Kızlar erkeklerin yerinde olsaydınız, erkekler siz de kızların yerinde olsaydınız ?

Kızlar siz erkeklerin yerinde olsaydınız, erkekler siz de kızların yerinde olsaydınız karşı cinsinizle ietişim-arkadaşlık kurma konusunda hangi yolları denerdiniz ya da ilk yaklaşımınız nasıl olurdu ?

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Rahat takılırdım ve esprili olmaya çalışırdım. Kızlar dozunu abartmadan komik olan erkekleri sever.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben erkek olsam, karizmatik ve eğlenceli bir tip olmaya çaba gösterirdim. Kızları etkilemek için iyi bir espri kabiliyetinin olması gerekir. Dostluklarının iyi olması, anılarına değer vermen gerekir. Yani benim açımdan öyle en azından. Kılık kıyafetimin uyumuna dikkat ederdim. Saçım her zaman bakımlı bir şekilde görünürdüm. Telefonla pek bağı olmayan, konuşmayı seven, anılarımdan yola çıkarak bir şeyleri anlatırdım. Ne fazla futbol konuşucaksın ne de fazla araba merakını ve teknoloji merakından bahsediceksin. Her şeyi dozajında. Ve karşındakini de iyi dinleyeceksin. Göz teması önemli. Bir şeyi anlatırken ve dinlerken gözünün içine bakman gerekir. Hayranmışsın gibi. Bu iyi bir izlenim yaratır :) Bir kaç olaydan sonra o da seni o şekilde dinlemeye başlar hatta durduk yere bile gözü kayar :) İş konusuna hiç girmiceksin. Manevi şeylerden, doğa üstü güzelliklerden bahsedersen daha derinden bir giriş yapmış olursun. Sakin ve huzurlu bir yerde bir çay ya da bir yemek fena bir giriş olmaz :)

1|1
    3|1
  • 1. Meslek sahii olurdum (bunu sadece kendim için değil kız içinde yapardım ki yapıyorum da ama erkek olunca daha çok önemli tabi bu durum)

2.Korumacı bir yapı üstlenirdim, ama bunu abartarak değil, yanı benim yanımdaysan güvendesin imajı şeklinde, yanımdyken sahip çıkardım erkekliğimi hissettirirdim ona.

3. Kesinlikle ağzına düşmezdim. Cinsel yönden asılmaya kesinlikle kalkışmazdım karşıdan adım görmeden.

4. Çevremde tek kız olarak onun olmadığını belli ederdim ama bunu sözlerimle değil, Ahmet ile memet ile konuşurken mesela (zira kızlar hemcinsleriyle yarışı severler), tabi kızları överek anlatmazdım, kötülemezdim de sadece laf arasında öyle geçiştiriverirdim.

5.Sevgili isek her an gidecek gibi ve hiç gitmicek gibi davranırdım. Yani kız hata yaptığında restimi çeker ilgilenmezdim ama kız iyiyse de onu en iyi şekilde ödüllendirir şımartırdım.

6. Kendimi geliştirir kesinlikle pasif bir insan olmamaya özen gösterirdim.

1|0
    1|0
  • Ben kızlara bir yakın davranır bir kendimi geri çekerdim,umursamaz davranırdım ki akıllarından çıkmayayım kendimden biliyorum:D

0|1
    0|0
  • en başta aval aval bakmaz, gerçekten konuşmak çin bir şeyler yapardım.herkes edebiyat parçalasın demiyorum ama en azından bir iki kelime edebilecek kadar cesarete ve güzel söze sahip olsunlar diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • önce dürüst olurdum be dostum

0|1
    0|0
  • bir kızla sevgili olmak için konuşmazdım ilk önce onun en iyi arkadaşı gibi olurdum

0|0
    0|0
    • sonra yerdin reddi, aranız açılırdı, soğurdu bir anda. başıma geldi. bilirim. gerçekleri konuşalım?

• taktik ve yaklaşım :)

• Saçmalama düşman görür seni bence aşık olduğunu o yönlü sevdiğini yani o çizgini her daim korucaksın kızda bunu anlıcak o zaman kötü ya da iyi anında yanında bulunabilirsin kanka falan ayaklarına sakın yatma

• erkek olsam kendimi öldürürdüm.. üretim hatası.

0|0
    0|4
    • o üretim hatası dediklerin senin üzerinde olucaklar evlenince :D Üretim hatasının altında olmaktansa şimdiden kendini öldürmelisin ya da öldürme dur bak şaka yaptım :D

• bnce sen insan olarak görme kenedeni öldur. saten uretm hatasısın

• dürüstlük

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kızların yerinde olsaydım bakışma dışında biraz daha adım atardım .Hoşlandığınız biri varsa bunu ona belli edin cesaret verin . Her şeyi erkekten bekliyorsunuz sonra da "vay efendim erkekler neden cesur davranmıyor ? " diyorsunuz . Erkek için reddedilmek ne kadar kötü biliyor musunuz ?

0|0
    0|0
  • kız olsam erkeklere ilk yaklaşan ben olmazdım .tüm kızlarada bunu tavsiye ederim .her erkeğe yaklaşan kız iyi karşılanmaz .her erkek o kız hakkında olumlu yorum yapmayabilir .

0|0
    0|0
  • kız olsaydım net olurdum. Erkeklerin konuşmasını/teklifini dinlerdim kesin ve net bir dille hayır derdi ya da olabilir derdim.

0|0
    0|0
  • Götümü duvardan ayırmazdım.

0|0
    0|0
  • İlk sana vermezdim.

0|0
    0|0
  • Elektrik alamadım derdim.sıradakiii :))

0|0
    0|0
  • çok şükür erkeğim.

0|0
    0|0
  • Kız olsaydım birşey yapmama gerek kalmazdı

0|0
    0|0
  • kız olsaydım :D göstermezdim .p

0|0
    1|0
  • valla onu bunu bilemem ama kız olsam tam bir "o,.,.,.u" olurdum ona buna.,.,.,...,., :D Allaha şükürler olsun ki erkeğim hamd olsun :D

0|0
    0|0
  • rahat olurdum, şimdi de rahatım

0|0
    0|0
  • zengin olurdum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...