Aldatan Arkadaşlara sesleniyorum

Sevgili arkadaşlar sakın sevgilinizi aldatmayın...inanın çok feci bir duygu aldatılmak.dünyanın kabir azabı sanki aldatılmak duygusu.aldatıldım ve resmen kaburgalarımı parçalayasım var :(

Sevgilime içme dedim ve o beni dinlemedi içti.eski erkek arkadaşıyla birlikte olmuş ve beni gömmüş.çok canım acıyor arkadaşlar ya..nolur siz sevgilinizi aldatmayın nolur.aldatılan taraf için inanılmaz kötü bir duygu.Bela okumak istersiniz ama bela bile okuyamazsınız.ölmek istersiniz ama ölemezsiniz.gülümsemek artık size haramdır.Hatta en acılarından biride şu : Affetmek istersiniz affedemezsiniz.

Şimdi soruyorum ne yapcam ben acım nasıl geçecek uyku diye bir şey kalmadı bende

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Zaman herseyin ilacidir ilkbaslarda canin cok aciycak ama yaran zaman gecdikce kabuk bagliycak. Güclü olmaya calis. Allah kimsenin basina vermesin

0|0
    0|0
    • yemin ediyorum vermesin ya.inşallah gülüp geçeceğim bu günlere..ama şimdi canım çok yanıo be...ateş var sanki içimde cayır cayır yakıyor

• Dua oku ferahlatir, daha cok taze acin gecicek biraz sabir

• walla geçsin bir an önce.nefessiz kalıyorum birader yaaaaaaaaaaaa

Kızlar Ne Diyor 8

• Lanet olsun gerçekten böyle insanlara da kızlarada...Ne yapmaz fayda etmez sadece ilki onun aptalllığı sen affedersen bu satten sonra senin aptallığın olur bunu unutma ! Önüne bakacaksın başka da çaren yok zaten.. :(

0|0
    0|0
    • aldatılmak kötü birader...ama bu olay daha fazla olgunlaştırdı beni..olurda belki ewlenirsem imkanı yok aldatmam eşimi

• Zaten öyle oluyor insanın yaşadıkları acı olgunlaştırıyor..Evlenirsin tabi inşallah çok ta mutlu olursun hatta iyiki bile dersin bu günlerin için kimbilir..Şimdi canın yanıyor ama zaman ne gösterecek bilemezsin hayatın sana ne süprizi olduğunu da bilemezsin..Sen hep sen kal ama artık seçimlerini doğru yap !

• İntikam ondan .bulus onunla gızlıce resımlerını cek pis pis ailesine mektup yolla veya telini nete yay ne bılım kotuluk yap o sana baya bir kazık atmıs sende yap .yada s.k cek fotorafı herkese gster orspu dıye kahpe karı .

0|0
    0|0
    • Angaralıyım la ben.yapmam öyle şey yakışmaz bize puştluk..en acısını çekerim kimseye zarar wermem.öbür dünyasıda var bunun

• o sana bunları yaparken öbür dünyayı düşünmüyodu amaa

• kim neyi düşünüo bilmiyorum ama benim bildiğim bişi war canım acayip yanıo

• Seçimlerimizi doğru yapmak lazım . Affedilmez zaten.

0|0
    0|0
  • erkekler sakın aldatmayın döverim sizi

0|0
    1|0
  • Çok dikkatli davran. Ben onun yalvarışlarına ve kendi sevgime kıyamayıp affettim. Affettikten sonra ilişkimiz 1,5 yıl daha sürdü. Ama inan insanın aklından çıkmıyor yaşanılanlar. En ufak birşeyden bile aklına hep aynı şeyler geliyor. Ya yine yaparsa? Bu güven duygusu bir kere gitti mi bir daha asla tamiri olmuyor. Yani ben onu affettim sanmışım ama aslında kendimi affedememişim...

0|0
    0|0
  • psikolojik bir yardım alabilirsiniz gerçekten faydalı olacaktır

0|0
    0|0
  • bende aldatıldım ama onu affettim şimdi keşke hiç tanımasaydım bile diyorum onu affettiğim için kendimi affedemiyorum

0|0
    0|0
  • arkadasim sen sevgilin tarafinda aldatildin bende esim...

esimin baskasiyla yatigini kizla yazışmalarindan okudum sen söyle ben napim her gece ayni yataga giriyorum bu serefsizle...:(

0|0
    0|0
    • Ablacım Anlatılmaz bişi ya..kahrımdan ölüyorum..gözümün yaşı dıştan kurusa içten kurumuyor..

• özel acıkmı ? ordan konussak?

• açık benim herşey

Erkekler Ne Diyor 7

• abi aldatmayın cart curt demişsin, onun yerine sevgili seçiminizi iyi yapın desen çok daha yerinde olur... içmiş aldatmış olayı hikaye, içmeden önce duruma zemin hazırlamış eski erkek arkadaşla içmek nedir ? affetmek istersin affedemezsin nedir ya, at kendini bir gurursuz daha eksilsin evrenden

0|0
    0|0
    • hakkaten ya benim yaptığım bildiğin şerefsizlik yani

• Kafasına sıkmak salaklık olur zaten, git en yakın arkadaşını kafala, mutluluk fotoğraflarınla kudurt onu... söylediklerimi gaz olarak algılıyosan diyecek lafım yok, göm kafanı yastığa ağla ne diyim..

• Kimse Adaleti Öğretmesin Bize ,

İhanet Edene Merhamet Edilmez Bu Böyle Biline . . .!

• Seni çok özeldiğini yazmış duvarına.

0|0
    0|0
  • ALLAH' a havale et senin artık yapacak bişeyin kalmamış haketmişse belasını bulur zaten ölene kadarda mutlu olamaz en az bir yılını alır kendine gelmen büyük geçmiş olsun..zaten kızlar öyledir aradığını bulamayınca hemen eski sevgililerine koşarlar..

0|0
    0|0
  • Baskası çıkacak karşına ne yapacaksın

0|0
    0|0
    • kardeşim yemn ediyorum tüm kızlara düşman gözüyle bakar oldum ya..

• Demekki o doğru kişi değilmiş .. nefret etsende bir gün biri çıkacak gerisi sana kalmış

• Oha ! Sen varken eski sevgilisinle yatmak da nedir abi ya ? Ama kızların çogu böyle değil.

0|0
    0|0
  • merak etme burdan birileri teselli eder seni

0|0
    0|0
    • kardeşim valla saçma biliyorum ama kime söyleyim ne söyleyim..ben erkek olarak kime aldatıldığımı söyleyim nasıl anlatıym.ters değilmi

• bir o* için bukadar üzüldğüne değermi? o sen igerçekten hak etmiş olsaydı başkasının kollarında değil senin nikahında dizinin dibinde olurdu birde böyle düşün lütfen.

0|0
    0|0
    • adam gıbı konus lan..sen kımsınde kufur edıosun ona? S gt

• alan razı veren razı ise size mutluluklar dilerim:)))

Yükleniyor...