Galatasaray'ı gönülden kutluyorum,Şampiyonluğu Hak Ettiler Bence

Bir Fenerbahçeli Olarak Galatasaray'ı Gönülden Kutluyorum,Şampiyonluğu Hak Ettiler Bence,Ne Düşünüyorsunuz Galatasaray'ın Başarısı Hakkında,Kim Hangi Takımı Destekliyor?

0|1
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kutlamıyorum. Bu sene son yılların en düşük puanlı şampiyonluğu gelecek. 4 Büyükler o kadar saçma sapan puan kaybettiler ki ...

Avrupa fatihi 75 puan bile alamayacak. Daha önceki senelerde bu puanla ancak 2. veya 3. olunurdu.

Fenerbahçe'nin 70 puanı görmemesine anlam veremiyorum. Milyonluk eşekler diye bir tabir vardı. Aklıma nedense o geliyor.

Beşiktaş tarihinde bir sezonda gol yeme rekorunu kırıyor. Bu mu başarı ?

Trabzon'u anlatmaya gerek bile yok.

En çok başaltı takımlara kızıyorum; Bursa, Eskişehir, Gençlerbirliği. Büyük takımlar diye tabir edilenler paraları dökerken ve başarısız olurlarken siz ne yapıyorsunuz yahu. Tam şampiyon olunacak sezon.

Türk futbolunun içinde bulunduğu hali anlamak için Milli Takım'ın performansına bakmak yeterli

0|0
    0|0
    • Bence büyük takimlar kötü degil, küçük takimlar daha iyi olmaya basladi.. bu benim görüsüm..

• bence.. büyük takimlar daha kötü degil, küçük takimlar daha iyi oynamislar.. benim bakis açim..

• Küçük takımların iyi olmadığı hallerinden belli. Hangi takım iyi ki ? Biraz Akhisar enteresan. Küçük takımlar hep tırtlamışlar. Ordu, Mersin küme düştü. Karabük büyüklerden puan kaptı sonra seri mağlubiyetler yaşadı. Sivas beklentinin çok uzağında. Elazığ bir gaz geldi ama iyi denir mi emin değilim.

Baş altı takımlara kızgınım Antep, Bursa, Eskişehir, Gençlerbirliği, Antalya, Kayseri. Hani yukarıyı zorlayanı ?

Erkekler Ne Diyor 16

• kakedilmis sampiyonluklar biZim cocuklugumuzda kaldi sister

buyuk balik kucugunu yiyor bu kadar basit

0|0
    0|0
  • maşallah

0|0
    0|0
  • helal olsun sana. keşke her taraftar senin gibi medeni olsa :))

0|0
    0|0
  • BJK liyim bırakınız şampiyon olsunlar... Olamasalar zaten heryerimle gülerdim onlara...

0|0
    0|0
  • Ben Fener Bahceliyim hiç Desteklemedim desteklememde :D kusra bakma :D

0|0
    0|0
  • kod nosu 1907 olan birinden samimi olmayan itiraflar dinlemekteyiz. bu bizim şampiyonluğumuz. fenevlileri ilgilendireceğini sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • boyle taraftarlrın olması guzel bide kadıkoyde sahaya cıkarken bizi alkıslarsanız yeter. e o kadr sampiyon olduk dimi ama :)

0|0
    0|0
  • Seve seve şampiyonuz :)

0|0
    0|0
  • vallaha mı?ettılermı gercekten?

0|0
    0|0
  • ben galatasaraylıyım

bende sizi tebrik ediyorum

bu yaklaşımınızdan dolayı

keşke herkes böyle olsa

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak bu davranışınızı kutluyorum spor kardeşliktir dostluktur

0|0
    0|0
  • GS'Liyim. evet bu sene süper oynadık. hak ettiğimiz yerdeyiz.

0|0
    0|0
  • bende bir beşiktaşlı olarak galatasaraylı arkadaslarımızı ve tüm gs camiasını kutluyorum

0|0
    0|0
  • Takım tutmuyom benim ıcın fark etmez ama ıyı oynayamıskı kazanmıs gassaray.

0|0
    0|0
  • gerek yok buna

0|0
    0|0
  • Daha çok şampiyonluk yaşayacaksın Aykut ve Azize varken :D

Seviyorum Onları :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• teşekkür ederizz :))

0|0
    0|0
  • bende galatasarayı canı gönülden kutluyorum :) sonuna kadar hak etti :))) bu dünyaya yüzbinlerce kez gelsem yinede cimbomlu olurdum :)))

0|0
    0|0
  • Bence koyu bir fenerbahçelyim ama doğru konuşmak gerekiyor adamlar haketti yani dick bişey yok tebrik ediyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...