İddaadan para tutturdum ne yapmalıyım?

İddaadan para tutturdum. Telefon almayı düşünüyorum ama sonuçta haram para gene iddaaya mı yatırıyım yoksa telefon alıyım mı siz olsanız ne yapardınız?

Güncellemeler:
Yargılayacak durumunuz yok hiç birinizin! Adam akıllı danışalım diyoruz oda yok.

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Oynadıktan sonra haram diye inlemenin manası yok. Çok pişmanlık duyuyorsan git hayır kurumuna yatır.

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 8

• valla haram işi sakat. kuzenim okuldan voleybol topu araklamış onla voleybol oynarken parmağım çıktı o_O

0|0
    0|0
  • oynamasaydın!

0|0
    0|0
  • nıye harammış ? legal yolmu bu ? vergını bılmemneyını oduyorsun maasınla vallahı bu devırde harammı kalmış ?

0|0
    0|3
  • O parayı bağışla bir yerlere. Vebalinden bu şekilde kurtulabilirsin inşallah...

0|0
    0|0
  • madem haram ve ne yapıcağını bie bilmiyosun oynama bidahaaa

1|0
    0|0
  • Haram olduğunu biliyosun oynama arkadaşım...

Götür bağışla bir yere .. Oynama bir daha da..

0|0
    0|0
  • bencede eşya al

0|0
    0|0
  • nesı haram be cok ıstemıyorsan fakıre dagıt

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Eşya'ya harca ne bir fakire ver ne de o kazandığın parayla ağzına 1 gıdım lokma sok. Harca ama eşya türüne harca. Dediğin gibi telefon alabilirsin kendine veya başkasına bir hediye alabilirsin

0|0
    0|0
  • iddaa şans oyunu değil. Sonuçta birçok faktörü değerlendirip şöyle olur diyerek oynuyorsun. Yine de vicdanını rahatsız ediyorsa yatırdığını al içinden gerisini ihtiyacı olana ver.

0|0
    0|0
  • haram pasra yatırdığını al geri kalanı dilenciye falan ver :D

0|0
    0|0
  • Fakirlere sadaka olarak dağıtmalısın.

0|0
    0|1
  • İbrahim Akın gibi hocaya danıs:)

0|0
    0|0
  • hisse senedi al :D

0|0
    0|0
  • pompaaaayaaa git.

0|0
    0|0
  • sen haramı oynayarak gerçekleştirmişsin zatenki parayı yesen ne olur yemesen ne olur

kumar oynamak haramdır günah kazanmışsın harcasanda harcamasanda

2|2
    0|0
  • vurmaya git o parayla ben öyle yapıyoru.bişey alsan ya da yesen hayrını görmezsin.haydan gelen huya gider vur gitsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...