İsmail Köybaşı'nın Fenerbahçeye geçmesi konusunda ne düşünüyorsunuz?

Bence Beşiktaş İsmailden kurtuldu. İsmaili her gördüğümde Akhisar maçındaki inanılmaz kötü performansı geliyor, Alexisle beraber, Beşiktaşı yakmışlardı o maçta.
Bence Fenerbahçe'nin içine saatli bomba konmuş oldu. Çok pişman olacaklar onu aldıklarına.

Herneyse, gelelim soruma, İsmailin Fenerbahçeye geçmesi nasıl bir geçiş oldu size göre? İsmail Beşiktaşla prensip anlaşması yaptıktan sonra kulübünü satarak gitti.

• Yumuşak bir geçiş oldu, futbolda normal bunlar
    16% (8)40% (37)32% (45)Oy Ver
  • Sert bir geçiş oldu, çünkü Beşiktaşla prensipte anlaşmıştı.
    39% (19)30% (28)33% (47)Oy Ver
  • Fikrim yok
    45% (22)30% (27)35% (49)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|2
4|27

En İyi Kız Görüşü

• Bizim için iyi oldu Beşiktaş o pozisyon için Kolarovu düşünüyordu zaten. Futbolda normal hareketler Gökhan Gönül'ün bize gelmesi gibi. Ama az İsmail Köybaşı, Fenere... diye küfre ortak olmadı. Fenerbahçe taraftarı Gökhan Gönül'ün acısındanmıdır ne buna rağmen bile İsmail'i kabullenmiş hatta 3 yıldız 2 yıldız capsleri yapmaya bile başlamış. Bakalım ilerleyen günlerde neler olur.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Video paylaşıldığı için tekrar paylaşmaya gerek görmedim. "İsmail Köybaşı, Fenere koy başı" tezahüratı hala kulaklarımda. Çok merak ediyorum, fenerliler bunu hatırlayarak, İsmaili nasıl kabullenecekler? :D
    B dedim, çünkü çok sert bir geçiş oldu çoook :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu adamı neden aldık anlamıyorum bu bie kufur eden insandı.

0|3
    0|0
  • C dedim

0|2
    0|0
  • Bende fenerbahçeliyim ama tanımıyorum pek iyimi oldu acaba

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 26

• Beşiktaş için bakarsak zaten bu sezon sol beke düşünülen isim Kolarov , Kolarov gelince İsmail alternatif olacaktı. Alternatif için iyi olurdu ama asla 11 e giremezdi
    Sakatlık döneminde takır takır maaşını alırken paraya önem vermiyordu ama şimdi fb parayı arttirinca para önemli oldu sanırım

Ayrıca fb ye küfür ettikten sonra anlaşması traji komik

https://m.youtube.com/watch?v=q_vZtV-q9GQ

1|3
    0|0
    • Fenere afiyet olsun demek gerekir :D
      Onlar alışıktır ya, İsmaili bağırlarına basarlar yinede :)

• Fenerbahçe alışık tümer metinde küfür etti fenerbahçeye ama gittiği yer Fenerbahçe oldu :) :) :) :) koybaşı fenere koybaşı :D hadi hayırlısı olsun din iman para futbolcularda

• çocukça düşünülüp yapılmış bir transfer. büttner ile görüşürken sırf gökhan olayına nispet olsun diye büttner gibi oyuncudan vazgeçilip yerine istikrarsız sakatlık problemi olan hücumsal aktivitesi düşük ve de birkaç ay önce Fenerbahçe'ye küfür etmiş bir futbolcunun alınması tamamen çocukça

0|2
    0|0
  • çok kaliteli buldugum bir oyuncu değil işin açıkcası,, transfer olaylarını çok büyütme gizli :D ne beyinsiz adamlar var biri gitmiş videosunu paylaşıyor ya bu futbolcular bunları çokmu kafayı takıyor sanıyorsunuz, yemeyin birbirinizi boşverin yani, sezon açılsıda biz işimize bakalım, sonuç olarak luzumsuz bir tnansfer olur ihtiyacı görmez bence, benim fikrim bu...

0|1
    0|3
  • Bekleyip göreceğiz.

0|1
    0|0
  • Fenere koydu başı :)

0|2
    0|0
  • sakatlanır gider yedek külübesine mahkum kaldır

0|2
    0|0
  • Fenerbahçe Messi'yi bonservisiyle birlikte alıp Beşiktaş'a 5 yıllığına bedelsiz kiralasa ve yılık ücretini ödese bu kadar sevinmezdim yemin ederim. Keşke Tolga'dan da kurtulsaydık ama olsun 1 kişi 1 kişidir. Darısı Mustafa Pektemek'in başına. :D

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok gitsin :) Nerde iyiyse orda oynasın :) Milli futbolcu sonuçta

0|1
    0|0
  • Gerek yok bence. Yedek kulübesinde uyur artık.

0|2
    0|0
  • gecebilir ama geciş sekli uygun degil

0|1
    0|0
  • sanki büyük yıldız, çok abartılıyor. geçse ne olur geçmese ne olur

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlı olarak üzülmedim

0|2
    0|0
  • Saçma bir transfer. Onun yerine daha iyi isimlerden biri alınabilirdi.

0|1
    0|0
  • Ismail tam bir beyinsiz turk topcusu malesef cok kotu transfer

0|1
    0|0
  • thats the futbol panpa

0|1
    0|0
  • bir caner değil

0|1
    0|0
  • Yedek için alındı Hasan Ali'nin yedeği ve bonservisi elinde olabilir ben olsam almazdım ama olsun. verilen para çok az fazla yedek için ama o kadarcık olur bonservisi elinde olduğundan dolayı.

0|0
    0|0
  • Kurtulduk kazmadan :D

0|0
    0|0
  • Zamanla göreceğiz

0|0
    0|0
  • Fener daha Beşiktaşın canını yakacak birkaç hamle daha yapabilir, Aziz'in bu özelliği biliniyor.

0|0
    0|0
  • Fikret orman yakın bir Zaman'da sözleşmesini uzattık Dedi noktayı koydu ve şimdi Fenerbahçe'de. Bence karaktersiz bir Başkan dediğinin arkasında durmamış Fenerbahçe'mize hayırlı uğurlu olsun...

0|0
    0|0
  • :D hayırlısı

0|0
    0|0
  • bunlar ekmek kazandırıyor bize

0|0
    0|0
  • Gökhan gönülden sonra gayet olağan beklenendi.

0|0
    0|0
  • Bence en iyi transfer

0|0
    0|0
  • Evet cok seviyordum acayip mucadele ediyordu gitmemesini isterdim ama gitti kolarovu alsak mis gibi is diyecektim ama onuda alamiyoruz luis ibanezide trabzon aliyor tosice kaldik yandik yani

0|0
    0|1
Yükleniyor...