Anasına baktınız mı? / bakacak mısınız?

Anasına bak kızını al... Ne kadar doğru sizce...

Eş seçen beyler .. seçimlerinizde anasına baktınız mı?

Eş seçecek beyler seçimlerinizde anasına bakacak mısınız?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bu söze hiç katılmıyorum. Yani bir kız, annesinden tabii ki genel anlamda bir hayat dersi ve yaşam şekli görmüş olabilir. Ama annesi ile arasında kuşak farkı olduğundan, o kızın bireysel olarak kendi görüşlerini, kriterlerini, yaşam tarzını ve hayata bakış açısını değerlendirmek lazım. Evet aile ve aileden getirdikleri önemlidir. Çünkü sonuçta ebevynlerinin genlerini taşıyor ama sonuçta o kız da bir kişilik sahibi ve mutlaka bireysel olarak, kendi yaşam tarzı ve hayata bakış açısı değerlendirmek gerekir. Ayrıca bir erkek o kızın annesi ile evlenmeyecek, o yüzden bu tarz şeylere çok ta körü körüne bağlı kalmamak lazım diye düşünüyorum. Sonuçta bir erkek evlendiği zaman, o kızla beraber kendi doğrularını, kriterlerini ve kurallarını yaşayacaklar hayatta.

2|0
    0|0
    • :) yaşam felsefesi değilde, yemek yapış biçimi, çenesi, kilo alış oranı , şaşırtabilir seni bu benzerlikler :)

• :D:D evlilik felsefem bu, kadının çene artış hızı, erkeğin göbek büyüme hızı incelenmeli :D

• bu bir kısır döngü ama :)) kadın konustukca erkek yiyecek, erkek yedikce kadın konusmaya devam edecek :))) en sonunda kadın erkegin basının etini yerken, artık erkek te onun neresinden yemeye baslar bilemiyorum :)))

Erkekler Ne Diyor 15

• "kenarına bak bezini ,anasına bak kızını al" demişler ama artık sanal alem ve değişen yaşam kısmen de olsa değiştirdi bu fikri

1|0
    0|0
  • Anasına kısmını nedens bu kadar çok vurguladın :) anneye baktılar seni mi beğenmediler ')

0|0
    1|0
  • Kızın sülalesi beni ilgilendirmez. Kendisine bakarım sadece.

1|0
    0|0
  • tüm sülalesini kapıya kadasr geçiricem!

0|0
    0|0
  • kız halaya, oğlan dayıya...

1|0
    0|0
  • yav ne alakası varr :9) onu hamaratlık için demişler de şimdilerde gerek yok çünkü öyle hamarat kız mı kaldı şimdi şim dikiler makarna yapamıyo zaten

0|0
    0|0
  • doğru karar değil kesinlikle

0|0
    0|0
  • babası şanslı adammış vesselam

0|0
    0|0
  • Bakmak lazım

0|0
    0|0
  • bakmam

0|0
    0|0
  • anasına bakmam kızın işlevine bakarım anasını satım:D

0|0
    0|0
  • niye bakmamam için bir sebeb varmı?

0|0
    0|0
  • Bir hikaye vardı bu konuyla ilgili.

Zamanın birinde genç delikanlı komşu köyden bir kızı görür ve buna abayı yakar.Hemen bu durumu ailesine haber verip kızı istemek için haber gönderirler.Kızın ailesi bu durumu onaylar ve görücü usulü ile istemek için yola koyulurlar.Tam eve geldiklerinde kapıda kısa boylu çenesinin altında gerdanı sarkmış ve şişman bir kadın gözükür yanındada kocası..:)

Genç bu kadının kızın annesi olduğunu öğrenir öğrenmez ailesine şunları der.!

Yürü anne-baba yürü kızın annesi bu yaşta bu hale gelmişse o benim çok beğendiğim kızda bu yaşta bu halde olacak..

Anasına bak kızını al,kenarına bak bezini al.

Bir zamanlar böyle bir okumuştum hatırladığım kadarıyla yazayım dedim...(M):)

0|0
    0|0
    • :) valla kızın yerinde olsam arkasında YÜRRRÜÜÜÜÜÜ, ANCA GİDERSİN YAPARDIM..

• Bu anasına bak kızını al lafı bu rivayetten çıktığı söylenir...:)

• :) oğlan geri eminim şu şekilde bağırmıştır...

HAYDİİİ ORADANN KEZBANNNN :D:D:D:D

• bakacağız daha bakmadık

0|0
    0|0
  • gerek yok bakmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...