Erkekler ne tip kızlardan hoşlanır?

Mesela ben fazla çekingenimdir. Eğer yakından tanıyorsam,kendimi yakın, rahat hissedecek kadar birlikte vakit geçirmişsek ancak o zaman espriler yapıp, gülüp, eğlenebilir, sır verebilirim. Ama normalde hal hatır, arkadaşlık konularında ilk adımın onun atmasını beklerim. Ondan gelmedikçe adım atmam. Konuşmam yani, selam vermem, sır vermem, sevgili konularına girmem. Yani demek istediğim çekingen, sessiz, kibar ve sakin bir tipten mi hoşlanırsınız ya da rahat, eğlenceli, konuşmayı seven ve sizinle rahatça şakalaşabilen bir tipten mi yanasınız ? Ya da hangi tipe daha rahat açılabilirsiniz ?

0|0
324

En İyi Erkek Görüşü

• Senin durumunu gayet anlıyorum. Sana Önerim Erkekler Nasıl kızlardan hoşlanır sıralama yapayım

1- Çevren çok erkek varsa seni kafadan siler zaten

2- bir erkek seninle bağ kurmadan önce arkadaslarına sorar seni arkadaslarını iyi seç.

3-mesele sevdiğin çocukla yanlıslıkla çarpıstınız.aptal gibi suratına bakma.özür dilerim nezaketinde bulun erkeklerin hoşuna gider.

4- kalabalık takılma 2 kişi veya 3 kişi takılın okulda.erkek seni beğense bile arkadaslarından zaman bulamaz yani gelip seninle konuşmak için.

5- Giyimine özen göster özen göster dediysemde elbise seni giymesin. bazı erkekler kol tüylerinden hoşlanmaz bunu unutma.

6-Bu devirde sessiz sakinlerden hoşlanırız bizz erkekler ama abartı olmıcak .arada konuş o kadar sessiz kalırsan erkekler öldü zanneder seni.

Umarım Yardımcı olmuşumdur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• kızlara tip nasıl değişiyosa tip derken tarz yani. erkeklerdede öyle işte. 10 erkek varsa tarza göre bazıları snein tarzından hoşlanır bazılarıda diğer ddiğin tiplerden ve başka başka tiplerden. anlayacağın herkes farklı :) sen iyi ol tebbüssüm dolu ol o zaman harika olursun iyi olmaya bak kendin ol elbet seven çıkar :)

0|0
    0|0
  • Kız dediğin, ceylan gibi; biraz ürkek olacak. Gözüyle de, sözüyle de karşısındaki mest etmesini bilecek. Kalp kırmayacak, kalp düzeltecek, kalp doktoru olacak. Başkaları on sözle sarıyorsa bir yarayı, o bir tek sözle saracak. Vefasızlığın V'sini bile taşımayacak gönlünde, herkese karşı iyi gözle bakacak, eşine sadık kalacak. Gözleriyle kalp tedavi edecek.

0|1
    0|0
  • Erkekler genelde güzel kızlardan hoşlanır, ama güzel kızlar çok zengin değildir, çirkin kızların çok parası olur, bu seferde çirkin kız onları beğenmez. erkekler için fark etmez hani.

0|0
    0|0
  • kız dediğin hanım hanım olacak.başbaşayken her şey serbest

1|0
    0|0
    • Her şey derken :)

• yani dişiliği,rahatlığı falan hep başbaşayken olmalı.dışarda rahat,laçka olan kızı sevmem.ilk adımıda her zaman erkek atar.yeterli mi :)

• Yeterli, sağol :)

• En sevmediğim kız tipisin . Kezban olduğun net bir şekilde belli . "Ama normalde hal hatır, arkadaşlık konularında ilk adımın onun atmasını beklerim. Ondan gelmedikçe adım atmam. Konuşmam yani, selam vermem, sır vermem, sevgili konularına girmem. " BU NEDİR YA ? Kişiliğini biran önce değiştir yoksa asla mutlu olamazsın.Olman gereken kişilik rahat , her şeyi konuşabilen, eğlenceli ,şakaya alınmayıp şakaya şaka ile cevap verebilecek kadar kültürlü biri olmaz lazım .

