Şimdi Ne Yapmalıyım?

3 yıllık bir ilişkim vardı ortalama 5 ayda bir ayrılan sevdiğimden 3 ay önce tamamen koptuk kopma sebebimiz hep onun kafasında kendi kendine kurdugu düşünceler bana sormadan yaptıgı seyler mesela bu yaz nişanlanacaktık askere gitmedim daha bu sene üniversite bitiyor bnim ailem sorn edcek dedi bende askere gidiyim istersen dedim buda ben seni 2-3 yıl bekleyemem seninle boş boş gezemem herkes yoluna dedi ve peşinden defalarca gittim bırakamıyorum çünkü daha sonra bana dediki nerden ayak bagı oldun yine git artk seni istemiyorum. ayrıca aileside onu akrabaya verme taraftarıydı beni istemiyordu. kız benden defalarca ayrıldı ailesi için bile ben oturup düşününce onun bana yaptıklarını diyorum unut gitsin baska biri cıkar elbet ama bunu nasıl yapacagıma anlam veremiyorm sizce ne yapcam ben caresiz kaldım.Geçen yaz ise benden yine ayrıldı ve bir arkadasının erkek arkadasından beni arattı hattını baska kız arkadasına verdi ve daha sonra 4 ay sonra beni aradı ve sevdigini unutamadıgını söledi bende sadece biri oldumu dedim yk dedi oyundu onlar dedi ve baska bişi sormadan kabul ettm daha sonra akrabasının düğününde abiye ve topuklu ayakkabı giymek için ayrıldı daha sonra tekrar mesaj attı yaklasık 2 ay sonra ben yine sevgimdem sesimi cıkartmadım ne yapmalıyım lütfen hakaret içerikli mesajlarda bulunmayın.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• kız sana işine nasıl geliyo oyle davranı k.bakmada kız daha ne istediğini bilmiyo ve kullanıyo senı. bir daha geri dnsede kabul etme sn fazlasyla fedakarlık yapmışsın zaten

0|0
    0|0
    • Evlenme teklifi etmeme ragmen ben yinede evlenmek istemiyor oldm teklifimide kabul etmişti daha sonra 3 gün sonra kavga ettk ve yuzugu cıkarttı ben demiştim ona hiç bir sekilde hiç bir zaman çıkartmayacaksn tk ve kabul et diye.

• bencede oyle yap hep sen taviz vermişsin bu sefer geri dönse bile kapattım bn o sayfayı yazma de zaten o acı ona yeter

• bende onu kafama koydm dönerse öyle diyeceğim baksın yoluna hayatına

Kızlar Ne Diyor 2

• unutman için tavsiye versek:S

0|0
    0|0
  • Kolay vazgeçen birisi var karşında ömür boyu nasıl olabilir ki ?

0|0
    0|0
    • Sanırım haklısınız bende sevdigimden bunu göremedim hiç bir zaman.

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeşim kız seni kullanıyor maaslef ...değerini yükseltiyor...aldanma bu oyunlara çıkar hayatından ...rahata kavuş..kafana birgün dank eder ama ne zaman

0|0
    0|0
    • çıktı bitti gitti kardesim inş aklımdanda cıkartırsam süper olcak tavsiyen var mı bu konuda

• çok süper de olsa bir kıza yakınlık kurmamaya çalış yeniyse olay...ha unuttum aga dersen bakın etrafa sana hayat verecek birisi vardır elbet...ama değilsen hiç girişme derim...bunca zaman onun için yaşamışsın anlaşılan...artık kendin için yaşa...olduğu ortamlara girme kız milleti tribe girer etrafımda dönüyor diye.ama en iyisi acıyı dibine kadar yaşamaktır..pişman olma unutma sen nu unutayım diye sevmedin nefret etme düşünki güzel bir rüyaydı ve uyandın.ben 3 sene mi verdim nişan yaptım ne oldu

Yükleniyor...