Survivor duygu hakkında ne düşünüyorsunuz?

basından berı ızlıyorum bı kız bu kadar huzursuz kavgacı kendıı bılmez olamaz yaa ada da butun erkeklerın psikolojısını bozdu hatta bozuk o kadar yıprandı ki onun yuzunden performansı dustu adamın yarıselamalarda kazanamıyo artık oda yetmıyo adadakılerın oylamarına bıle karısıyo sanan yanı kendı işine bak sen tam bı oyuncu kız bıde utanmadan aglıyo sankı adamla durduk yere bagırı ona ee sen onların sabrını asarsan onlarda bole yaparlar az bıle yapıyor bence

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kız adını Türkiyeye duyurmak için şov yapıyor yarışma sonrası onu elbet projelerde göreceğiz bir dizi bir sunucu vs. onun için yarışma umrunda değil. Ve en kötüsü de ne biliyor musun ? Bu kızı savunan insanlar görüyorum ve içim acıyor böyle bir toplum içinde yaşadığım için lanet ediyorum bu kızı bir insan nasıl savunabilir ha nasıl hala kafam almıyor. Tamam bozokta haksız da bak bakalım kız gönülülleri içten yarıyor biraz gözünüzü açıp izleyin yuh artık ya yuh . Tamam başta bozok ateşledi fitili fakat duygunun yaptıklarına bir bakın hiç bir normal insan bunu yapmaz son olarak demek isterim ki duyguyu savunan insan aynı kişilikte olan insanlardır ben bunu bilir bunu söylerim. Duygu = Merve (Eski Survivor Şeytanı)

1|0
    0|0
    • aynen yazdıklarına katılıyorum bende duyguya hak verenlere anlam veremıyorum dedıgın gıbı onu savunan da aynı kişilıktedır

Erkekler Ne Diyor 10

• "Bim'den prezervatif alırsan böyle olur!"'a verilebilecek en güzel örnek..

2|1
    0|0
  • taksim meydanına salsalar millet bogazlar öyle bişey Allah dusman basına vermesin :D adamı intihara sürükler

2|0
    0|0
    • aynen yaa hatta bıraz daha kalsa bozok ıntıhara kalkışa bilir kendıne okyanusun derın sularına bırakacak sonunda duygudan kurtulmak için yazık adama walla..:)

• Aynen bir de güzel olsa bari :P Hiç bir albenisi yokkkk

2|0
    0|0
  • psikolojisi bile terk etmiş kızı, sen düşün halini :)

2|0
    0|0
  • Duygu mu? Ne şirret bir kadındır o ya. Kocası olacak adama acıyorum ben onun.

2|0
    0|0
  • Kız bayağı kötü :D

1|0
    0|0
  • Acun`un saçmalıkları. Reyting amaçlı. Hepsi programlanmış.

1|0
    0|0
  • vala açık söliyimi hiç umrumda değil bu tarz şeyler

0|0
    0|0
  • bence çok uyumlu ve iyi kalpli biri.

0|0
    0|0
    • duygu mu ıyı kalplı yaa kız sırf art nıyetten oluşmuş sankı yuzune bıtı baksa ona bıle kotu yorumlar çıkarıyo bıde herkesle tartısan bırı nasıl ıyı kalplı olabılır kı kavgacının tekı

• sakin ol ya :D şaka yaptım :D

• şakası bile kötü:)

• kız güzelse kesin haklıdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• güya haksızlığın karşısındaymış.ona buna sataşarak nemalanıyor,kendini ön plana çıkartıyor.

2|0
    0|0
  • 5 yildiz **

hayatimda ilk kez bir insandan bu kadar nefret ediyorum insanlarin kararlari degisemez mi delirdim dun keske su duyguyu diskalifiye etselerr izlemek bile istemiyorum terbiyseiz ahlaksizz

1|0
    0|0
  • Aynı ben ...Bence o hayvan Bozok nasıl davranılması gerektiğini bilseydi olmazdı böyle şeyler

0|0
    1|0
    • ya tek bozok deıl kı ama yarıs oluyo gelıyo ordan ırmak a ümit e dağhan ya da erhan kım varsa artık onunde laf sokuyo tartısıyo yok yere bıde mılletı gerıyo hiç susmuyo zaten çenesı sureklı çalışma halınde kendı adasındakı adamlarn psikolojısını bozdu bozok zaten bıttı adam mahvettı adamı hılmıcemle murata sardı sımdı allah yardımcıları olsun

• Hırslı olmak böyle birşey...Ben duyguyu destekliyorum ...Ne zaman kalırsa oylamaya oy da atarım.Kazanmak için herşeyi yapacaksın..

• Senin bu yeryüzünde yerin yok.

• Hepsini toplasan bir Duygu etmezler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...