Erkek modeli çok mu değişti benmi günümüze uyamıyorum?

Bugün bir balıkçıda akşam üstü yemek yiyeyim dedim tek başımayım. Küçük mahalle balıkçısı belli ki müdavimleri falan var. bir erkek ve kız geldi. Erkekin garsona dediği şu "Kaptan, bizim salatadan ver, biliyomusun bizim salatayı..." Sanki geminin içinde yemek yiyoruz geminin sürücüsü servis yapıyor... İkincisi kıza hava yapıcaz her zamanki salatadan istiyor ama garson hatırlamaz diyede ekstra endişeli. Son olarakta bunlar kime yetecek dedi tepsiyle tüm mezeler önüne geldi masayı donattı. Galaxyler masanın üstüne, sanki pazar günü acil çağrı geliyor konteynırları indirmek için talimat beklyorlar...

bu nedir yaa? Böyle mi etkilenyor kızlar?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Berbat. Ben hic sevmem erkeklerin böyle halini. Sani para sciyor, ordaki adamada ayip etmis herzamankinden getir, yok bu yetermi ne bileyim, resmen asalamis gibi.. telefonlari masaya koymalar falan.. sanki aga geldi köye. cok sacma ben hic sevmem böyle erkekleri. erkek dedigin delikanliligiyla, tatli diliyle etkiler, yani ne bileyim böyle bu ayaklari hic ama hic sevmem bence haklisin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Etkilemiski yaninda kizla gelmis !

0|1
    0|0
  • tlefonu galaxy ise adam ne yapsın nereye koysun

0|1
    0|0
  • böyle etkilenmiyorum

0|0
    0|0
  • görmemişler demekki :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu tarif ettıgın cocukta para bıle oldugundan suphelıyım.ne ınsanlar tanıyorum cebındekı 10 lırayla en ıyı cafelere oturmaya calısır awel 2 cay ıcer kalkar:) maddı durumu ıyı degıldır ama gıder en kral telefonu alır en ıyı facaları alır ama parası bıter.dısarıdan baksan zengın sanırsın ama degıl sadece kendını oyle gostermeye calısıyor.oysa bılmıyorlarkı nasıl awel gozuktuklerını.ama sımdı onlara da hak verıyorum.kızlar genelde cuzdanınla cebındekı telefonla altındakı arabayla gıyımınle falanla fılanla ılgılenıyor.erkekler de ne yapsın ac kalma ugruna boyle davranıyor ıste:))

0|0
    0|0
  • Eskiden ABD'de zenciler radyoları omuzlarına alıp sokakta gezerlerdi ya, bu telefon gösteriş manyaklarının da yaptıkları aynı bu işte.

0|0
    0|0
    • o telefonların üstüne bir gün su süt kola dökülür işallah.

• Adamda para var işte :D

0|0
    0|0
    • Bende de para var...

Ayrıca bu paralı olduğunu gösteren bir davranış değil ki bence görgüsüzlük.

Yükleniyor...