Beşiktaş'a yapılan doping testlerinin negatif çıkması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Osmanlı maçı öncesi futbolculara yapılan testlerin sonuçları negatif çıktı.

Beşiktaş'ta Atiba Hutchinson, Mario Gomez, Oğuzhan Özyakup, İsmail Köybaşı, Jose Sosa ve Andreas Beck için doping testi yapılmıştı.

Öte yandan TFF ise resmi sitesinden yayınladığı müsabaka dışı yapılan doping testleri listesinde siyah beyazlı oyuncuların sonuçlarının negatif olduğunu duyurdu.

Beşiktaş'a yapılan doping testlerinin negatif çıkması hakkında ne düşünüyorsunuz?Doping yaptılar diyenler simdi ne alemde?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Doğrudur pampa

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ya ne olacağıdı?

Aziz kendinden bilir işi diye yaptırdı da bizde onda olmayan bir şey var.

#ŞEREF.

Hayır doping testi yapan heyetin başında ki kişininde yıllarca fenerbahçeye hizmet eden biri olduğunu bilmesek bunu tffnin yaptırdığı rutin bir kontrol olarak kabul edeceğiz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet evet hi

0|1
    0|0
  • Nedense inanasım gelmiyor 😌

0|0
    0|1
    • Beşiktaş doping yapmişcasına iyiydi değil mi

• Sana göre o bana göre değil herkezin düşüncesi kendine doğru uzatmaya gerek yok

• Uzatma diyerek bile uzatıyorsun , komplo teorini kurdun tamam yeter

Erkekler Ne Diyor 6

• Sonuç beni şaşırtmadı zaten bu testin yapılması yapıldığı süre yapılış şekilleri manidar ve daha sonrasında yapılmasına tepkide ayrı bir manidar bazı kesimlerce taraftarları kastetmiyorum bencede farklı olaylar vardı yapılması altında ama sonuç olarak sonuca şaşırmadım :)

0|1
    0|0
    • Eşi benzeri olmadığı için tepki verildi , yoksa açık olduu için değil. Yapanların kim olduğu ortaya çıkınca niyette anlaşılmıştı. Sonuç olarak temiz çıkması bazıları için iyi oldu çünkü onlar komplo hastasi insanlar

• Tabiki daha hayırlı oldu böylesi ara ara bu testler medyaya yansımasada yapılıyor zaten.

• Statsız şampiyonluk çok koydu fenere çoook :D
    Üzüntülerini seneye de saklasınlar. Vodafone Arena cehennem olacak.

0|1
    0|0
  • Beni dopingten cok bu dopingi yapan zirtolarin once istifa etmesi sonradan tekrardan goreve getirilmesi ilgilendiriyor... Seneye aynisini yapmayacaklari ne malum? Bir de neden yonetim sessiz kaliyor bu konuda...

0|1
    0|0
  • Doping kullansaydık ortalığın... koyardık
    #BeşiktAŞK

0|1
    0|0
  • Şerefimizle hakkımızda şampiyon olduk ikinci Bundan hiç şüphe duymadım zaten

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...