Kızlarda fitness?

Merhaba 21 yaşındayım tam 19 yaşımdan beri spor yapıyorum kas çalısıyorum mekik şınav ve benzeri çalışma türlerini yapıyorum bazıları protein tozu kullan diyor sencede kullanmalımıyım fiyatının önemi yok

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozu kullanma. Herhangi bir zararı yok yeterli miktarda su içtikten sonra.

Taş çatlasa 50 kg birşeysin 😇 Günlük protein ihtiyacın maç 75gr

Bu ihtiyacı sabah kahvaltısında 3 yumurta zeytin peynir yoğurt

Öğlen yemeğinde veya akşam yemeğinde 200gr etle çok rahat karşılayabilirsin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• onlardan olenler var ona gore

1|0
    0|3
    • Woa -_- izledim bazı videoları zaten ben aşırı kullanmıcam

• baya bir araştırdım dozunu açmyınca pek birşey olmuyor

• yani sıkıntılı bir şey olsa zaten ben ölürdüm şu ana kadar. her ürünü denemek zorundayız çünkü :)

Erkekler Ne Diyor 17

• kol ölçünün biryerde 40 olduğunu yazmışsın yağ oranın mı yüksek. Anabolik steroid kullanmadan bir kadının o ölçüye gelmesi kolay değil. Bir de sen hacimlenmek için mi istiyorsun protein tozunu. Yani sen ne yapmak istediğini yazarsan yardımcı olmaya çalışırım :)

0|0
    0|0
  • Aslında sağlık açısından zararlı olduğu kanıtlandı bunun yerine sabah yumurta yiyerek diğer öğünlerde Kinoa gibi yüksek proteinli bakliyatların yanında et yiyerek karşılayabilirsin

1|0
    0|1
    • sabah kahvaltısında yulaf ezmesi 4 yumurt beyazı salatalık domates yiyorum spordan 1 sat once tavuk göğüsü yiyorum ama yeterli değil gibi :D

• Protein tozunu kullananlarda kalp krizinin görüldüğü söyleniyor bence yaptığın spordan pek fayda alamıyor olabilirsin keratin kullan ve daha fazla zamann harca o zaman faydasını göreceksin

• Kullanırsan şişersin epey bir zamandır kullanıyorum 5 senedir vücut çalışıyorum 99 kiloyum haberin olsun :D
    Hacim istiyorsan kaloride alman gerek ama :D Ama sonra şişmanlarsan bana gelipte şikayet etme sorumluluk almam bayanlarınkini bilemem yani :D

0|0
    0|1
  • Protein tozunun zararı yoktur. Dozajı aşmadığınız sürece. Alma gibi bir durumunuz olur ise eğer yorumlarınızda okudum 'whey' demişsiniz. Fakat diğer bir seçenekte ' Hardline ' olabilir. Kolunuz 40 MaşAllah :) 69 kilo 1.79 boy perfect değerlendirilmesi gerek başarılar. :)

0|0
    0|0
  • Bir sıkıntı yaşamassın. sadece spordan sonra kullansan yeterli. çok ucuzlarına bakma ortama 200TL değerindekilerden bak.

0|0
    0|0
  • Tecih senin marketten aldığımız paket sütten daha masum bir ürün fazla tantanısı yapmaya gerek yok alsan fena olmaz fakat hevesin kırılmasın fiyatı kadar etkisi yok bu ürünlerin proteinden öte bişey yok nede olsa

0|0
    0|0
  • gerek yok 1. 1.2 protein kiloya gore yeterlidir kac sinav cekiyon qii?

0|0
    0|0
  • Protein tozu ilaç veya zararlı bir şey değil tabi dozajını aşmaz isen

1|0
    0|0
  • Kesinlikle kullanma. Vücuduna , salığına yazık edersin.

0|0
    0|1
  • Fitness yapıyor olmak, fit olmak ve zayıf olmak kavramlarını karıştırmayın arkadaşlar. Lafım sana değil bu arada :D Sana gelirsek hiç bir şey kullanma. Çok zararlı gerçekten..

0|0
    0|1
  • protein ihtiyacinibkarsiliyorsan günlük. Kullanma

0|0
    0|0
  • Bence kullanma. Dogal yollardan yaptigin kas sana yeter. Amac spor yapmak zaten zararli olabilcek seyleri alman pek mantikli olmaz.

0|0
    0|1
  • Seksi gözükürsün sıkıntı yok :p :d

0|0
    0|0
  • napıyosan doğal yap girme toza falan

0|0
    0|1

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Kullanma, bırakınca kötü oluyor.

Sana bir sorum olucak, fitnes zayıflatıyor mu?

0|1
    0|1
Yükleniyor...