İçtiğim sülü biralar hakkında ne düşünüyorsunuz?

evet şiir değil şiir yazmak bu devirde mallık çünkü kullandığımız kelimeler insanlarda kekolük diye tabir edilen dalga geçilen kesime ait oluyor. zaten şiir olduğunu düşünmediniz ki.

ben sanırım diğer arkadaşlardan farklı olarak dertli olduğum şeyler hakkında değil zevk alıp da zevk aldığım şeylerin insanın içerisinde bir karamsar boşluk yaratmasının derdine düştüm.yazdığım şeyler size anlamsız geliyor ise en baştan en sona anlam kuramanızdan yani size kitaplardan öğretilen salak saçma tahlillerden kaynaklı en azından ben öyle düşünmekteyim.bunları yazarken dublemin son koşusunda olduğumu da belirtmem lazım.Ben sanırım insanların zaaflarını dinlemeten zevk alıyorum o zaaflarını duyduğum zaman insanların ne kadar çaresiz olduğunu görüyorum çünkü ben bir çaresizim.Kendime itiraf ettiğim tek şey ise bir çaresiz olmam ve ne kadar kabul etmesem de içten içe bir egoist olmam.

ben yaşadığım yerde dandik tekila ( tequıla) ahah sulu bira ve barlarda adam gibi rakı isteyip burgaz rakı içen tiplerdenim. karının kızın gözlerine bakıp acaba ne yakalamak istiyor diyen tiplerdenim.

ve bunlardan hakikatten zevk alıyorum.ben neyim bilmiyorum bunu bir soru olarak algılayabiliriz ama içimde ki gizli egoisti de hareketlendirip bazı duygularımı tatmin etmek istemiyorum.

ben bazı şeyleri seviyorum çünkü onlar sahte ama zevk veriyor.

aldığım sahte forma ile kombine aldığım takımın maçlarına gitmekten ayrı zevk duyuyorum mesela.

veyahut içtiğim dandik biradan daha çok zevk alıyorum bir örnek vermek gerekirse.

Bilmiyorum bir kız ile sevişmek değil o kızın benle sevişebileceğini bilmek bana daha çok zevk veriyor.

sizce ben neden sahteyim ?

soru da çok salak mı ne ? :(

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yazıdan birazcık dertli olduğunu çıkarıyorum sanki...

0|1
    0|0
    • yok hacı dert yok bende bak çok yanlış anlamışsın eğer bir gün mutlu olmak istiyor isen zevk aldığın şeylerden ciddi anlamda şikayet et. salak salak konuşuyorum ama haklıyım. (:

• Bu yazıyı okuyunca "Aylak Adam" aklıma geldi gecenin bu saatinde. Konu olarak olmasa da, psikolojik durum açısından paralel durumlardasınız gibi geldi.

• iyiydi cidden "aylak adam" ama daha o kadar çaresiz olamadım. ha yaklaşmış olabilirim elbet.

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne olacak böyle bu işler :/

Bi' ben mi anormalim diye bakınıyorum benden daha anormalini görüp seviniyorum.

0|0
    0|0
    • bilmem :)

• cevap yazamadım :(

• elveda :)

• hoff; okuyamadım şimdi ben bunu. ama sulu biralar çok kazanç olsun diyedir afsgdfsszdfg

0|0
    0|0
  • Sonuçtan öte girişin gelişmen önemli iyi bişey bu güzel.

0|0
    0|0
    • :) açsana.

• evet aynen öyle içim rahatladı sayende bunu anlatabilmem. :)

• Hadi sonuca varmadan kaçıyorum ben hadi bys asdfghjkl

• Hersey tamam ama şiir yazmaya mallık dememelisin !..

0|0
    0|0
  • o yazıyı kim okuyacak :=)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bro kendine sakladığın sırlarını dökmüşsün işte.. futbolu filan karıştırmayaydın süper gidiyodu da orada bir düşüş yaşadım :D bu birazda yer etme çabasından doğan bir soru gibime geliyor ! ayrıca iyi dilekler iyi hisleri uyandırır insanda, bunu duymak istemişsin gibi ! şimdi benim cevabım mı çok salakça oldu ne ?

0|0
    0|0
  • bence bu cümleni baslarken sona dogru geldikce basını unutup kacıormanla alakalı bir durum diye duusunuyorum .

eee tabi basını kacırınca sonunu unutuyorsun...

0|0
    0|0
  • her şey yolunda.. dert etme delikanlı...

0|0
    0|0
  • daha az yazmalıyıdın :(

0|0
    0|0
  • çok acıklıydı panpa altlı üstlü gidiyorum ak :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...