İsmail Köybaşı Beşiktaş'tan ayrıldı sizce Beşiktaş için iyi mi yoksa kötü mü oldu?

Yıllardır Beşiktaş forması giyen İsmail Köybaşı ile yollar ayrıldı bu ayrılık sizce kimin yararına kimin zararına oldu?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• İstatisliklere yansımasada asist olarak bn 4-5 golumuzu ismailin on tarafta yaptıgı baskıdan kapılan toplarla oldugunu hatırlıyorum
    milli takımdaki performansıda efsaneydi
    Kötü oldu kolarov gelmesse çok eksiklik hissederiz
    ayrıca birde yedek solbek almak için para harcıcaz
    ne olursa olsun kötü oldu
    Fenere gitmiş sanırım
    twitter'da falan bizimkiler kurtulduk falan diyoda 1 ay önce övüyolardı canerden iyi nie milli takımda oynamıo çok iyi falan die kabullenelim iyi bir bekti

0|1
    0|0
    • Her taraftar kendi takımında oynuyan oyuncuyu milli takımda görmek ister benim için asıl oyuncunun ne istediğidir oyuncu başarıyı mı istiyor yoksa parayı mı hangisi daha önemli onun için ona bakarım sanırım ismail parayı tercih etti ama şampiyonlar liginde kendini gösterse daha iyi bir takıma transfer olabilirdi şimdi fenerbahçeye transfer olmuş bu hayatının en büyük hatasıdır bence şampiyonluk kutlamalarında ismail köybaşı fenere koy başı diye slogan atıyordu bakalım fenerbahçe taraftarı nasıl karşılayacak...

• İstemio fenerlilerde Bya azize küfür falan ediolar.
      Para için gittigini düşünmüyorum Kolarov gelirse yedek kalmak istememiştir blkide
      Fenerde fazla para vercek durumda degil uefa kısıtladı 10 numara falanda alcaklar daha

En İyi Erkek Görüşü

• İsmail, Şenol hoca sayesinde form tuttu. Şenol Hoca gelmeden önce değeri 2.5 milyon € du. Fenerde oynayacağını hiç sanmam. Bütün lig boyunca yedek kalır.

gs de Cenk Göneni alırken böyle seviniyordu ey fener. Mustafa Pektemeği de alın onu da bedava veriyoruz :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 18

• Kolarov veya onun ayarında bir sol bek imza atacağından İsmail yedeğe düşecekti bu yüzden ayrılmak istedi. İki taraf için de hayırlısı olsun

0|4
    0|1
  • yillarca yatti biraz kipirdanmaya basladi ve hemen kacti gitti sonrasinda, cebini dusunerekgitmesi gayet normal, takim icin de kotu oldugunu dusunmuyorum

0|1
    0|0
  • İki form tuttu hemen zam istedi maaşına, çıkarcıların yeri yok defolsun gitsin. Bizde imzalar kağıtlara değil kalplere atılır demiştik.

0|1
    0|0
  • Asıl görevini değilde yapmaması gereken işleri yapıyordu ne defansif özelliğini nede ofansif özelliğini beğenirdim halada beğenmiyorum hasan alinin yedeği olacak gibi geliyor bana fenerbahçe ile anlaşırsa

Gitmesi iyimi oldu kötümü diye soracak olursanız beşiktaşın ilk 11 için bir bek alıp ismaili yedeğe çekmesi gerekiyordu her ne kadar beğenmesem de yedek olacak olursa iyi bir yedek olurdu bu yüzden iyi olmadı şu an iki sol bek almaları lazım tosicin de acil gönderilmesi gerekiyor

0|1
    0|0
  • Mükemmel Oldu Allahın Kazması Bjk Pisliklerinden Arınıyor Nihayet

0|3
    0|0
  • Caner'den sonraki en iyi sol bekti bence.

0|1
    0|3
  • Kariyerinde boyunca 1 gol atan adamdan hayır gelmez

0|3
    0|0
  • ismail iyiydi be

0|1
    0|3
  • Kotu oldu abi adam yasli degildide bude yerliydi daha ne olsun simdi nereden buluvaklar herkesin zararina bence

0|1
    0|0
  • çoook süper oldu gitsin :D pektemeği de göndersinler :D

0|1
    0|0
  • Gitmeseydi son zamanlarda performansı baya iyiye gidiyordu

0|1
    0|3
  • FB e gtti

0|1
    0|0
  • Nereye gitti ki gayet iyi bir sezon geçirmişti beşiktaş hata yapmis bırakarak

0|1
    0|1
  • İsmail Köybaşı Fenere Koy BAŞI

0|1
    0|0
  • Seviyorum onu

0|1
    0|1
  • Biri gider daha iyisi gelir

0|1
    0|0
  • sana ne bana ne bize ne cebime para mı koyuyorlar

0|0
    0|0
  • İsmail Köybaşından Zekice Bir Haraket, Şampiyon olacak takımı hissedip hemen geldi :D Beşiktaşlılar bile anladı Fenerbahçenin Şampiyon olacağını :)

0|0
    0|4
    • Artık ismail köybaşı fenere koy başı diye tezahurat yaparsınız yeni sezonda...😂

• o o anlık söylenen bişey :) Maçlarda duygusallık olmaz şu an fb geldi beşiktaşa koycak galatasaraya koycak ona buna koycak :)

Yükleniyor...