İnandırabilir miyim gerçekten sevdiğime ?

Kolay kolay sevemeyen bir erkek ilk defa değer verdiği sevdiği kızı ( uğraşarak elde ettiği ) kolayca bir anda silebilir mi aklından ? Kızın onu sevmediğini değer vermediğini hatta hala aklının eski sevgilisinde olduğunu düşünüyo ve hatta ayrılığı yediremediğini düşünüyo o yüzden kızınsu anüzüldüğünü düşünüyo. kız karşısında saatlerce ağlmasına rağmen.CİDDEN UNUTMUŞ OLABİLİR Mİ? YA DA BU KIZIN O ÇOCUĞA KENDİNİ İNANDIRABİLMESİ İÇİN YAPABİECEĞİ ŞEYLER NELER ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bahsettiğin gibi birisi olarak yani eskilerden birisini sevdiğini düşünüyorum buna katlanamıycam artık. sildim tamamen bana dönse de ben eski ben olamam ona karşı.

0|0
    0|0
    • deme böyle kardeş... içim acıyo lan. hiç ihtimal yok muu

• işte biz de bir denesek görsek istiyorum .o bana sevgisiz davranmadı hiç davransa zaten soğurdumşu anböyle üzülmezdim ...

• denemekte fayda var tabiki deneyebilirsiniz. biz denedik olmadı. içim ısınmadı bir türlü. belki sizde farklı olur her insan bir değildir.

Erkekler Ne Diyor 2

• Öyle olmadığını hissettirmeye çalış , doğal ol sırf bunu belli etmek için birşeyler yapmaya çalışma.. Zamanla düzene gireceğinden eminim...

0|0
    0|0
    • ama herşey bitmiş gibi davrandı sanki benim üzülmem ona hiç bişey ifade etmiyo gibiydi .bu kadar kolay bitebilir mi sence

• cok sağol :)

• Rica ederim , iyi geceler..

• seven sevdiğini üzmez tek bunu bilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kim o kız yahu .sen necisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...