Ben bıktım artık huzurum kalmadı bu insanlardan

1 haftadır cok mutsuzum gerci herzaman mutsuzum ben her yerden engel yiyorum :( akrabalarımdan gercekten nefret ediyorum ya bir insan bu kadar kötü olabilirmi yaa benim babam yok annem ve kızkardesimle yasiyorum maddi durumumuz orta derecede denebilir akrabalarımızın bir kısmının maddi durumları cok iyi ama ne yapsak işimize karişirlar cok moralimi bozuyolar maddi yönden hiç destek olduklarını görmedim ama manevi olarak ne yapsak hep sıkıntı yasatiyolar neden aldınız neden yaptınız diye annem sessiz bişi diyemiyor bende diyemiyorum nutkum tutuluyo ehliyet kursuna yazıldım birşikmiş param vardı ehliyet için biritirmiştim zaten suanda kursa gidiyorum ehliyeti napacaksın ne işini görecek diye cıkıştılar hayirli olsun bile demediler senin paran yok baban yok napacaksın otur oturduun yerde dediler :((( kendilerinin parası varya her yıl araba degiştitirler gelip gözümüze soka soka ev alırlar biz bişi yapıncada hemen ezerler ya onlar herseyi yaparlarda biz neden böyle etki altındayız herseye karsılar benimle yasit olan kuzenim var ona bişi diyen yok o istedigi herseyi yapabilirmiş onun durumu iyiymiş babası varmiş güçlüymüş bunu bana dediler cok agrıma gidiyor fakirlik ayipmi ? bu kadar asagılanmak cok kötü bazen caınmdan beziyorum ne yapsam ne etsem hevesimi kaciriyolar herseyde :((( bazen keske babam yasasaydıda korusaydı kollasaydı beni ben hep sessiz kaldım hep cok asagılandım cok söz işittim :(( evet durumumuz cok kötü degil cok iyide degil ya ben hiçmi istedigim birseyi sorunsuz yapacagım ben bu hayattan cok sıkıldım

Güncellemeler:
yada bunlara ne cevap vermem lazım ki iyi kapak olsunlar artık seslerini kesmek istiyorum bunların ben :(

1|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sen neden kulak asıyorsun ki onlara ? Zaten konuşmaya geldiğinde var olur öyle insanlar zor gününde olmaz . Akraba kavramına inanmıyorum ben benim de hiçbir akrabam kesinlikle faydalı olmamıştır aynı şekilde birşey yapıldığında vay neden onu aldınız vay neden bunu yaptınız gibi söylemlerde bulunurlar bu annemi üzer yumuşak kalpli tersleyemez ama bana denk gelirse dilini yuttururum adama . Bence biraz sert çıkıp kendini ortaya koy konuşturma kimseyi sizin hakkınızda . Siz hayatımın hangi evresinde varsınız da beni yargılama hakkını kendinizde görüyorsunuz gibi çıkışlarda bulunabilirsin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• alaskaya gidesim var

0|0
    0|0
  • Bu zamanda genelde akrabalar bu şekilde oluyor. Yardım etmek destek olmak yerine herşeye bir kulp bulurlar ve yaptıkları sadece akıl vermek olur . Maddi manevi destek olmayan birilerinin akıl vermesi de can sıkıcı olur.

Bu tür durumlarda en güzeli hiçbir şekilde onları umursamamak,hiçbirşey istemeyecek talepte bulunmayacaksın bu şekilde hayatınız da söz sahibi olamayacaklar. İlşkiyi de kesecek mesafe koyacaksın.Herkes kendi hayatından sorumludur .

0|0
    0|0
  • Yapman gereken baska insanların görüşlerini kafana takmamak. Herkes birbirine bunu yapmaya calisiyor birak yapsinlar mantiksiz oldugunu biliyosun sen. İcinden gül geç

0|0
    0|0
  • Onların olmadığı bir yere taşının bütün sorun biter. Uzak olunnca biseye karisamazlar

0|0
    0|0
  • her şey tamam da bu akrabalarınızı neden takıyosunuz? ne demek napçan ehliyeti, bir tarafınıza sokçam deseydin, sessiz olmayın, devamlı ters konuş o insanlara karşı, ve hiç umrunuzda bile olmasın

0|0
    0|0
  • yaw bir s.ktrin gidin de canını sıkınca

0|0
    0|0
  • takmayın sallamayın küfür et hiç çekinme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sesizlini koruyup azimle doğru tercihlerini yaparak yaşa. Hayırlısıyla inşallah herşey gönlüne göre olur

1|0
    0|0
  • merak etme ilahi adalet diye bişey var verende alanda belli, sen beddua etmesen bile onların zaten bu gözü dönmüş para zaafı onları dibe çeker..sessizce yoluna devam et, tabiki ehliyet alcaksın, arabanda olcak zamanla, onların seni nasıl nerde gördüklerinin sana bir etkisi yok. sende bölece sonra sahip olduklarının insanlığına etkisi olmadığını sadece imkan olarak hayatına girdiğinin farkında olursun

0|0
    0|0
  • aile içinde bile maddi anlamda bir menfaat varsa ortada karışma gereği duyuyor bir taraf.madem kimseye müdananız yok hesap da vermeyin.biraz hazır cevap olun.ben kazandım ne istersem yaparım.kendi paramın hesabını neden vereceğim ki? ailen dışındakilerin ( ablan-annen ) çok da önemli değil bence.

0|0
    0|0
  • Desinler desinler , konuşan çok olur da icraat sıfır, sen mi veriyosun parasını da yorum yapıyorsun de geç, cevaplarını vermezsen daha ileri giderler, zaten her türlü maraza çıkartıyolar, kötü ol en azından üzülmezsin

0|0
    0|0
  • Bida karisan olursa senin veya sizin gorusunuzu soranmi olduda,gorusunuzu belirtiorsunuz dersin hatta gorusunu merak ettigim zaman soylersiniz dersin,suan fikrini soran olmadi dersin..ben oyle yaptim..

0|0
    0|0
  • sen ne yapsam bos, akrabalarin ile arana mesafe koy, baska caren yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...