Ya yanlışmı yapıyom ben

8 aydır birlikteyiz ve sewgilimin bütün para hesabını ben yapıyom her ay mutlaka bana kontör yükler haftada 2 kez yemege çıkarız fakat ben ona yapmamaasını söylerim fazkat benim param senin parandır sakın bidaha böyle bişey yapma der ve beni terler her ay ne yapacagını bana hesaplatır çünkü onun eli baya açıktır ama çevrede arkadaşlarım hep tepki gösteriyo çocugu kulanıyosun diyo halbuki ben her ay düzenli bir şekild eayarlama yapıyom aiilesine bile ayırıyom işte diyom git ewin ekdikliklerini tamamla aiilenlede ilgilenen ama şimdiden bukadar yüzgöz olmak dogrumu

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• yani 8 ay birliktesin bence çok hızlı ya.bence hiç girme bu işlere tamam ilk 1 sene güzel geçerde sonra kavgalar çıkar sen paramı şöyle yaptın der sinirle.sinirle söylediğini bilsen de hazmedemezsin bence hiç girme o durumu ısrar etse bile ben istemem aşkım yapmam sen kendin ayarla ben bu sorumluluğu istemiyorum de bence.tamam senin burada suçun yok sevgilin de sana güvenmiş ama çok hızlı olmuş bu durum bence

1|0
    0|0
    • 5 aydan başladık bu duruma 3 aydır bir sıkıntı yok ben halen diyom sakın bidaha öyle bişey dene yanlış bişey olsa bile ben yaptım diyo

• yani ilerde kötü olacağıma şimdi kötü olurum daha iyi çünkü ilerde hırsız gibi para düşkünü gibi davranılmak var. inş senin dediğin gibi olur yanlış anlaşılmazsın ama anladığım kadarıyla çevrende benim gibi düşünenlerde var.bu riski almak senin bileceğin iş sadece herkes görüşünü söyler hayat senin hayatın kimse kimseye birşey diyemez

• denicem artık

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne kadar tatlı bir çiftsiniz siz öyle eşek sıpaları siziii! :))

0|0
    0|0
  • Devam devam :)) Allah ayırmasın sizi sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir davranış " her aşka lazım" denilebilecek bir davranış, hem söz konusu para hesabı değil ki birbirinize daha yakın hissedersiniz böylece...

0|0
    0|0
  • kıymetini bil adamın :))

0|0
    0|0
  • daha ne istiyon ? hayret bir şey...

0|0
    0|0
  • doğru yoldasınız tam gaz ileri ama bence evlenecek duruma gelmişsiniz neyi bekliyorsunuzki

0|0
    0|0
    • ben daha liseye gidiyom sene son senem olcak oda ünüverste okuyo çalışıyo

• nişan yapmak kötü bişey değil yapılır rahat edersiniz ama bu süreci uzun tutmanız lazım çünkü yaşınız daha çok genç çok acele etmeyin bir de nişanlı olmak demek evli olmak demek değildir özellikle sen dikkat et derim,

• ya öylede aiilelerde artık bilsin iştiyo

• Millet kıskanıyordur onların başına gelse sevse aynısını yaparlardı boşver..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evlenecen adamla doğru tabi o istemezse karışma ama para şeysinin evin hanımı döndürür sonuçta Allah öyle bir fıtratta yaratmış bizi saygılar :)

0|0
    0|0
    • sewgiliyken böyle yapıyo kim bilir ewliken ne yapar

• benimkinide ben ayarlıyom hoşuna gidiyor kendisi istiyor birde sorun yok devam

• iyi ozaman sewindim

• Evet harika muhteşemsiniz :) özendim sizi tü tü tü tü maşallah :)

0|0
    0|0
  • doğru yapıyosun bence,seviyosun işte..ne var küçücük şeyde

0|0
    0|0
    • yani belkid ekızkanıyolar:)

• çok teşekkürler:)

• milleti s.. et . bence gayet iyi yapıyorsunuz :)

0|0
    0|0
  • kötü bişey yapmysn bnce bu kullanmk olmuo

0|0
    0|0
    • ben ögrenciyim bide o ben köntörünü yüklicem falan diyo

Yükleniyor...