Erkek arkadaşımın tuhaflıkları?

Sevgilime eskilerini sorunca cevap vermıyor sadece sevgili olarak düşünmeyin şu kız kim diyorum kim olduğunu mbiliyorum ama ondan duymak istıyorum ya işte bilmıyorum hatırlamıyorum diyor rehberinde ismi olan kızın defalarca soruyorum yine aynı şey.birkaç hafta geçmiş bir muhabbet arasında yine sordum konuşmuştuk dedi hani tanımıyordun dedim eski olan şeylere kızacak değilim diyorum söylemıyor ya söylemıyor anlamıyorum.eskilernden hiç bahsetmez zaten sorunca bu kadar alçalma der .eski sevgiliyi sormak alçakmak mı oluyor oluyorsada ben blmıyorum sanırım biri açıklasın bana.niye bu çocuk arkadaşları nı söylemekten bu denli kaçınıyor?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• eskiyi veya geçmişi kurcalamak ilişkine zerre katkı sağlamaz hatta çok kalıcı hasarlar verir . boşuna diretiyorsun ve gereksiz şeyler üzerinde duruyorsun arkadaşım . hiç gerek yok , ilişkini ileri götürmek için birşeyler yapmalısın bence , baltalamamalısın...

1|0
    0|0
    • sevgiliyi sormadım diyelim tamam.ama bir düşün sevgilin bir arkadaşını gördü faceden falan ya da rehberinde kim bu deyince neden söylemezsin?

• ben yapamam onu yapsamda nasıl yapıcam bn onun gibi gaddarmıyım

• öyleyse hak etmediğini düşündüğün şeylere daha fazla eyvallah etmenin lüzumu var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• taktik bu taktik. sevgiline asla eskilerden bahsetme kızmicanı söylse bile. kural bu

0|0
    0|0
    • ne taktiği ne açıdan?erkekçe bir düşünceydi bu ben bayanım anlamadım :)

• tamam diyenini görmedim daha :)

• bugün tekrar sordum söyledi tamam dedim.görmüş oldun :)

• sormanda bir acaiplik yok belkide hala konstgu vardır icini karatma ama hemen emin ol :)

0|0
    0|0
    • hiç bilmıyorum ya hiç kendi çabamla bir iki kişiyi öğrendim faceden ask fm denen illetten falan.soruyorum bu kim? eskilerimi soracakm kadarmısın yaa diyor ne demek bu şimdi? evet eskim dese konuyu kapatcam halbuki

• eskiyi soran sevgiliyi genellikle bırakırım çünkü poktan bir geçmişim var sevgilinde öyle :D

0|0
    0|0
    • bi keresinde arkadaşımla konuşurlarken face i donduracamg*t korkusundan demiş.var bişeler eskiden çıkacaklar ama ben nasıl öğrenıcem blmıyorum

• arkadaşları geçmişinden sayılmaz ama arkadaşlarını da söylemıyor belkıde ben arkadaş sanıyorum ama değiller neyse artık..

• niye söylesin ki aptal mı ben ev arkadaşıma bile söylemem gün gelir koz olarak kullanır i*neler

• Ondan sana yar olmaz sen iyi birine benziyorsun

0|0
    0|0
  • O cevap vermiyorsa sen neden bu kadar ısrarcısın? Unutmak istiyor olabilir.İleride sana anlattıklarını onun yüzüne vurmandan korkuyor olabilir vs... Kendini hazır hissedince anlatır.

0|0
    0|0
    • 4 ay olmuş.hiç bahsetmıyor sevgilisinden bahsetmemesini bir nebze anlarım ama arkdaşlarını soruncada mı insan cevap vermez?

Kızlar Ne Diyor 1

• Biliyoki anlattıkça sorun çıkıcak geçmişi karıştırmak istemiyo ne gereği var ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...