Euro 2016'da Fransız taraftarını sarılarak teselli eden Portekizli çocuk, futbol bunlarla güzel değil mi?

Euro 2016'nın başlarında Rus taraftarlar holiganlıklarıyla büyük tepki çekmişti. Bu video da final maçından sonra :) Çok sevimli bir teselli, sizce de olması gereken bu değil mi? Türk milleti de biraz holigan :/

6|5
30|38

En İyi Kız Görüşü

• biz mi holiganız? rus taraftarların yaptıklarını duymadın herhaldee.. Ayrıca mühim olan kaybeden taraf olup tebrik edebilmek. Öbür türlü hem kazanıp hem teselli etmek kolay bence zor olan diğeri. Tabi bu şahsi görüşüm :) Ama tabi bu videoda bahsi geçen küçük bir çocuk o da ayrı :)

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok hoşuma gitti. 2 kez izledim bugün görüntüleri. Şampiyona esnasında Fransa'daydım bir kaç gün, Ruslar ve İngilizler'in yaptığı taşkınlıklar dışında kötü bir olaya tanık olmadım. Hatta Almanya Milli Takımı eşofman üstümle, tüm gün Paris'te dolaştım. Sataşan, laf atan, göz teması kuran kimse olmadı. Darısı başımıza diyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• Çocuk da güzel, çocuğun iyi niyetini holiganlık uğruna geri çevirmeyen Fransız taraftar da.

İnsan olduğunu unutmayan futbolseverlerin holiganlığa galip gelmesi dileğiyle.

0|1
    0|0
  • Gercekten bravo. insanligin dini dili irki rengi yoktur.. Insanlil her yerde insanlik...

0|1
    0|0
  • Evet çok güzel 😂 😂

0|1
    0|1
  • Lan agam Fransa'da da holigan var ama onlar bizim kadar destek vermez takimina :D
    Ya harbiden komsum fransiz bayragi asmis camina finala geldik diye, bir baktin macdan sonra kaybettik diye geri cekti.. lan hangi millet kaybetmekten utanip da ceker

0|0
    0|0
  • senin yüreğinden öperim çocukk , ne tatlı ya :D

0|1
    0|0
  • Hayranlık duydum.

0|0
    0|0
  • Alt tarafı sahaya şişe çakmak atıyoruz koltuk parçalıyoruz küfür ediyoruz bunun neresi holiganlık

1|0
    0|0
  • Portekizli bir çocuk Fransız bir taraftarı teselli ediyor. Ve dünya bir dakikalığına güzelleşiyor 😂

0|1
    0|0
  • Kesinlikle

0|1
    0|0
  • Onlar müslüman olmadıkları için birbirlerini dislamiyorlar biz Müslümanız diye dışlandık bırakın bu Avrupa sevdasını Avrupa bitti krizde. istenmiyorsunuz hayla yatıp kalkıp Avrupa ülkelerini övme peşindesiniz sizi hayvan yerine koymayan insan onlar.

0|0
    0|0
  • Spor zaten birlik beraberlik demek ama günümüzde anlamını yitirmiş durumda maalesef. Boyle çocuklar hatırlatıyor bize anlamını

0|0
    0|0
  • adamın dibi bir çocuk :)

0|1
    0|0
  • Yavrum benim ya. Futbol uğruna adam öldüren sözde taraftarlar senin köpeğin olsun.

1|1
    0|0
  • Asil futbol bu zaten

0|1
    0|0
  • Guzel güzel

0|1
    0|0
  • Futbol değil dünya bunlarla güzel.. #baskabirdünyamümkün

0|0
    0|0
  • Gözlerinden öperim çocuk

0|0
    0|0
  • Çoook hoş 😀

0|0
    0|0
  • Çocuklar iyi i var dedim dün izlediğimde

0|0
    0|0
  • keşke hep böyle olsa

0|0
    0|0
  • çok güzel bir şey ya

0|0
    0|0
  • Cok iyi yaa

0|0
    0|0
  • Ay çok ponçiik

0|0
    0|0
  • Aynn

0|1
    0|0
  • Çok güzel ya.

0|0
    0|0
  • Aynen😂😂

0|0
    0|0
  • beter olsun pis fransızlar türk düşmanı değiller mi lanet olasıcalar

0|0
    0|0
  • Çok sevimliler keşke herkes çocuğunu bu şekilde yetistirse

0|0
    0|0
  • İzleyemedim ama Portekiz kazanmasina çok sevindim 😊😍

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Kupanın muhtemelen en güzel hareketinin öznesi bu çocuk. Once kendisini sonra da onu yetiştirenleri tebrik etmek lazım

2|0
    0|0
  • yani güzel hareketler bunlar, sporun sürekli bir mücadele olduğunu, sürekli kazanmak veya sürekli kaybetmek diye bir şeyin olmadığını kavrasak aslında işin tadını çıkaracağız, izledim bende tvden güzel görüntüydü ayrıca final gecesi kupa almadan önce portekizlilerin dizilip fransızları alkışlaması tablosuda güzeldi...:D

0|0
    0|0
  • Koca yureklı cocukmus kanks

0|0
    0|0
  • İnsanlık hala bir yerlerde var ya da küçük bir gösteri

0|0
    0|0
  • Güzel görüntüymüş valla o değilde 4 yıl daha avrupa maçları yok yine bir halta gelemedik :D :D

0|0
    0|0
  • hepiniz canavar oluyorsunuz maç izlerken ondan sonra ay ne sevimli çocuk.. icraat yapın icraaaaaaaaat

0|0
    0|0
  • Şu çocuğu günde 5 milyon kez izleyip taraftarlık öğrensin bizim Türk halkı. Ne biraz holiganı % 426532476468 milyon holigan, maganda...

0|0
    0|0
  • bu ufak pic ulkeden sinir disi edilsin hemen... ayni sekilde malili.. cezayirli.. fasl.. libyalilerli birlik sokarim democrasinize... kodumun bomcilari... huzur birakmadilar ulkede...

0|0
    0|0
  • O çocuğu büyüdüğünde görmek lazım birde
    Çevre ne hale getiriyor insanları

0|0
    0|0
  • Dünya dönüyorsa, bu insanlar sayesinde..

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • Çok güzel görüntü :) Türkiye'de görmediğimiz şeyler.

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • İşte futbol bu iste sporun güzelliği!

0|0
    0|0
  • Guzel

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir görüntü. Fransız taraftarinida kutlamak lazim. Bizde olsa o çocuk dayak yemişti.

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • fransızda numarandan mı ağlıyo hiç samimi gelmedi bana :D

0|0
    0|0
  • İşte insanlık işte medeniyet

0|0
    0|0
  • Bizimkiler anca FB-GS maçından sonra birbirlerinin anasına sövsün.

0|0
    0|0
  • Helal olsun la.

0|0
    0|0
  • Güzel ama çocuk olduğu için durum böyle. İnsanlar büyüdükçe çok değişiyor.

0|0
    0|0
  • o çocuk o hayatı kazanır

0|0
    0|0
  • Koçum benim ya

0|0
    0|0
  • Viral bir reklam Fransa boktan düzenlediği turnuvayı güzel bir görüntüye kapamak istedi o kadar inanmayın bu görüntüye

0|0
    0|0
  • Duygulandım be

0|0
    0|0
  • Futbol asla futbol değildir. iste örneği.

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • Bazen diyorum acaba dunyayi cocuklar mi yonetse

0|0
    0|0
  • Çok güzel hemde :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam