Kapat

G.Saraylılar, F.Bahçe'nin peşine takıldı bu olayla ilgli ne düşünüyorsunuz?

bence tama şampiyonluğu kutlayabilirsin ama böyle bişey yapmayı pek hoş bulmadım yani sadece takip ediyolar birşey yapmıyolar ama sizin görüşleriniz neler?

Güncellemeler:

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gecmeyin ulen stadımızın önünden :)

0|3
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• aynı yere gidiyordur belki:))

1|1
    1|1
  • arkadas madem korkuyorsun hem gızlı soruyorsun hemde gızlıye kapatıyorsun bıde erkeksın azcık neden cesur degılsınız anlamıyorum erkekler cesur olur

2|2
    2|1
    • 1. cesur bir insanım cesurluğumu burda anlatmak istemiyorum narsist veya egoist olmadığım için kendimi övmek istemiyom. 2.gizli sormamın amacı başka bir soruda yorum yaparken taraflı olarak görünmek istememem . 3.gizlilerin cevaplamasını nedenmi istemiyorum aptal aptal yorum yapıyorlar o yüzden

• Korkuyorsun demedim tamam kusura bakma demem erkek arkadasim cok kiskanc yalnis anlar ok iyi gunler

• sağol iyi günler

• sizde olunca sizde yaparsınız değişik sataşmalar..

allah allahh, taraftarlıkta, rekabette olur böyle şeyler normal yani!

Işıkları kapatmak kadar koymamalı!

0|2
    1|0
    • bi ara taşladık ya o yüzden biraz tedbirli duruyoruz böyle durumlara ışığı kapatmakn bunla ne alakası var

• nasıl ne alakası var.. yenen ve yenilenin vrdiği tepkiler işte

• Pardon olay ne tam olarak.. ?

1|1
    0|0
    • bak şimdi anlarsın

• Anladım...

Sevincin dozunu biraz kaçırmışlar o kadar... Kötü bişi olmadan bitmiş zaten olay...

• allaha şükür öyle olmuş

Erkekler Ne Diyor 5

• Bakıyorum hala hiçbir iddiası olmayan, iddiası oranında da futbol bilgisi olan birtakım kuş çeşitleri vik vik vik ötüyor. Mevsimi heralde.

1|0
    1|0
    • senin avatarından herhalde baka baka herkezi hayvan görüyon aynada bile

• yorumuna sağlık

0|0
    0|0
  • Bir an önce şu kutlamaları bırakıp Fener maçına odaklanmalıyız Trabzon maçında nede olsa doyasıya kadar kutlayacağız Şampiyonluğu bu tür şeylere gerek yok

0|1
    2|1
    • tabiki hakkınız trabzon maçında alın kuanızı sevinin

• herşeyi ciddiye almayın tabiki saçma ben sevinmedim bile

2|2
    0|1
  • şampiyonluk kupasını göremiyorsunuz bari şampiyon takım taraftarı görün demek istemişler..

0|2
    0|0
    • komik miş :D bence polisfelan olmasa ileri gitceklerdi

• abartmayada gerek yok sonra karsı çıksa dövüs kavga hak etmisler ama abartmasınlar bence tahrik te olmasın. kardesim.

• işte alalha şükür bişi olmamış

Yükleniyor...