Kafam çok karışık. ailem mi sevdiğim ama yalancı oyuncu olan adam mı?

sevgilim benimle dalga gecmiş etraftan duydugum kadarıyla. annemle aynı yerde calısıyolar ve annem bana sevgilimin yalan soyledıgını hatalarını yapmasını ıstemedıgım seylerı yaptıgını kanıtladı. bu cocugu ben cok sevıyodum ve o benı cepte bılıyodu. ani bir kararla bu sabah artık sıkıldıgımı ve benı kaybettıgını yazıp telefonumu kapattım. 2 3 kez aramıs sonra bir daha aramadı. eger barısırsam bu cocuk bana cektırır ailem benı reddeder. ama bu sekılde cok acı cekıyorum ne yapmalıyım?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Aileni asla yabana atma bir yabancı için . Geri kalan tüm duygular geçicidir ve ölümcül değildir emin olabilirsin . Ailem mi sevdiğim mi diye bir kıyasa girmemelisin bile , bunca zaman üzerine yapılan emekleri düşünürsen eğer birkaç saniyede kararı verebilirsin zaten...

0|0
    0|0
    • evet haklısın. içimdeki üzüntü kırıklık nasıl gıdıcek peki bir fikrin varmı

• sevıyorum içim acıyor sureklı aklıma gelıyor kokusu burnuma gelıyor. biliyorum barısırsam gurursuz olurum aılemın gozunde uzaklasır herkes benden. ve bu cocuk canıma okur. ama kalp bu ezildikçe eziliyor

• Durumunu küçümsemiyorum yanlış anlama beni ama çok daha ağır vakalar gördüm (yaşamışlığım da var).. dolayısıyla aileni dışlayamazsın...

Kızlar Ne Diyor 2

• acı çekmeye devam et alışırsın.ilerde o çocuktan kazık yemektense şimdi ağlamayı tercih et

0|0
    0|0
  • barışmayı aklneden geçrme bnce

0|0
    0|0
    • neden? ilerde bile olmazmı hiç?

Yükleniyor...