Beşiktaşlılık duruşunun gerekliliğine rağmen bu dedikodu neden?

Önümüzdeki hafta oynanacak derbide Beşiktaşlıların,Gsyi destekleyeceği dedikodusu almış başını gitmiş.Şimdi sorularım şu:

''Emek hırsızı'' denilen Burak Yılmaza hadi aslanım gol at dermiyiz?

Fenerbahçe 2li avarajda Beşiktaştan üstün.puanlar eşit olsa bile Beşiktaşın ligi 3. sırada bitireceğini biliyormusunuz?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Beşiktaşlılığı bilmemekten kaynaklanıyor renktaş bunlar.ama anlamak içinde Beşiktaşlı olmak gerek.her şey armaya takılacak bir yıldız bazıları için.kesinlikle emin olsunlar o ''emek hırsızı''denilen kişinin ayağına bakmayacağım.

2|3
    0|3
  • fenerbahceliyim ama dun aksam kara kartallar diger takimlar gibi cincon yalakaligi yapmadilar bu yuzden helal olsun onlara ...Carsı cimboma karsi :)

3|4
    1|4
  • Cidden soruyorum sizden böyle bişi isteyen oldu mu ... ?

Yani hangi Galatasaraylı bizi destekleyin dedi size... ?

1|5
    2|2
    • spor sorularını takip etmeni tavsiye ediyorum.Uğraşamam dersen sana bir güzellik yaparım kanıtlarla :)

• Gerek yok takip ediyorum zaten gözümden kaçmış demek ki...

• haklısın kaçar bazen bazı şeyler :)

• Destekleme.

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Beşiktaş camiasını tanımayanlar kendileri gibi sanıyorlar bizleri. Hani Fenerbahçe uefada n elendi diye kına hazırlayıp üzerine oturanlar varya onlardan bahsediyorum. Biz Emek hırsızı dediğimiz Burak için hala aynı görüşteyiz. ŞEREFİ ile oynayıp HAKKIYLA kazananların camiası olarak bize şerefli 2. liklerde 3. lüklerde yeter. Herkes kendini tartsın.

3|3
    1|1
  • Maçta olaylar çıksın bir birlerini vurup bir birlerinin ümüğünü sıksınlar beter olsunlar Beşiktaşım Oleeeeeeeeee

2|2
    1|0
  • Keşke Beşiktaşlılar Burak Yılmaza dedikleri Emek hırsızı kelimesini Veli Kavlak´ada söyleselerde Beşiktaşlı duruşluluğunu görsek

1|3
    2|3
    • Veli kavlak senede 2 gün yapar burak alışkanlık haline getirmiş.Soruma cevap verebilecekmisn?

• Ama Matematiksel olarak var o na bakmak lazım

• her matematik gerçek olsaydı...görünen köy kılavuz istemez.ben inat ediyorum Beşiktaş 2. oluyor dersen sezon sonu hatırlatırım burdan

• Beşiktaş gönüllerin şampiyonudur bizlerce... <3

2|3
    1|2
  • kimseyi desteklemem kardeşim 1992-1993 sezonuna bir baksın galatasaraylılar burak yılmaz dediğin adam forvet morvet değil arka tarafı sağlam bende onun kadar forvet olurum sıkıntı yok beşiktaş camiası büyük bir camiadır ben başarıya şampiyonluk için sevmedim bu takımı ama galatasarayı şampiyon oldu için tebrik ediyorum

2|2
    1|1
  • İbneleri destekleyen i*ne olsun...feneri kıl kadar sevmem ama galatasaraya nefretimiz daha büyüktür,fener şike yapsada bize zararı olmadı ama galatasarayın buralarda olması bizden çaldıklarıdır..2.sırda olmayalım varsın fener cimbomun anasını ziksin!

2|2
    1|2
  • İşte Kartal bir BJK li duruşu

2|2
    1|1
  • Galatasarayda fenerde bu sene şerefiyle buraya gelmediler dememde fener bu sene üçüncü olur biz ikinci.

2|2
    1|1
  • Burak Yılmaz emek hırsızıysa dünyadaki santroforların yüzde 99 u emek hırsızı çünkü hepsi illaki yere atmıştır kandırmıştır sonuçta bjk nin her galibiyeti onlara büyük paralar getirecek ve onlara ligdeki 2. lik daha fazla prim demek bence siz Burak Yılmaza hadi aslanım gol diyeceğinize Galatasarayın galibiyeti işimize gelir demeniz daha mantıklı olur

1|2
    3|2
    • derbide fener 5-0 da yenilse bizim . olmamız %1

• hocam Beşiktaşlıyım tabiki 2. olmak isteriz ama ben söylüyorum bak...Beşiktaş 3. bitirecek

• bakalım 2. lik demek şampiyonlar ligi fırsatı demek bende isterim bjk nin 2. olmasını o kadar sorundan zorluktan sonra hak ettiler Samet Aybaba hak etti özellikle kimse sevmiyor ama adam elindekiyle en iyisini yapmaya çalışıyor

• Galatasaray kendisi için kazanır maçı zaten 13 puan fark var beşiktaşla arsında onun 2 veya üçüncü olması ilgilendirmez oyüzden desteklesede farketmez

2|2
    1|1
  • Haftaya Fenerin puan kaybetmesinden yanayım ama ekranın karşısına geçip hadi aslanlarım demem..

2|3
    1|1
  • Sebanın şerefli 2.likler sözü yeterde artar

2|2
    0|1
  • tabi canm domuzdan post kuş dan dost olmaz... bu arada bir GS li olarak konuşmak gerekirse feneri 3-2 yendiği maçta hakem hep bjk den yanaydı. her zaman hakemden dert yananlar o gün sus pus oldu bide GS den taraf tutar mıyız hiç diyorlar ya siz eksik olun zaten bize bir öyle bir böyle taraftar gerekmez biz bize yeteriz. hem bjk kim yaaa... kendini takım sananlar sürüsü

1|0
    4|3
Yükleniyor...