Yatacak kadın bulmak kolay ama ....

Hemen kızmayın bayanlar önce bir okuyun..Sonra kızın..

Ortam öyle bir hal aldıki yatacak yüzlerce kadın varken oturup adam gibi muhabbet edebileceğiniz kadın bulmak ,samanlıkta mum ile iğne aramak gibi oldu..

Tamam özellikle Türkiyede erkekler abaza, akılları fikirleri şeylerinde..(buna büyük ölçüde katılıyorum ama genellemek yanlış)

Peki ya Türkiyedeki kadınlar?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlarda da var tabi muhakkak , aklı şeyinde olan az muhabbet ettiğinde hemen ayarlamaya cinsel muhabbetlere getirmeye baştan çıkarmaya çalışan .Kadınla erkek arkadaş olurmu çok nadir olsa da olabilir lakin bunun için arkadaş olabilecek kişilerin belli bir olgunluğa , dinginliğe , doygunluğa erişmiş olmaları gerekir bu mesafeyi çizebilmek ve aşmamak adına ...

4|6
    1|5
    • vajinusmus olasıcalar ,pipisi kopasıcalar eksilemişler :)) zoruna gitmiş birinin

• Bilmukabele pampa :))

• alkışşşşşşşşşş...

Kızlar Ne Diyor 8

• Haklısın ama nedense yatacak kadınlar daha çok seviliyor kıymet biliniyor değer veriliyor bu neden peki? Adam gibi olmak çoğu erkeğe faydasız ilişki demek zor o insanı bulmak daha zor. Çünkü herkes ilişkiyi başka yönlere çekiyor bişiler yaşamayınca sevmiyor bu kadar basit işte ilişki yaşamak beklemeyi sabretmeyi bilmiyorlar insanlar da utanma yok bunlar çoğu insana normal geliyor ben bunu anlamıyorum. İlişki demek beraber olmak değil bunu anlayan insan gerçekten yok.

1|0
    0|0
    • O kıymet biliniyor dediklerinizi mantar gibi türeyen popçular gibi düşünün, bir süre sonra bakmışsınız ajdar gibi ortadan kaybolmuşlar ellerinde çürük çikita muzlarıyla,lafım size değil ama söz lafa gelince gerek muhabbet gerekse cinsellik mangalda kül brakmayan, ben şöyle olurum böyle olurum diyip te hiç bir halta yaramayan 100 lerce kadın tanıdım...Artık işin cinselliğini geçtim, beyin lazım bana beyin, beynini kullanabilen bir beyin...

• yatacak kadınlar daha çok seviliyor ama sonra çöp gibi atılıyor onu söylememissin ;)

• Çöp gibi atılan kadınları sevmesinler o zaman :)

• arz talep meselesi. kadın veyahut erkek diye ayırmak yanlış

0|0
    0|0
    • Sizin deyiminizle erkeler hep aynıydı...Ama ya şimdiki kadınlar? O yuzden ayrım yaptım..

• Haklı olabilirsin :)

0|0
    0|0
  • bence abaza erkek abaza kadına rastlamıştır bugüne kadar en çok... :)

0|2
    0|0
  • beynini sevdim seni klonlamak lazım:)

0|0
    0|0
  • tek sıkıntının...

konuşabileceğin yatacak kadın bulamamak olduğunu düşünüyorum :)

0|0
    1|0
    • Hayatımda 2 şeyin sıkıntısı asla olmadı

1- para

2- Kadın

Hele kadın içlerinde en basit olanı..Kızma, gücenme bana, aşağılamak için yazmıyorum ama evet ikisi bir arada bulmak iş te o hepsinden zor,

Adam gibi kültürü olan bir kadını yani konuşurken keyf alabileceğim bir kadını yatakta 4x4 lük olabilecek bir kadına tercih edecek kadar bunaldımmmmmmmmmmmm...

• yuhhhhh... pardon senin sorunun başkaymışşş.. aklı başında hiçbir kadın seninle iki kelimeden fazla etmez

• Neyi nasıl anladığınızı anlayamadım , aklı başında kadınlara değil lafım ama %80 niniz zaten 2 kelimeden sonra çekilmiyorsunuz bile..Sözüm size değil yanlış anlamayın, tanımıyorum sonuçta sizi..

• Kadinlarin cogu da oyle. Ama mesela ben bir kiz olarak henuz duzgun erkek bulamadim

0|0
    0|0
    • Düzgün erkekten kastınız nedir bunu bilemem kişisel bir durum çünkü, ama evet haklısın adam gibi adam bulmakta kolay değil artık...

• o "Şey" de önemli ama asıl önemli olan o her türlü "şey"i yeri ve zamanında kullanabilmek..

Mesela siz kadınlar, bekaret zarınız yerinizde durduğu sürece beyin denen organı ne güzel kullanabiliyorsunuz.. Ama o zar gidince beyin ile cinsel organınız yer değiştiriyor...Sonra başlıyor kaprisler, bunaltmalar, kıskançlıklar vsvsvsvsvs...

