Arağımda telefonu kapalıydı; ben de telefonumu kapattım. Doğru mu sizce?

dün bahsetmiştim sevgilimle aramdaki problemi dün gece dayanamadım sevgilimi aradım gece 3tü açtı napıosun dedim yatıorum dedi kafası çok güzeldi arkadaşlarıyla içmişler sonra bende tamam kapıorum uyu sen dedim tamam seni seviyorum dedi bende seni seviyorum dedim kapadık sabah uyandım 1gibi günaydın aşkm yazdım saat ikide aradım uyansın die teli kapalıydı saat 3te tekrar aradım yine kapalı bende kendi telefonumu kapadım ve yarın akşama kadar açmayı düşünmüorum sizce bölemi yapım doğrumu anlasın nası olduunu

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen tribe girmeyin ne olur ya..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hattını kır bence : /

ya ne alaka ;DD

1|0
    0|0
  • belki Şarjı bıtmıstır hemen karamsar düşünmeyin :D ama kapalı tut 1-2 gün sonra bi mesaj at bklm ne diyor :=)

1|0
    0|0
  • konuşmakta fayda varr

1|0
    0|0
    • .ok konuştum inan ama tamam haklısısn özür dilerim diyor yarın yine aynı

• şimdi seviyorsan sabredeceksin ama ayrılabilirsen bir müddet konuşmamayı dene derim ama herşeyi göze alabiliyosan

• Iste bu tur meseleler yuzunden hicbirzaman iliskiye girmemeyi sectim.Hic kimse kimseye hesap vermek veya herzaman elinin altinda olmak zorunda olmamali bence.

1|0
    0|0
  • az bile yapmışın hatta sende arkadaslarınla iç bence anlasın nasılmış

1|0
    0|0
    • içmeme gerek yok ama içtim derim yani :)

• amaan hiç uğraşma:) seni bilmem ama benim ıksırıncaya tıksırıncaya kadar içen insanla işim olmaz.

• kapatabilir nolucak ki ama sen kapattın kapalıyken seni ararsa nolucak

1|0
    0|0
  • aynen devam et.

1|0
    0|0
    • yok alıorum artık okuduum yerde oturuo bende eve geldim uzaklaşmak için görmiim biraz özleyelim die iki üç gün daha burda kalıcam bakalım ..

Kızlar Ne Diyor 9

• ya sen yapabilecegin herseyi fazlasiyla yapmisin birak birazda o sana deger verdiigni göstersin.. telefonu actiginda sana mutlaka cevap yazmali aslinda, yazmazsada bazi seylerin ters gittigi anlasilir yani.. bekle sen telini yarina kadar acma bakalim nolucak

1|0
    0|0
  • Telefonu kapatarak hiç bir şey elde edemezsin ki..aç telefonu bekle bakalım arar belki, işte o zaman ister açarsın ister açmazsın ama gururlu hareketler yapma, aşkta sevgide gurur olmaz. Peki o sana öyle yapsa senin hoşuna gider mi? Empati kurmaya çalış...

1|0
    0|0
  • açma kızzz

en iyisini yapıyosun

az bilee

1|0
    0|0
    • :)) bencede yarın akşama kadar açmıcam annemi arar byük ihtimalle onunda telini aldım onuda açmıcam yani

• en iyisini yaparsın

veya annene müsat dğilmiş deedirtt

• bence bunlar ancak ve ancak geçici çözüm önerileri olabilir.. gerçeği anlayabilmen için sorunun temeline inmelisin, bu adamın böyle davranmasındaki sebebi çözmelisin..

1|1
    0|0
  • ben olsam arar azarlardım. kafası güzelmiş sonçta. hem bence kafasına takmaz bilir kendisinin yaptıgı için yaptıgını..

1|0
    0|0
  • her cumartesi pazar sabahlari ben bunlari yazsiyordum. aksama kadar cevap vermiyordu. en guzel ders ayrilmak :) cunku hic akillanmiyolar. ya bu duruma alisacan yada terk!

1|0
    0|0
    • haklısın valla ama işte tamda emin değilim ayrılma konusunda düşünmem lazım haklıyken haksız durumuna düşmek istemiorum :(

• haa birde sunu unutma, ters etkide yapabiliyo telefonu kapatman. bana küsmüstü, aramiza sogukluk girdi soguduk birden bire, sonuc ayrildik.. yani sen kapatsanda birdahakine oda hiiic umursamadan kapatir

• ay banane ya kapatırsa kapasın uff :D

• bencede anlasın

1|0
    0|0
  • erkek işte ne yaptığı belli değil...:@

1|0
    0|0
  • burcu ne söyle ben sana anlatıyım bu tipleri

1|0
    0|0
    • çalıştıgı yeri ara eger öğrenci değilse

• evine düşkün olurlar sıksık ruh halleri değişir annelerine düşkündürler ilişkide denge sağlayamazlar

Yükleniyor...