0|0
    0|0
    • Ya hayır öyle kapı duvar değilimdir her zaman bir arkadaşa kapım açıktır somurtkan değilimdir öyle de ne bileyim fazla da sıcak kanlı olduğum söylenemez öyle çok çabuk ısınabilen biri değilimdir ama dert dinlerim, anlayışlıyımdır biri bana küfür etse karakterine bakar tartar sonra cevap veririm hatta vermem bile gülüp geçerim birde ilk yaklaşımlar çok önemlidir benim için ya her yerden bir giriş yaparım bir anlam katma çabam olur ama ne bileyim yine de sormak istedim

• Umarım aradığın erkeği bulursun emin ol temennim bu ama gözlemlerim ile söylüyorum ki zor ! İyi akşamlar :))

• Aşk fiziğe bakmıyor ki kalbe bakıyor. O tip meselesi arzularını harekete geçirmekten başka bir şey değil duyduğu ilgi

0|0
    0|0
  • Ağırbaşlı kızlar kızın dibidir. :) Muhabbet açtığımda kısa kısa yazıp triplere giren kızlardan nefret ederim ve anında soğurum. Ama espriden anlayan, yabani gibi durmayan ancak çok da yılışmayan kızlar iyidir :)

0|1
    0|0
  • Bilmem gönlüm ne derse

0|0
    0|0
  • Yani patlamaya hazır bir volkan gibisin

0|1
    0|0
  • afferin tam istediğim kız tipisin..analayışlı şımarık değil fazala.kendini bilen kız dediğin senin gibi olmalı

0|0
    0|1
  • çekingen tipler hiç çekilmiyor. Bi kızla tanışmıştım anket yapar gibiydik, anketör bendim.

0|1
    0|0
  • kız dediyin biraz muhabbet edecek ya öyle sap gibi durum senin konusmalarını dinlemeyecek oda konussun kısa da olsa konussun

0|0
    0|0
    • Konu yoksa ne yapıcak ya da o kadar konuştuktan sonra konuşacak konu kalmadıysa ?

• ilk yaklaşımın çekingen sakin birisi olmalı tabi sonraları açılmanda fayda var yavaş yavaş espriler konuşmalar ve şakalaşmalar felan ama bir çizgin olmalı her zaman tabi

0|0
    0|0
    • Tabi canım öyleyim :) Hep kapı duvar olucak halim yok herhalde sadece ilk adımı atmakta zorluk çekiyorum hepsi bu yanlış anlaşılmak ve anlamaktan korkuyorum biraz da umut vermek heveslenmek çok kötü şeyler

• Olmaz merak etme :)

• merak ? pekii :)))))

• Samimi ve sıcakkanlı kızlardan hoşlanırım.

0|0
    0|0
  • nerde napmasını bilecek bir kız bazen ciddi bazen gülücek ama beni gördü mü morali çpk bozuk olsa da somurtmuycak ve bna karşı rahat olmalı acık olmalı..

0|0
    0|0
  • Birçoğundan hoşlanırım. Gerek çekingen , gerek öbür türlü ;)

0|0
    0|0
  • Bence kisiden kisiye degisir seninde dedigin gibi cekingen bir tipsin bu hemen hemen herkeste olan bir durum ve bence kendine gore bir arkadas edinmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Ya erkekler ılk adımı atan kızlardan hoslanıyosa nolcak senn durumun?

0|0
    0|0
    • Çuvalladık o zaman :) Ya cidden bana karşı bir şeyler hissettiğini gösterirse anlarsam tabi ki ilk adımı atmaktan çekinmem ama evet bak onu da sorayım nasıl belli ettiğiniz, göstermeye çalıştığınızda önemli

• Sen o tiplerdensin herhalde ilişkinin kontrolü erkeklerde olur benim bildiğim kız pek karışmaz teklif ederse eğer yani ilk adımı o atarsa diğer adımları da o atmak zorunda kalır erkek hiç sorumluluk sahibi olmaz yani

• Erkegı kızımı kaldı ne kızlar var begendıgı erkek yuz vermesse tacız bıle edıyo.bunlar onemlı degıl artık bı sekılde baslar sonrası asıl mesele

• ben masum, mahcup kızları kıvama getirmekten hoşlanırım..

0|0
    0|0
  • İnan hiç belli olmaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...