Arkadaşlar acil yardım lazım?

Sabahları kahvaltım; haşlanmış yumurta, salatalık, domates birkaç tane belki patates kızartması

Akşam ise bazen çorba bazen meyveli yoğurt yiyorum. Örneğin bu gün aldığım toplam kalori 1070 civarında. Sabah 8 de kalkıp 2 saat spor yapıyorum, öğlen yine yürüş yapıyorum, 3 4 km inip çıkıyorum yokuştan. Akşam da basketbol oynuyorum. Geceleri de bir bardak ayran içiyorum. Lakiiin, şöyle bir gerçek var ki çok fazla acıkıyorum ve dayanamıyorum. Örneğin şu an dolaptaki yiyecekleri yememek için çok büyük çaba sarf ediyorum. Acaba diyorum, istediğim kadar yiyip daha sonra kussam mı? Sadece çok zorlandığımda? Ya da birkaç fikir verin, şunu belirteyim ki gün içerisinde gerçekten çok az yemek yiyorum.. Lütfen yardım edin..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kusma yöntemini deneme sakın sonu hastanede bitiyor. Az yemek değil seçerek yemek önemli. Emin ol daha kaliteli şeyler yesen ve ağırlık çalışarak kaslarını geliştirsen 2000 kcal bile alsan kilo verirsin. Metabolizma kendini aldığın kaloriye göre ayarlıyor zaten. Çok kısıp kendine yazık etme. Beslenme programına yulaf bulgur tavuk yağsız et balık bol sebze ekle. Bol su iç. Zararlı hiçbir şeyi yeme. Meyvesuyu vb hazır içecekler içme. Ağırlık çalış gerisi gelir emin ol. Uzun vadede hem fit olursun hem de hiç acıkmazsın. En kalıcı ve sağlıklı yöntem bu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Ölünce zayıflarsın takma kafana.

0|0
    0|0
  • 1500 kalorinin altına inmemelisin bence amatör davranma diyetisyene görün.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dogru degil yaptigin, aslinda az az yeyip 3 ogunden fazla yemen gerekiyo, mesela sabah yumurta yedin, spor falan yaptin sonra meyve ye, 12 gibi az ye, aciktiysan 2 de bidaha ye, yani demek istedigim az az ama aralikli olmasin

0|0
    0|0
    • Off dayanamıyorum açlıktan ölecek gibi hissediyorum

• Açlıktan ölme istersen git ye

• :(((

Yükleniyor...