Kapat

En hizli gobek nasil erir?

Arkadaslar meraba ben 1.65 boyunda tam 60 kiloyum sadece 2 kilo falan fazlam var oda gobekte.. Normalde herkez zayif oldugumu soyluyor surekli diyet yapiyorum hareketler yapiyorum ama gobek bir turlu gitmiyorr sinir oldum 2 ay sonra dugunum var balayina gidicem ne yapmam lazimm yardim edin

0|1
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• fazla kilonun göbeğinde olduğunundan eminsen, önce bölgesel zayıflama için hemen diyete başla, öğlenleri normal yemeğini ye ama akşam diyet beslen ve sabah erken kalk. göbek bölgeni saracak bir korsen varsa onu tak, yoksa leğen kemiğinin altından başlayıp göbek deliğinin üstünü kaplayacak kadar kalın sargı alman gerekecek eczaneden. mümkün olduğunca kalın olmasında fayda var, sonra bu şekilde yapabiliyorsan seri 20 dakikalık yürüyüş arkasına çekebildiğin kadar uzun mekik çek. bol şanslar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 165 boyda 60 kilo ve 2 kilo fazlan var oyle mi? Guldum.

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Yürüyüş , koşu ile kilonu verip , sıkılıştırma hareketleri ilede sarkık bölgelerini toplarsın. tabi bunlar için hastaneye gidip diyet listesi alman lazım

0|0
    0|0
  • ben yürüyüşle eritmiştim ama bayanlarda sistem nasıl işliyor bilemiyorum :-)

0|0
    0|0
  • yürü kos bol bol hareket et diyetle bitmez sadece

0|0
    0|0
  • 165 de 58 kilo ile fit mi olunuyor 😀

0|0
    0|0
  • Beyaz tenli misin

0|0
    0|0
  • öğrenırsen bana da atsana :D 187ye 83 um göbüşüm var :D