Yaşamınızın amacı nedir?

Şans eseri bu zamana kadar hayatta kaldık,tam manasıyla böyle işte.Bir şekilde hepimiz birgün öleceğiz.Peki siz hayattayken neler başarmak istiyorsunuz,bir planınız var mı,ölümsüz olmak umrunuzda mı, yaşamak size ne ifade ediyor,anlatın..

NOT:Ben herkesin beni hatırlayabilmesi için başlattığım bir sosyal sorumluluk projesini sürdürmek istiyorum.

0|0
1012

En İyi Erkek Görüşü

• yurtdışına yerleşip gitmek istiyorum bu ülkeden tek hayalim bu

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Güzel bir düşünce :) Şahsen ben sakinliği huzuru severim..Bu yüzden temiz bir aile , gelecek ,düzen,istiyorum..Çünkü insan yaşamını etkileyen şey de öldükten sonra hatırlatan şey de ailedir !

0|1
    0|0
  • anlık amaçlardan ibaretim

acıdan kaç-zevk al-stresten uzak dur-adrenalini istediğin zaman hayatına sok

0|1
    0|0
  • Yaşamamin amaci olene kadar iyi bir hayat surup cocuklarima kaliteli yasam sunmak ben oldukten sonra da benden sonraki neslimin iyi devam etmesi icin bir katkimin olmasi bir bu

0|1
    0|0
    • güzel bir amaç tebrik ederim

• Facebook ile takip etmek isterdim mutlaka fakat kullanmiyorum takip edemeyecegim kusura bakma

• :) tabiki ne demek

• Eglenmek, Sevmek, Sevilmek yeter bana :)

0|1
    0|0
  • taptığım şeyin bir nevi elçisi olmak. sürükleyebildiğim kadar insanı onun mekanına sürüklemek istiyorum :).

0|1
    0|0
  • hayallerimi gerçekleştirmek için yaşıyorum , çünkü bir gün gerçekleşeceklerine inanıyorum.

ölümsüzlük umrumda değil ama ölümden korkuyorum , hayatım uzun ve mutlu olsun isterdim

0|1
    0|1
  • meslek sahibi olmak tek hedefim o olursa hersy super olacak

0|1
    0|0
  • sade yasam huzurlu olüm

0|1
    0|0
  • tek amacım burdan kurtulmak.. yanı şaunkı yaşadıgım sehirden..

0|1
    0|0
  • Ölmek için.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Sadece sağlıklı bir zenginlik için yaşıyorum. 35 yaşıma kadar süre tanıdım kendime, eğer 35 yaşıma sayılı zenginler listesine giremezsem eriteceğim kendimi.

0|1
    0|0
  • Önümde bir "çokta thomasson" butonu var daraldıkça basıyorum.. Kulağımın dibinde ise baş repliği "push the button" olan bir cüce yavşak var..

0|1
    0|0
  • mutlu olmak yeterli bence

0|1
    0|0
  • Ölmek için yaşıyorsak amaç ölmektir.O zaman benim planım ölmek.Öliyim gitsin :/

0|1
    0|0
  • Panpa bizi Allah köle olarak yarrati ve kölle olarak yasiyoruz. Amaci kendimizi günde 5 kere yere atmak ve Allahan Muhammed Peygamberin nekadar süper oldugunu kutlamak.

Allahu ekber Wohhoo http://www.youtube.com/watch?v=ekRViNejgTc

0|0
    0|0
  • Siyasete atılmak istiyorum. 35 40 yaşlarında.

0|1
    0|0
  • cok mecbur kalmadıkça amaçsız yaşamaya calışıyorum.olabildiğnce sade ve sıradan.

0|1
    0|0
  • sürdür kardeşim.O kadar hassas olmak bana göre değil sanırım.Ben para kazanıp aile kurmak konforumu arttırmak derdindeyim.Zenginler düşünsün diyenlerdenim.Sana başarılar hacı!

0|0
    0|0
  • ben de paraşütle atlamak istiyorum :) süper başlık dostum! +100

0|0
    0|0
  • ölene kadar yaşamak :D

0|1
    0|0
  • Yaşıyorum çünkü başka şansım yok. Diğer insanlara manevi yardım etmeye çalışarak falan filan kendimi değerli birşeymiş gibi hissetmeye çalışıyorum yani en azından bunu hedefledim

0|1
    0|0
Yükleniyor...