Şu an üzerinde çalıştığın bir şey var mı?

Sınav olabilir, bitirmek için çabaladığın bir ilişki olur, kazanmak için uğraş verdiğin yeni bir ilişki olur, son sahnelerini yazdığın tiyatro senaryosu olur, üzerinde durduğun bir proje olur, iddia kuponunun tutması olur, gün sayarak beklediğin bebeğin olur. Olur da olur..

Seninkisi hangisi?

Ben şu sıralar yaz tatilim için plan yapmaya başladım. Bir de doğum günüm için planlamalarım var, kafamdakileri fiiliyata dökebilirsem ne mutlu:)

Der ve iyi geceler dilerim.

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim de bitirmem gereken bir ceza muhakemesi kanunu serhi var. Cok muteessirim=) bu guzel havada iskence resmen.

1|0
    0|0
  • nerdeyse her hafta düğün var. o arada tatil yapmam lazım. onun hesaplarını yapıyorum şu ara...

1|0
    0|0
  • 2 adet sınav, bir tane deney, birkaç video projesi (video, ses ve altyazı hazırlama işleri), Fransızca, henüz birkaç sahnesini yazdığım bir senaryo, ablamın evlilik hazırlıkları, evin alt katında dekorasyon ve tadilat, arada bir yolculuk planı, yaz aylarında da kanyon gezintileri... Bayık

1|0
    0|0
  • Yazılım ve kodlama girişimimiz olacak ancak henüz yeterli gazı alabilmiş değiliz , olduracağız inşallah :)

Uzun günler , hoş geceler sai :)

1|0
    1|0
  • ''Bekliyorum''

der ve iyi geceler dilerim.

1|0
    0|0
  • İki adet meme

1|1
    1|1
  • Kazanmak için ugraş verdigim yeni bir ilişki için çabalayıp duruyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir zamanlar üzerinde çalıştığım bir romanım vardı,bütün dikkatimi enerjimi verdiğim.Sonra başka şeylerle uğraşmam gerekti ve şimdi kenarda bir yerde ilgimin yeniden ona dönmesini bekliyor.

1|0
    0|0
  • Hayata dair planlar yapmama planım var. Geleceği çok ince düşünür oldum. Bu insanı cidden bunaltıyor :( Kurtar beni Juliette.

1|0
    1|0
    • Regl günün yaklaşıyor. Kollarıma gel meleğim, geçecek. Gelecek kaygılarının hepsini anı yaşayarak yok et...

• İlk cümlende haklısın. Anı yaşamak pek mantıklı değil ama yaa. Anlık kötü bir durumda intihara sürükler adamı :) Ama kollarına koşaceğime emin olabilirsin.

• Aman, sakın ha. Teselliyi kollarımda bulma imkanı sundum sana, mesela bu anın değerlendirmesini yapabilirsin.

Ölüm... Im.. Üzerinde hiç güzel durmaz, düşüncesi bile kötü.

• Tatil planı ,iş güç

1|0
    0|0
  • Animasyonum var bitmeyi bekleyen.

1|0
    0|0
  • Gidiş için belgeleri topluyorum bu aralar,

Yazılıma ağırlık vermeye çalışıyorum bir yandan,

Okul konusunda ondan son gün beni bekler. :/

1|0
    1|0
    • Seni görmüşken söyleyeyim kuzum, haziran başı geleceğim. Az evvel konuştum bizimkilerlr, bir günüm full time senin!

Ah benim yoğun bebeğim, bölümünün zahmetleri. Ilerde mukafatını alırsın umarım yavruş..

• Yerinde olmak istediğimi söylemiş miydin?!

Tamamdır meleğim, beklemedeyim :*

• Attım bebiş..

Olursun merak etme ya ;)

• 1,5 metre uzagimda ki sabahligima, sicacik yatagimdan kalkmadan ve hic soguk yemeden ulasma gayretindeyim :/

1|0
    0|0
  • Evet, Paris'e gitme gibi bir planımız var. Bakalım..

İyi geceler.

1|0
    0|0
Yükleniyor...