Kara gün dostu kac arkadasınız var?

arkadas kazığı yedinizmi hic.. oylarsanız sevinirim arkadaslar. sizde kara gün dostumusunuzdur?

• Ailemden baska kimseye güvenmem
    42% (8)23% (6)31% (14)Oy Ver
  • 2tane dostum var.az olsun öz olsun
    42% (8)46% (12)44% (20)Oy Ver
  • Face listemdeki 400kişinin hepsiyle dostum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ortam insanıyım kalabalık olsun eyleneyim yeter
    5% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
  • Yalnızım kimsem yok insanlara güvenmem
    11% (2)31% (8)23% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|35

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kara gün dostuyum daha doğrusu dostuydum, insanlardan yanlış görmek zamanla beni iyi olmaktan soğuttu, adam gecenin bir yarısı arar şöyle oldu der yataktan fırlar giderim, birisi gelir kafasına göre yer, içer hani onları saymam ama nankör insan çok, hatta yanlış yapanlardan bana çok iyi davranan zamanında benim yaptığım kadar olmasa da bazı iyilikler yapanları oldu ama yinede sonuç aynı, bu devirde kimseye güvenmeyeceksin, hatta ben babam olacak adama bile güvenmem, bizimkiler ayrı adam kaç kere benim üzerimden prim çıkartmaya çalıştı, daha ne yanlış insanlar tanıdım, bu yüzden ben bu dünyada annemden başkasına güvenmem, sana da tavsiyem bu olsun annenin değerini bil ve ondan başkasına güvenme, sevgiline bile evlendiğin güne kadar belirli bir çizgin olsun fark ettirme ama sakın her şeyini de anlatma, şuan dediğim gibi sadece anneme güvenirim, tabi bir kaçta aile dostumuz var.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 34

• arkadaşlarıma güvenirim beni hiç yarı yorda bırakmadı.ailemde çok değerlidir.ben neysem dostlarımda o oldu.satıcı tiplerle dost zaten olamam ki.çünkü öyle birisi değilim.

1|0
    0|1
  • Kara günde olduğumu belli etmem genelde. O yüzden bilmiyorum öyle dostlarım var mı ama Allah'ımız var ya O yeter.

1|1
    0|2
  • 2 tane gerçek dostum var

1|0
    0|1
  • Aile candır bir tanedir. Dostmuş, kardeşmiş. Kaldı mı öyle değer verecek insanlar?

1|1
    0|1
    • Helal, bende aile olarak sadece anneme değer veririm, eskisi gibi değil adam kardeşine menfaat için selam veriyor.

• Aynen öyle arkadaşım. Ne varsa ailede var. Gerisi yalan dolan.

• 3 tane ama birini silmem yakın 2 ye düşebilir :)

1|0
    0|1
  • Arkadaş kazığının kralını yedim ben. Ameliyat oldum dedi halbu ki ortada ameliyat olayı yok. Kandırılmanın kralını yaşamışım. Daha da zor güveniyorum insanoğluna, insan etkileniyor.

1|0
    0|1

1|0
    0|0
  • Dost olmanın en küçük ölçütü dost "haydi" dediğinde "nereye" deme gereği duymayabilmektir. burada iki gerçeğin altı çiziliyor aslında:

Dosta "beni tanır ve benim rahatsız olacağım bir ortama götürmez" şeklinde güvenmek ve dostunu "rahatsız olacağı hoşuna gitmeyecek bir ortama götürmek için değil ısrar etmek davet bile etmeme" konusunda duyarlı olma

0|0
    0|1
  • ailemden başka kimseye güvenmem bundan sonra bir sürü ortamım var sorsan herkes beni kardeşi olarak görür ama yemezler.desem ki hastaneye gidicem gelin hepsinin olmayan işleri çıkar.var sanırdım 1-2 dost ama onlar da yalanmış

0|0
    0|1
    • harbidenmi be kardes... bende bitek kendi arkadaslarım yalan ben yanlış kişi secmisim derdim.. meğer herkes bu durumdaymış

• Arkadaşlar iyi gün dostudur . Gerçek dost öyle kolay bulunacak şey değildir . Neyse ki benim bir dostum var çok şükür.. Zordur bu işler...

1|0
    0|1
  • muhabbet, geyik arkadaşlık demek değildir. ne yazık ki de pek çok arkadaş kara gün dostu olmak bir yana iyi niyeti suistimal ediyor. bu nedenle kişinin en güveneceği insan ailesidir eşidir. belki bir tane arkadaşıdır. fakat yine de arkadaş aileden değildir ve arkadaşlıkla işi karıştırmamak gerek.

0|0
    0|1
  • Kara günde yardımı olacak arkadaşım var..

1|0
    0|1
  • Ne demiş sago ustad : 'En sert Tekerlekler bile bir gün kaçırır hava' bence arkadslık dostluk bu devirde hersey para para para.

1|0
    0|1
  • 2-3-4 konuya göre değişiyor o.O

0|0
    0|0
  • A: Ailemden baska kimseye güvenmem

0|0
    0|1
  • var bir kaçtane...dostluk kurmak iyidir...

0|0
    0|1
  • neredeyse sıfır

0|0
    0|1
  • var bir kaç tane ama karagünlerimde onlara dahi gitmem kendi başıma çözmeyi yeğlerim

0|0
    0|1
  • İki elin parmağını geçmez.

0|0
    0|1
  • Az oluyor Öz oluyor sadece iyi gün değil kötü günde de bir telefonda kapına geliyor...

0|0
    0|1
  • Hic arkadasım yok.

0|0
    0|1
  • 1 kısı var sadece

0|0
    0|1
  • 0 arkadaşım var kara gün dostu.iyi günde varlar..

0|0
    0|1
  • Sadece bir.

0|0
    0|1
  • Çok arkadaşım var ama benle ölüme gidicek 5 kişi

0|0
    0|1
  • 2 tane her koşulda güvenebileceğim arkadaşım var..

0|0
    0|1
  • yalnızım. kimsem kalmadı :S

0|0
    0|1
  • bi dene bile yok.

0|0
    0|1
  • dostum falan ne yazıkki yok

0|0
    0|0
  • 6-7 kiş varlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 12

• Ailem ve sevgilim başka yok.

1|0
    0|1
  • yooook kimseye güvenmiyom

0|0
    0|1
  • annem babam yeterli

0|0
    0|1
  • ben allaha sükür arkadaş kazığı yemedim yedirtmemde.evet benimde kara gün dostu olduğumu söylerler...

0|0
    0|1
  • 3-4 tane var

0|0
    0|1
  • kara gün dostum hiç yok... bu zamana kadar kimle arkadaş olursam olayım hep sırtımdan vurdu beni... hiç fire vermedi, herkes sattı :)

0|0
    0|1

0|0
    0|0
  • 3-4 kişi var.

0|0
    0|1
  • Bi tane var, deli ediyor beni.

0|0
    0|1
  • herkesin kara günleri var.dönem tek ve yek olmaktan geçiyor.

0|0
    0|1
  • dost dedigim kara günde yoklar .. D dedim

0|0
    0|1
  • İnsanın kendinden başka dostu yoktur

0|0
    0|1
Yükleniyor...