Gerçekten sevdiğim için mi böyle oluyor?

merhaba .bundan 4 ay önce oturduğum yerde kırtasiyede çalışan bir bayanı gördüm ve hoşlandım Daha sonra 1-2 hafta sonra bir gül aldım ve montumun cebine koydum.dükkana girdim ve bir erkek arkaşının olup olmadığını sordum.o da olacak gibi felan dedi.niçin sormuştunuz diye sordu.bende sadecene tanışmak istiyordum neyse dedim ve çebimdeki gülüü çıkartıp uzattım.şaşırır gibi çok teşekkür etti ve yanından ayrıldım.ve o günden sonra sadecene uzaktan gördüm.çalıştığı dükkanın önünden geçtim genelde.ve 4 ay sonra bir kez daha şansımı denemek istedim.bir mektup yazdım.telefon numaramı verdim.belki telefon numarasını deşifre etmek istemez diye facebook linkimi yazdım mektuba. ve mektun sonunda kararınızın olumlu veya olumsuz olduğuna dair cevapp verirmisiniz bilemem ama ben cevabınızı sabırsızlıkla bekleyeceğim diyerek mektubumu noktalandırdım.cuma günü sabah erkenden gittim dükkana ve mektubu uzattım .ve bir daha sizi rahatsız etmeceğim,kendinize iyi bakın diyerek çıktım.

o günden beri bekliyorum ama hala bir cevap gelmiş değil ! yaptığım şeylerin karşılığı bunu olacaktı .insan en azından cevabı olumsuz bile olsa bir mesaj atamaz mı ? :/ herhalde gerçek duygularla sevdiğimiz için böyle oluyor...

neden böyle oldu ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum.cavaplarınızı bekliyorum..

Güncellemeler:
zamanın daralıyor .teklif yapmak için kapısına 2 kez gittim ve bundan sonra gitmeyeceğime kendi kendime söz verdim.gerçek sevgi gerektiği zaman vazgeçebilmekmiş...

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bak şimdi aklıma geldi bişey. Senin yerinde olsam gül mektup vb yerine hergün gidip aynı şeyi alırdım. Mesela a4 kağıdı alırdım hergün. Ve o a4 kağıtlarına hergün onunla ilgili gördüğüm şeyleri yazardım hislerimi katarak. Mesela şöyle: "bugün kırmızı kazağın vardı üstünde yine çok güzeldin, kapıdan her girişinde tekrar tekrar aşık olur mu insan? Bu duyguyu bana sen öğrettin vb.." (Gecenin 4.15 inde uykulu uykulu bu kadar oluyo :) ) İllaki bigün soracak bu kağıtları napıyosun falan diye ve ister istemez sürekli müşteri olduğun için muhabbet de ilerlemiş olacak. Sende gerçekten bilmek istiyosa o güne kadar biriktirdiğin kağıtları ona verirsin. O da anlar ne için olduğunu. Senin taktik hiç uygun diil ki. Tel nosunu riske atmak istemez faceten de sana cevap vermez onun faceini öğrenmemen için. Bide konuya çok ters girmişsin direk tanışmak istenmez ki. Önce bir iki muhabbet olur sonra işi ilerletirsin.

0|1
    0|0
    • sürekli uğrayamıyordum .çünkü kendisini zor durumda bırakmak istemedim .yan tarafta başka dükkanlarda var sonuçta birbirlerini tanıyorlar.herzaman girmem dikkat çekecektir diye düşünüyorum.

• sonuçta niyetin belli Allah'ın bildiğini kuldan niye saklayasın. Zor durumda kalacak bişey yok ki müşterisin sen...

• o da doğru .ama artık iş işten geçti...

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir daha sizi rahatsız etmeceğim,kendinize iyi bakın diyerek çıktım.

Kapanis kotu... Celiskili olmus, madem boyle diyecektin o mektubu hic vermeseydin yeriydi... acikca onu rahatsiz etmeyecegini soylemissin ne bekliyorsun ki karsiliginda.. Bana da bir erkek boyle dese tamam gul getirdi simdi mektub ama son nokta rahatsiz etmetecegini soyledi derim kendi kendime ve ustune dusmem...

Insan bir dusunur sonra ks ye gelir sorar danisir degil mi!.. Sen s*cmis sivamissin ne yaptim ki diyorsun.. off off :D

0|1
    0|0
    • kendisine 2 .kez gittim bu konu hakkında kararı olumsuz olursa diye öyle söyledim. :/ çünkü ben kimseye 2-3 kereden fazla şans sunmam.bu sadecene aşk meselesinde felan da değil tüm herşeyde böyleyimdir.

• beni ekleyip yardımcı olursanız sevinirim.

• Demekki istemiyor vazgeçmeyi bilmeli insan.

0|1
    0|0
  • Kız ukala bellii

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızla konusurkende cumle ıcınde ''sadecene'' dedınmı sen onu soyle

1|2
    0|0
  • Çok basit numaralar kullanmışsın

0|1
    0|0
    • nasıl yani ne gibi şeyler yapmalıydım ,?

Yükleniyor...