Bjk bu yıl şampiyonlar ligini ligde 1. olmaz mı?

Abi gelenlere bakıyorum gidenlere bakıyorum da cidden 2 hafta önce bir Bjkli sormuşdu en iyi başkan kim diye herkez Fiko demşdi haklılar bence. Neden mi.
Türkiyenin en iyi takımından sağ back aldlar Gökhan Gönül'ü İspanya ligin de ligde son anda kalmış takımın 1 yılda 0 maç oynamış takımı aldılar bitti mi bitmedi geçen yıl Chesea'dan Kasımpaşa'da oynamış takımın bel kemiği Omeruo alınmış peki gidenlere bakalım.
Gökhan Töre 2. sınıf oyuncu gitsede olur salla.
Marıo Gomez 10 kere tarih verdi şu tarih son dedi o gün geldi başka tarih verdi çok dalga geçti gelmesede olur.
İsmail Köybaşı.. Düne kadar Milli takım sol backi diyorduk ama Milli takım Euro 2016 dan çıkamasın diye diyorduk aslında çok kötü oyuncu garazimiz var.
Sosa.. Adam idmana çıkmıyor Fiko başkan çok yaşa devam et sen. Bize Gökhan'ı aldın sağol.
Atiba.. Westham kötü clüp gitsede olur salla.
Peki sizcede Bjk şampiyonlar ligini alır mı bu yıl.

• Evet alır.
    56% (5)30% (3)42% (8)Oy Ver
  • Hayır almaz.
    22% (2)50% (5)37% (7)Oy Ver
  • Bjkliyim başkan gitmeli artık yönetemiyor bence.
    0% (0)10% (1)5% (1)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    22% (2)10% (1)16% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım sen futboldan anladıgına eminmisin ya da kendinimi kandırıyosun?
    İlk olarak şampiyonlar liginde gruptan çıkarsak öpüpte başımıza koyalım geçen sene ligde bile anadolu takımı gibi defans yaptık hucum süperdi ama defans yokdu. Şampiyonlar liginde 5 tane elimize verip gönderrirler realist olun biraz.

Gelelim oyunculara Sosa nın gitmesi ne nasıl sevindin sosa bu takımın herşeyiydi gittigi takımda milan olacak kendini kandırma takıma burdan bir - yaz

gelelim Töre mevzusuna nasıl 2. sınıf oyuncuya geçen sene yaptıkları belli bu adam Premier lige gidio dikkat et Türkiyeden kimse kolay kolay EPL ye gidemez çok üst düzey bir oyuncu kaybettik. Kendini kandırıyosun burdanda bir - yaz

İsmaile gelelim biz bu adamı 2010 da 5.5 milyon verip almışız piyasa degeri 2.5 iken 5.5 vermişiz almışız şimdi ise piyasa degeri 5 milyon biz bu adamı bedava bırakıyoruz defansif yönü kötüydü evet ama sürekli baskıcıydı çok top kapıodu en son milli maçtada dünya çapında bir performans gösterdi çeklerin sag tarafını yıktı attı Eger öyle bir performans gösterirse bu yıl başımızı çok vururuz.
    bunların içinde bir Gokhan gönül adam akıllı geldi oda yıllık ücret falan dengesizlik yarattı diyolar geçen sene fenerde kötüydü ondan önceki performansını bulursa bundan baya verim alırız ama bu bile şaibeli yani

0|1
    0|0
    • Olun Bjklilere ders verdin.

• yo realis baktım sadece

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu bize bakacağına azıcık dönüp de kendinize bakınsanıza

Geçen yıl milyonlarca Euro harcadın SIFIR başarı SIFIR kupa elde var tek avuntunuz şey V. persie kaleye müthüş koşular yapıyor...

Elinde Diego patlamış iki yılda sömürmüş seni yattığı yerden iki yılda 7 milyon euro almış bonusları ne kadar tutuyor o bile belli değil

Emenike denilen adam sana geri dönmüş oynadığı takımlarda tutunamamış ama bir umut yeniden kadroda tutuyorsun oda mecburiyetten adam hayata küsmüş

Teknik direktörünü tazminatı var diye kovamıyorsun mecbur el mahkum o adamla çalışmaya devam ediyorsun

Kaptanını rakip takıma kaptırıyorsun sora gidip rakibinin sol bekine talip oluyorsun adam 7 yılda 3 4 yıl o takımda sakat kalmış oynadığı 7 yıl sürede 3 gol atmış 20 asist yapmış bunu aldım seviniyorsun kendini avutuyorsun (züğürt tesellisi)

Türkiyenin en iyi solbeki Caneri kaptırıyorsun ve kaptanın gidiyor ve sen hala BEŞİKTAŞ ile uğraşmaya çalışıyorsun

Kusura bakmada sizin bizim ile uğraşmak yerine kendi iç sıkıntılarınıza bakın ondan sora rakip takımlarınızı eleştirin BEŞİKTAŞ geçen sene de transferleri ağırdan aldı aldı aldı sora PATT Mayıs ayında kupayı kaldırdı senin takımın da her zamanki gibi ' Üçün birini aldı '

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nereye alıyor

0|0
    0|0
    • Çeyrek finale banko çıkar diyen Bjkliler var.

• Yanlız şu var...
      Senin benim dediğim gibi yönetim de " uleyn biz kim şampiyonlar ligi kim " diye düşünüyor olabilir.

Nasıl olsa eldeki adamlar Türkiye Şampiyonu olmak için yeter

Talibi çıkanı satalım para kazanalım
      Diğer takımlar gibi borç batağına düşmeyelim

Diyemezler mi

• Gomez 3 yil daha BEŞIKTASTA

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Fblilerin işi gücü bırakıp Beşiktaş ile ilgilenmeleri Beşiktaş in büyüklüğünü gösterir

Şampiyon oldukça bizi konuşacaksınız , geçen sene de bu takim en iyi ihtimal üçüncü olur diyenler vardı , siz konusun biz yapalım

0|1
    0|0
  • Yonetimi en iyi takım şu an Bursaspor, Konyaspor, Osmanlspor, Başaksehir ve Beşiktaş... takımların borçları futbolcu almaları satmaları bunları göz önünde bulundurmak gerekli... ama şu an Avrupada başarı sağlar dediğimiz bir takım yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...