Kapat

Arıza Ürün Formunu Kaybettim??

Telefonumu bir hafta önce servise yolladım bir form verdiler onunla almam gerekiyor ama kaybettim sanırım yok hiçbir yerde belki de çıkacak bir yerden ama onsuz da alabiliyor muyum?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Servisin internet sitesinde durum takip olmalı , tc kimlik ve imei girince durum çıkıyor , en azından nokia servisleri böyle . Bu formu basarsan birebir verdikleri form oluyor zaten . Teslim eden sen isen ve senin imzan varsa kimliğinle alabilirsin , yok annen teslim etti ise onun kimliğini götürmen gerek , yine de anneni ararlar .

1|0
    0|0
    • telpadan takip ediyorum ama orda sadece teknik takibe aktarıldı takip devam ediyor falan yazıyor formun aynısı yok

• O bilgiler ve önceki söylediklerim cihazı almana yeterli

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• alırsın..isim soyisim vermen yeterli..bide telefonun imeisi falan varsa yeter..

1|0
    0|0
  • bulamazsan faturanı götür bilgilerinde alınmıştır orda dersin kaybettim verirler

1|0
    0|0
  • alamazsın

1|0
    0|0
    • ciddi misin?

• daha bugune kadar hiç bir tamire formla cartla curtla gitmedim hepsini aldım..üstelik çok pahalı şeylerde tamir ettirdim..

• firmadan firmaya fark var karakarga

• inandırırsan alırsın

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• arıza kaydı senin ismine alındıysa kimliğine beraber gidip ürünü teslim aldım diye bir yazı yazıp imzala

1|0
    0|0
    • annemin adına ayrıca önceden de yollamıştk servise bir tane daha arıza ürün formum var elimde

• firmaların farklı prosedürleri oluyor tel.de arayıp sorsan daha iyi olur

• bence alırsın sıkıntı olmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...