Fitness ve kilo verme hakkında yardım?

Merhaba iyi akşamlar herkese😊 üniversite sınavım olduğu için bu sene tam tamına 20 kilo aldım 173 boyundayım kilo 83 oldu malesef ve psikolojimi etkiledi bu durum 63 kilodan 83 olmak... bugün fitnesa yazıldım. 1 aylık yazıldım. En az 15 kilo vermem için önerileriniz neler? Kaç saat spor yapmalıyım ne yiyip ne içmeliyim? Önerdiğiniz detokslar var mı? Iyi akşamlar😙

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum öncelikle detoks metoks görmemiş olayım onu geç bence :)
    Kilo vermek ve fit bir vücuda sahip olmak için en başta mutfağın çok önemli. Bu bağlamda:%40 antrenman,%60 mutfak önemli benim için.
    Yiyeceklerini söyleyeyim:Salata, tonbalığı, tavuk göğsü, yağsız kırmızı et, haşlanmış patates, yumurta, müsli, haşlanmış patates yiyeceksin. Şekeri mümkün olduğu kadar kullanma ve de tuzu.
    Hamur işi zaten yok!!!
    Aktivitelere gelince:1 buçuk 2 saat yürüyebilir,1 saat yavaş tempoda yüzebilir veya koşu yapabilirsiniz. Alternatif olarak bisiklet sürebilirsiniz.
    Bu saydıklarım kardiyo yani yağ yakıcı aktiviteler ve size en uygun olanları...
    Unutmadan:Kilo vermek istiyorsanız vücudu çok aç bırakmayın. Günde 5 6 öğün yiyin ama azar azar, hafif hafif yiyin;akabinde antrenman yapın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben son bir iki aydir yapiyorum fitness ama kilo problemim yoktu sıkilasmak icin gitti. Hocaniz ilk size cihazlari tanitmak icin herhalde serbest bir program hazirlicak bir hafta felan gorurusunuz daha sonra sizin boy basen kilo vs. Endeksine gore bir program cikartiyor. mesela ilk 10 dakika kosu ama 3 dakika 10 da 2 dakika 6 da 3 dakika 10 da diye devam ediyor sonra gunluk ne bolgesi calisacaksaniz onu uygulayacaksiniz. Belki hocaniz gerek gorurse yag yakicci cla vs. Var hizlandiriyor kullanirsiniz. Vs. Gidiyor iste :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• once bir 100kilo ol sonra kil ver.

0|0
    0|0
  • 😊 kısa yoldan zengin olursan çabuk fakirleşirsin arkadaşım

0|0
    0|0
  • Günlük 3-4 saat spor yap kafî dünya güzeli :)

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...