Bodybuilding mi? Yoksa Street Workout mu?

Bodybuilding mi ?   Yoksa  Street Workout mu ?
Bodybuilding Street workout

0|0
4|19

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 18

• Street

0|1
    0|0
  • Bodybuilding in sonu yok be kardeşim. Street workout u yeğlerim...

0|1
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum Balonuda şişirebilirsin

• Arkadaşım Bayrak Duruşunu Ağırlık bağlıyarak Yapıyor.. .. Workout Kasın kalitesini sporu bıraktığınızda belli olur Bodyci bıraksın Bok çuvalına döner.. çünkü Anatomik olgu

• Kesinlikle. Arnold ın kaç fotosu var öyle gördüm de bodybuilding yaptığı dönemle alakası yok buruşmuş sarkmış falan iğrenç bir şey olmuş :D

• Street workout

0|1
    0|0
  • Crossfit

0|1
    0|0
  • body buıldıng my bro.

0|1
    0|0
  • Street workout tabiki

0|0
    0|0
  • Amele gibi kas yapmayı sevmiyorum o yüzden street workout

0|0
    0|0
    • Street workout'ta Orantılı kas büyür çünkü Body gibi Local çalışmıyorsun Komple çalışıyorsun..
      6. ayında Lazar Novovich gibi vucudun olur

• Bodybuilding.

0|0
    0|0
  • çok abartı örnekler vermişsin

0|0
    0|0
  • göstere göstere reis, yiğidin malı meydanda olur derler xd

0|0
    0|0
  • Disiplin şart bence.

0|0
    0|0
  • Kitap okumak :/

0|0
    0|0
  • Body

0|0
    0|0
  • Ben bodybuilding yapıyorum ama dönem dönem streetworkout da yaptım faydasını da gördüm

0|0
    0|0
    • Şöyle söyliyeyim.. Body çalıştığın vakit İster Süper set ister Drop set yap farketmez..
      Kası Genel germez.. çünkü body localdir.. barfix çektiğin vakit Bisepse sırt kadar çalışmadığı halde.. Local çalışılan Barbell Preacher Curls kat ve kat daha çalıştığını görürsün bunun nedeni Anatomik germedir..

• Bodybuilding!

0|0
    0|0
  • Street workout

0|0
    0|0
  • Street workout ta bir bodybuildig cesidi yalniz. Soruyu yanlis sormusun sokakta mi gym de mi bodybuilding? olacakti

0|0
    0|0
    • İyiki gizli üyesin.. Topa tutarlar bro.. böyle hatalar yapma :D

• ingilizce olarak bakinca street workout ilede sonucta bodybuilding yapmis oluyorsun vucut gelistirme yani. Street workout vucut gelistirmiyor mu?

• Bu düz mantıkta fazla yaşamassın panpa..

• Bodybuilding yapıp Arnold olmaktan mı korktun?

Yoksa aşağıdaki resimde paylaştığın kişinin o göğüsleri falan street workout da yaptığına mı inandın?

0|0
    0|0
    • Workout kendi vucut ağırlığına alıştığın vakit gelişim sağlamaz bilakis Vucut ağırlığın yanında bele ağırlık bağlarız

Yükleniyor...