• Herkes icin ayni seyi soyleyemezsin

• yatacak kadin bulmak kolay ama yatamayacak kadin bulmak zor mu diyorsun:D

0|0
    0|1
    • bi nevi onu anlatmaya calısmıs :D

• Asla, sizin söyleminize göre yatan kadınlar beyinsiz, yatmayanlar ise beyinli ozaman..

Benim söylediğim ise mantığını ve beynini kullanabilen kadın sayısının azlığı..Genellemeyi sevmem ama çoğunda oran %90 duygular %10 mantık,beyin, düşünerek ve akıllıca davranmak..

• beynini kullanan kadin yatasa bile "yatacak kadin" olarak.adlandirilmaz erkekler tarafindan ama beynini kullanamayan kadin bunu yaptiginda "yatacak kadin" olarak adlandirilir.

not:mantik,begin demisken...bence karsi tarafa veremeyecegin birseyi karsi taraftan beklememelisin bilmem yeterince aciklayici oldum mu

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu zamanda ne kadına ne erkeğe güvenilir, nesilleri bu hale getiren, inançsızlaştıran, yozlaştıran, bayanları cinsel bir obje olarak topluma sunan, adeta ahlaksızlıkları batılılaşma ve çağdaşlaşma olarak kafamıza işleyen tüm siyasileri, yöneticileri,patronları ve medyayı kınıyorum, böyle bir türkiye yaratmak isteyenler emellerine ulaşmıştır artık bu ülkede sağlık nesiller yetiştişmesi çok zordur... Güvensizlik, ahlaksızlık, her türlü pislik neden başını aldı yürüdü gitti acaba? Toplumları bir arada tutan şey kültürüdür, maddi ve manevi değerleridir, ahlakıdır, inançlarıdır birbirine olan saygısı sevgisi sadaktıdır... Bir toplumu parçalamak istiyorsanız, ahlaksızlaştırın yeter, çünkü artık ahlaksızlığın olduğu yerde her türlü suç işlenir, kimse kimseye güvenemez toplumun dokusu bozlur...

0|1
    0|0
  • paraya tapan cok hacı

1|1
    0|0
  • erkeklerde kızlarda hatalı, erkeklerde erkek olmanın verdiği bir serbestçe ahlaksızlık yapma durumu var ama evlenmeye gelince masum kız ararlar, kızlara gelince yavşak p1çleri seçerler ve duygularının aklının önüne geçmesine izin verirler

0|1
    0|0
  • Yaşla,ortamla,düşüncelerle,bakış açısıyla alakalı birşey..Yaş hariç diğerleri değiştirilebilir ve görünürdeki kadınlarda değişmiş olur...

0|0
    0|0
  • türkiyede abaza ha şöyle söyliyim çoğu ülkeye gittim senin abaza dediğin erkekler kızlarla konuşmaya çalışsa sanki adam kesiyolarmış gibi uzaklaşıyorla ama yurtdışında bir kafeya bir bara otur bir kıza bak örneğin gülümse kızda sana gülümser neden biliyormusun çünki karşısındaki adam sadece onunla tanışmak istediğini bildiği için yani onu yatırıpda orada şeyetmicek anlatabiliyormuyum

0|0
    0|0
    • %100000 anlıyorum seni, anlayış farklı , felsefe farklı , kültür farklı ...

• türk erkeği nedne rusa ukraynalıya letonyalıya belarusluya gidiyor biliyormsuun arkadaşım Bu milletin erkekleri güler yüzlü bir bayana aç anlatabiliyormuyum bir dosta sıcak bir sarılmaya omzuna başına koymaya aç muhabbete aç emin ol abazalık dediğimiz olay bu yüzden dünyanın neresinde olursan ol erkekler sex düşünür bayanlarda düşünür fakat öncesinden güzel bir muhabbetle güzel zamanlar geçirerek başlarlar bayan adımı atar ama bayan erkek her adamını attığında 500 m geri adım atarsa olmaz

• Bu toplumu yetiştiren yön verende türk kadınları, erkek çocuk pipisini açınca heytt koççum diyenler kızlara kapat bakim bacaklarını diyorlar, eee sonra bu erkekler neden arsız?Abi yetiştiren sizsiniz..neyse bu konu çok uzaaaaar gider... :)

• senin etrafındakiler öyle (: camiye gidersen cemaatle namaz kılarsın, itle köpekle gezersen samanlıkta uyanırsın. bu işler böyle.

0|0
    0|0
    • Beni tanımadan , ne iş yaptığımı bilmeden , hayat tecrübemin ne olduğunu , çevremin kimlerden oluştuğu hakkında en ufak bir fikriniz bile olmadan...Tuhaf ama benim anlatmaya çalıştığım şeyden çok uzak bir yorum olmuş, yine de saygı duyuyorum size.

• (: bende size saygı duyuyorum.

• Bence güvenilir erkek sayısı çok daha fazla

0|0
    1|1
    • Erkek mi? Okadar hormonlu yiyecekten sonra ne kadarımızın erkek olarak kalabildiği tartışılır..Kızlarda erkek gibi sakal çıkıyor...

Yükleniyor...