Beğendiğiniz fıkralar var mı? Hadi fıkra paylaşalım. :)

Zamanında Kurtlar vadisi dizinden duyduğum bir fıkrayı aktarıyorum.

Bir kadın New York'ta romantik bir yemek yiyolarmış.Kadın sormuş bundan sonra napıcaz?

Amerikalı: Alışveriş yaparız,gezeriz sonrada yatağa gireriz demiş.

Çıldıran kadın; "Bütün erkekler böylesiniz işte" demiş ve camdan atlamış.

Gökdelenin 74. katında bir fransız elini tutmuş.

Neden atlıyosun. Hayat ne güzel,gel beraber fransaya gidelim gezelim,alışveriş yapalım sonrada yatağa gideriz demiş.

Çıldıran kadın; bunları duyunca yine atlamış.

50. katta italyan yakalamış.Neden atlıyosun. Hayat ne güzel demiş. Gel beraber İtalya'ya gidelim. Pizza yeriz,dolaşırız sonra da yatağa gireriz demiş.

Bu böyle bir kaç defa sürmüş.

En sonunda 18. katta temel kadının bileğinden sıkıca tutmuş. Neden atlıyorsun hayat negüzel demiş.kadın bıkmış bir ses tonu ile, "Bütün erkekler aynısınız. Allah belanızı versin. İşiniz gücünüz ..." demiş temel söze girmiş; Ben seni Karadenize götürürüm.Hamsi tutarız,hamsi yeriz,çay toplarız,hapsili pilav yeriz,hamsi ekmek yeriz,hamsili tatlı yeriz ... yeriz ... yeriz derken Kadın dayanamamış ve şaşkın şaşkın sormuş eeee peki yatağa girmeyecekmiyiz demiş.

Temel'de "vay o...pu deyip kadının bileğini bırakmış

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Of'lu hoca Cuma namazında içki içenleri fena azarlıyordu:

-"Paranızı sokağa atıyorsunuz! Kazanan kim? Meyhaneci...

En büyük dükkan kimin? Meyhanecinin...

En güzel ev kimin? Meyhanecinin...

Ya en güzel araba? Meyhanecinin.

Bu paralary veren kim? Ha sizin gibi kafasızlar..."

Aradan 2 hafta geçer, bir adam koşarak hocanın yanına gelir ve ellerine sarılıp öperek:

-"Allah razy olsun hocam, senin verdiğin içki vaazı sayesinde hayatım kurtuldu.."

Hoca memnun:

-"Aferin, içkiyi bırakmanın mükafatlarını ahirette de göreceksin oğlum." der. Adam düzeltir:

-"İçkiyi bırakmadım hocam, MEYHANE AÇTIM!"

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• :))) güzelmiş

Nasreddin hocanın iki karısı varmış biri diğerinden daha genç ve güzelmiş.tekneyle gezintiye çıkmışlar karıları hoca demiş biz göle düşsek önce hangimizi kurtarırdın?

-Hoca yaşlı karısına dönmüş "hanım sen biraz yüzme biliyordun" değil mi? demiş.

0|1
    0|0
  • iki kadın susuyormuşş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• NSI, CAI ve FBI birleşip birkaç ülkeden insanlar getirtmişler, bu insanların üzerinde bir takım deney yapıcaklarmış. Alman, İtalyan, Fransa ve Türkiye den adamları almışlarönce teste sokmuşlar her türlü şeyi denemişler her ülkeden birer kişi kalmış türkiyeden TEMEL :) son test kalmış ve en önemlisi güvenilirlik.. Her adaya birşeyler söylemişler ve ne olursa olsun asla ve asla söylememeleri gerektiğini belirtmişler Alman 4 gün dayanabilmiş, fransız 8 gün dayanmış italyan 11 gün dayanmış bizim temel 3 hafta olmuş ellerinde olan tüm işkence tekniklerini denemişler ama söylememiş karar vermişler en güvenilir ülke insanı türkler diye ve son bir hafta daha işkence yapmaya karar vermişler temelin kapalı olduğu bölümün önünden geçek ajanlar temelin birşeyler mırıldandığını duymuşlar.. ULAN EŞŞEK KAFA HATIRLA HATIRLA AZINA S*ÇIYOLAR HATIRLA ULA :)))

0|1
    0|0
Yükleniyor...