Gerçekten atık moralim de kalmadı napıcam?

Boyum 1.53 kilom 58
Spor yaparak Göbeğim gitti. Hergün sporumu diyetimi yapıyorum.2lt suyumu içiyorum akşamda yürüyüşümü yapıyorum.3 beyazdan uzak duruyorum. Artık yok bir fayda sinirim bozuluyor. Önceden baya cesaretliydim. Artık şu an resim çekinsem bile çok kilolu çıkıyor siliyorum. sinirlerim bozuldu gerçekten o kadar şeyi yapıyorum bir türlü zayıflayamıyorum. Boyumda kısa. Azim falan kalmadı artık ya.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Göbeğin gittiyse sorun ne? Çokmu kötü duruyor

0|0
    0|0
    • Ya normalde insanlar kilom gayet iyi diyor ama ben beğenmiyorum.

• Siz kızlar boşuna üzülüyorsunuz

En İyi Kız Görüşü

• Benim de aynen öyle. Tamam çok spordan dolayı kas var, ama kasın üstünde de yağ var belli yani. O yağ ben kendimi bildim bileli orda ya. Az yedik olmadı protein yedik yine olmadı. Artık gözümü kararttım sıvı diyetine başlayacağım cuma günü. Tabi internette gezen sıvı diyetleri gibi yapmayacağım, kas kaybı yaşamayı göze alamam hala spor yapıyorum çünkü. İnternetteki sıvı diyetine insancıl bir çekidüzen verip yapacağım. Başka yolu yok. İstersen konuşabiliriz buradan veya özelden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kafana göre olmaz. Diyetisyenler kişiye ozel diyet yaziyorlar ve gercekten faydasi oluyor. Nerde yasiyorsun?

0|0
    0|0
  • Özelden yazarmısın bana birkaç önerim var

0|0
    0|0
  • o zman balik etli olmayi dene herkes zayif olmak zorunda değil

0|0
    0|0
  • Ne zamandir spor yapiyon

0|0
    0|0
    • 2013 te diyete başladım
      2015 te sporu mu düzenli olarak yapmaya başladım
      2016 da zumba yı da kattım

• Şuna zaten anca 10 tane çekebiliyorum o yüzden yapmıyorum.

• Sadece kosu yap baska bisey yapma zayiflarsin 2-3 aya

Kızlar Ne Diyor 2

• Kafana takma boy kilo onemli degil insan olmak onemli guzel olsan zayif olsan karaktersiz olsan neye yarar kafaya takma onlar onemli birsey degil biz kizlar boyle seylere takiliyoruz ama cok sacma cidden bak. Her kiz guzeldir bana guven

0|0
    0|0
    • Sağlığım içinde zayıf olmam gerekiyormuş

• Ekmek yemiyorum zaten

• Sebze tuket suyu cok ic kendini yorma

• Boy 1.50 kilo 59. Ben mutluyum. Kilom ya da boyum hayatımı etkilemiyor. :) Sana da tavsiye ederim. Ama bence bir hormon testi falan yaptır. Ya da doktora git metabolizman yavaş olabilir. Ya da kiloya meyillisindir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...