Hiç iki erkeğin "eyvah benim kıyafetimin aynısını giymiş" diye üzüldüğünü gördünüz mü?

Peki kızlar neden eyvah pişti olduk diye dertlenirler. Bu durum çok mu önemlidir?

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• ben kızların bu pişti olayını anlamıyorum. tam aksine çok eğlenebileceğim ve dalga geçebileceğim bir durumdur ayrıca beğenilen bir kıyafet tercih etmişim ki onu başkaları da beğenip giymiş:)))))))

0|1
    0|0
    • Yani sevinmeleri gerekir dimi? İyi bir kıyafet almışım ki başkalarıda beğenip almış demeleri gerekir. Benim aldığım kabanımın aynısını çok sayıda kişi üzerinde gördüm ama hiçte düşünmedim millette almış artık bunu giymeyeyim die. Aksine diğerlerinin üstünde görüp evet iyi duruyormuş demekki bende de böyle güzel duruyor dedim.

• aynen öyle cicim :)

Kızlar Ne Diyor 15

• Kizlar daima tek olmak ister ona benziyeni istemezler ondan sanki bitane oldunu bilmek isterler. Baskasi ile ayni kiyafeti giyince o gizem gidiyor siradan oluyon. Senin gibi giyinen yoksa ozaman tek zevkli guzel giyinen sensin o dusunceden ;) Kizlarda rekabet daha cok erkeklerden. Erkeklerin aralarinda boyle durum nadir ve az.

1|1
    0|0
  • Takıntı yapan tipler de var :))

0|1
    0|0
  • Cx görmedim ::)

0|1
    0|0
  • çokta önemli diil yani

0|1
    0|0
  • valla komplekli değilim dötümdede değil :D

0|1
    0|0
    • Hahahahaaaaaaa

• :D şansına küüsss

• Bak gelirim Ankara ya şimdi :)) Özledim orayı zaten. Askerlik te olsa güzel zamanlardı. Kızları sıcakkanlı ve yakındılar :PP

• Benim için pişti olma sorunu yok. Hatta arkadaşımla aynı bluzu giyip çıktığımız oldu :)

0|1
    0|0
  • aklıma direk kızılay gelir :D sevmem valla

not avatarına bayıldım:)

0|1
    0|0
  • pişti olmasak daha iyi olur ama olursak ta çokta önemli diil yani

0|1
    0|0
  • ben sorun yapmam yapanı anlamam ne oluyorsa sanki püf :D

0|1
    0|0
  • :Do zaman birçoğu ölür

0|1
    1|0
  • sivastayken 3-5 tane doğru düzgün mağaza vardı zamanın birinde

erkeklerin çoğu şirinler gibi geziyodu,milletin hepsinde aynı don

yeni gelenler paniklese de zamanla alıştılar

0|0
    0|0
  • sen hiç pedim kayıyor diyen erkek gördün mü ? işte bu da ondan

0|0
    0|0
    • Hangi erkek ped kullanıyor sevgili ergenussss? Sen biraz daha büyü en iyisimi öyle gel :)) Benim sorduğum soru her iki cinsin de giydiği kullandığı giysilerle alakalı. Açıklayayım da sonra IQ yetmeyebilir :)))

• ergenus ? oo süper ya nasıl anladın şimdi benim ergen olduğumu ? atarlı şahsiyet yaşın kaç senin ? vallahi açıklamasan anlamıyacaktım. o ayrıca Q1 diye yazılıyor , hani yazılışını öğrende gel öbürkü sefere tamam mı? seviyesiz cins

• dkvbkdf vkdf vboe Aptalca bir örnek vererek seviyeyi yerlere indirene bak bahçesinde dal olamamış bana ağaçlık taslıyor :)))) Artıııı IQ ya Q1 dedin ya zaten susacağım. Sen git modayı takip et magazini takip et sadece kim kiminle nerede ne yapmış onları izle. Takma kafana herşeyi :)))

• Hayır gormedim

0|0
    0|0
  • çok değil çoook çook önemlidir

0|0
    0|1
  • Çok gördüm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• geçen gün arkadaşım beyaz t.shirt giyiyorum pisti olmayalım diye mesaj atmıstı :) benim umrumda olmaz da.:)

0|1
    0|0
    • skdnlksdn sesli güldüm

• bayan gömleği tabi de çok benziyo bide son zamanlarda kızla fazla samımı olmaya basladık rahatsız oldum kızın yanından kacıp arkadasın yanına gecıyorum oda yer degisiyo obur tarafıma geciyo görsen tam makara ya :)

• En basitinden özel bir gecede bütün erkekler takım elbise & smokin giyer.

0|1
    0|0
  • Nadir de olsa gördüm :))

0|1
    0|0
  • Çünkü onlar kıyafetlerine bizden çok daha fazla özenirler

0|0
    0|0
  • bnde dertlenirim usta çok zoruma gider hemde aynı kıyafeti görmek

0|0
    0|0
  • ben öyleyim valla.. :)

0|0
    0|0
  • Dersin içinden birader ben senle aynı kıyafeti giysem dertlenirim mesela düşük bir ihtimal.Herhalde bir türk dizilerinde eyvah pişti olduk diyorlar :D Diğer türlü insan içinden geçirir. İş hayatında da önemli.Danışmanlık verirken seninle aynı kıyafeti giyen şirketin caycısıyla pişti olmak müşterinin yanında kafanı dağıtabilir. :D

0|0
    0|0
    • Şirkette danışman olan heralde çaycının kıyafetini giymez dimi? Yada çaycı gidipte Vakko Beymen den giyinmez herhalde :)) ve neden gizli cevap verdin oda ilginç :))

• kızlara özgü davranış

0|0
    0|0
Yükleniyor...