G.Saraylılar, F.Bahçe'nin peşine takıldı bu olayla ilgli ne düşünüyorsunuz?

bence tama şampiyonluğu kutlayabilirsin ama böyle bişey yapmayı pek hoş bulmadım yani sadece takip ediyolar birşey yapmıyolar ama sizin görüşleriniz neler?

Güncellemeler:

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gecmeyin ulen stadımızın önünden :)

0|3
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• aynı yere gidiyordur belki:))

1|1
    1|1
  • arkadas madem korkuyorsun hem gızlı soruyorsun hemde gızlıye kapatıyorsun bıde erkeksın azcık neden cesur degılsınız anlamıyorum erkekler cesur olur

2|2
    2|1
    • 1. cesur bir insanım cesurluğumu burda anlatmak istemiyorum narsist veya egoist olmadığım için kendimi övmek istemiyom. 2.gizli sormamın amacı başka bir soruda yorum yaparken taraflı olarak görünmek istememem . 3.gizlilerin cevaplamasını nedenmi istemiyorum aptal aptal yorum yapıyorlar o yüzden

• Korkuyorsun demedim tamam kusura bakma demem erkek arkadasim cok kiskanc yalnis anlar ok iyi gunler

• sağol iyi günler

• sizde olunca sizde yaparsınız değişik sataşmalar..

allah allahh, taraftarlıkta, rekabette olur böyle şeyler normal yani!

Işıkları kapatmak kadar koymamalı!

0|2
    1|0
    • bi ara taşladık ya o yüzden biraz tedbirli duruyoruz böyle durumlara ışığı kapatmakn bunla ne alakası var

• nasıl ne alakası var.. yenen ve yenilenin vrdiği tepkiler işte

• Pardon olay ne tam olarak.. ?

1|1
    0|0
    • bak şimdi anlarsın

• Anladım...

Sevincin dozunu biraz kaçırmışlar o kadar... Kötü bişi olmadan bitmiş zaten olay...

• allaha şükür öyle olmuş

Erkekler Ne Diyor 5

• Bakıyorum hala hiçbir iddiası olmayan, iddiası oranında da futbol bilgisi olan birtakım kuş çeşitleri vik vik vik ötüyor. Mevsimi heralde.

1|0
    1|0
    • senin avatarından herhalde baka baka herkezi hayvan görüyon aynada bile

• yorumuna sağlık

0|0
    0|0
  • Bir an önce şu kutlamaları bırakıp Fener maçına odaklanmalıyız Trabzon maçında nede olsa doyasıya kadar kutlayacağız Şampiyonluğu bu tür şeylere gerek yok

0|1
    2|1
    • tabiki hakkınız trabzon maçında alın kuanızı sevinin

• herşeyi ciddiye almayın tabiki saçma ben sevinmedim bile

2|2
    0|1
  • şampiyonluk kupasını göremiyorsunuz bari şampiyon takım taraftarı görün demek istemişler..

0|2
    0|0
    • komik miş :D bence polisfelan olmasa ileri gitceklerdi

• abartmayada gerek yok sonra karsı çıksa dövüs kavga hak etmisler ama abartmasınlar bence tahrik te olmasın. kardesim.

• işte alalha şükür bişi olmamış

Yükleniyor...