Sizce Alper mi Yekta mı?

Türk olduğu için Alper transfer listesinde olabilir. İyice seyretmedim nasıl oynadığını.

Alper`i almayıp Yekta`yı oynatmalı mı Fatih Hoca?

Alper mi Yekta mı?

• Yekta
    22% (2)27% (6)26% (8)Oy Ver
  • Alper
    78% (7)73% (16)74% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinlikle Alper

Seyretmeni tavsiye ederim çook iyi bir oyuncu..

0|3
    1|0
  • Alper tabi.

0|1
    1|0
  • futboldan biraz olsun anlayan ve alperi seyreden biri,alperin yektadan çok daha iyi bir oyuncu olduğunu anlar. kesinlikle alper diyorum hatta dahada fazlasını söylüyorum ve gelecek sene alper Galatasarayda bu lige damgasını vuracak diyorum

1|4
    2|0
  • Yekta diyorum.

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Yekta'nın takımdan gönderileceğini sanmıyorum.Alternatif olarak kalmalı da bence.Alper'i Macaristan milli maçında çıplak gözle izlemiştim.Müthiş bir dripling yeteneği var ve kaleye direk gidebiliyor.Yekta orta sahada daha çok oyunu kanatlara yönlendirerek pasör gibi oynadı hep.Belki F.T öyle demiştir, bilemeyiz.Ama bence Alper takıma çok katkı yapacaktır.

0|1
    1|0
  • arada 5 yaş 8 yaş var yekta daha büyük alper daha iyi ama al karşılaştır link

0|1
    2|0
  • fiyatı pahalı bir oyuncu. 5 milyon tl + yektayı istemişler. biz zaten sneijderi 6.5m Euro ya aldık. yarısı ediyor ama sahada yarısı kadar varlık gösteremez. yerli oluşu iyi bir bakıma. takıma katkı sağlayacaksa varsın buyursun...

0|1
    1|0
  • alper diyorum ben

0|1
    0|0
  • alper daha yetenekli

0|0
    2|0
  • Alper tabi ki,Alper topla birlikte seri calımlar ile ceza sahası icine dalabilen bir oyuncu.Gs'de kendini daha da gelistirir ve seneye tek basına bir cok mac kazandırır.

0|1
    1|0
  • kesinlikle alper türk oldugu için filan degil bence on numara top oynuyo.

0|1
    1|0
  • alperi tek geçerim

0|1
    1|0
  • yekta kalmalı bence.engini verelim alper yerine.

0|1
    1|0
  • alper bence

0|1
    0|0
  • Yekta kimdir ya takımda en güvenmediğim oyunculardan biri Alper varken Yekta kim

0|1
    0|0
  • manuel fernandes

0|0
    0|1
  • Alper dedim..

0|1
    1|0
  • Alper

0|1
    0|0
  • alper potuk

0|1
    0|0
  • Alper.

0|1
    1|0
  • Bence yekta eğer gerçekten sağlam bir programa girer ise çok faydalı olur Alper de alınmalı

0|1
    1|0
  • Alper daha iyidir bence..

0|1
    1|0
  • Bence alperi almalı çünkü yektada bir gelişme yok hep aynı çizgide yetenekli tamam ama istikrarsız. Alper ise her zaman kendisini geliştiriyor ve daha çok genç ayrıca Fatih Terim bu oyuncuyu mücevher gibi işler .

0|0
    0|0
  • Alper daha iyi gibi ama yekta da iyi oyuncu

0|0
    0|0
  • adaşım yekta oynamalı yekta nereli ?

0|0
    1|1
    • Soruyu anlatamadım sanırım. Alper`i Yekta`dan iyi gördükleri için mi bu transferi istiyorlar onu soruyorum.

• alper poter:D

0|0
    1|0
  • yekta- Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

1|1
    1|0
  • bence alpere harcanacak para daha lider bie defans alınmalı

1|3
    1|0
Yükleniyor...