Mario gomez atiba sosa ismailden sonra Quresma da takımdan ayrılmak istiyormuş bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mario gomez atiba sosa ismailden sonra Quresma da takımdan ayrılmak istiyormuş sabah twitter da gezinirken gördüm neden hepsi tek tek gitmek istiyor yolunda gitmeyen şey ne? Beşiktaşlı beşiktaşı iyi bilenler yorum atsa sevinirim

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• sosa gibi terör olaylarını bahane ediyor olabilirler ama quaresma terörü bahane ederek beşiktaştan ayrılacak bir oyuncu değil bence twitterdaki haberin kesinliği de önemli tabii

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Atibanın ücretine zam yapıldı yeni sözleşme imzalayacak

Quaresma zaten Beşiktaş'a aşık durumda yönetim jest yapıp onunlada sözleşme yenileyecek 2 yıllık

Gomez zaten kaldı dün türk medyasına düştü geç düştü ama biz euro 2016 da söyledik kaldığını

Diyeceğim o ki sadece ismail ve sosa ayrıldı o yazdıklarından sosa ailesini güvende tutabilmek için gitti oda para kulübe para kazandırmak şartıyla

0|0
    0|0
    • Atiba gitti kesin ne zamı twitterda hiç bir beşiktaşlı muhabir böyle bişey demedi

• Tamam inancın onlardan yana olsun son sözü henüz söylemedik

• Buu birr GOMEZ kaldı...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Quaresma çocuğunu Türk okuluna kaydediyor , hatta ikinci vatandaşlık aldiracagini söyledi

Atarken biraz usturuplu atın

0|0
    0|0
  • Önümüzdeki 4 veya 5 sene boyunda şampiyon olmayacaklarını düşündükleri için ayrılmak istiyorlar. Buraya yazıyorum önümüzdeki sezonun şampiyonu fb ya da gs olacak maalesef ülkenin durumu böyle...

0|0
    0|0
  • Quaresmayı bilmiyorum ama diğer isimlerde haklılık payın var quaresmada giderse şaşırmam ama.

0|0
    0|0
    • Quresma haberi bugün çıktı sosa terör olayları dedi atiba zam istiyorum dedi gomez avrupada oynamak istiyorum dedi ismail de zam istiyormuş quresma haberi daha sıcak bakalım bunun altında ne yatıyor beşiktaşta yaprak dökümü oluyor elinde oyunları tutmazsa bu sene beşiktaş geçen sene gibi olmaz

• Orası öyle evet.

• Daha iyi takimlar daha cazip tekliflerle gelsiginde bu durum cok normal

0|0
    0|0
  • Geçen sezonun günahları ağır gelmiştir.

0|1
    0|0
  • Querasma Besiktastan başka takimdan oynamam diyor biraz az sallayin ak

0|0
    0|0
Yükleniyor...