Galatasaray Beşiktaş aşkına haftaya Fener'i yenerse şampiyonlar ligine gidecek 2. takım kim olur?

sizce beşiktaş kalan maçları kazanıp 2. olabilir mi şampiyonlar ligine gidecek 2. takım kim olur ? TEBRİKLER GALATASARAY ŞAMPİYON

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• beşiktaş kesin şampiyonlar ligindee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Beşiktaş ikinci olabilir bence.

1|0
    0|0
  • alttaki gizli kıza selam yolluyorum senin aracılığınla :)

1|0
    0|0
  • bjklilerin çoğu uyandı ama hala gsyi kardeş kulüp gibi gören bjkliler var

senin böyle bir amacın yok belki ama yazım tarzın öyle olmuş

0|0
    0|0
    • ne oldu ki niye sevilmiyor gs

• son senelerde bjk ve gs birbirini çok seviyor fb ortak düşman gibi bir durum oluşmuştu ama yanlış bence her kulüp kendince büyüktür ve ayrıdır

• 7 Milyar yaşayan dünyada milyarlarca aç,yoksul,engelli,otizm ve nıce şeylerle uğraşan ınsanlar varken senin derdin bumu şimdi hayır yahu yapmayın kölesi olmayın şu futbolun,futbolun balını kaymağını yedıler sız hayla...

0|0
    0|0
    • ozaman yaşamayalım ya :(((

• Yani zevkler ve renkler tartışılmaz. Ben bunu seviyorum. Kimsenin karışmaya hakkı da yok bence.

• Ben karışmadım sana illa bunu yap vs dedımmı yok o zaman sorunda yok iyi geceler.

• fener yenilse bjk yense bile fb ikli averajda daha iyi fenerin 2 haftada 1 maç kazanması bjk nin şampiyonlar ligi hayalini bitirir o yüznden çok zor

0|0
    2|0
  • Tebrikler Cimbombommm.

0|0
    0|0
  • beşiktaştan avrupada yeni rekorlar bekliyoruz

0|1
    1|0
  • Fener 2. olur diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Galatasaray beşşiktasa asık mı ki?

0|0
    0|0
  • Gsliyim inşallah haftaya feneri yenerizde bjk gider şampiyonlar ligine.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş kalan 2 maçı da kazanır.Oynacağımız takımların hiçbir iddiası yok, rahat takımlar.

Fenerbahçenin iki maçta da puan kaybetmesi gerekiyor, umarım kaybeder..

0|0
    0|1
  • fenerbahçe'ye tek galibiyet yetiyor

0|0
    0|0
  • puan farkı 3 ancak ikili averajda fenerbahçe üstün.puan eşitliğinde fenerbahçe üst sırada olacaktır

0|0
    0|0
  • Besiktas giderse iyi olur,Fenerbahce bir sey cikmaz

0|0
    0|0
  • beşiktaş için değil ama feneri bu sefer darmaduman edeceğiz orası kesin :) teşekkürler bu arada...

0|0
    0|0
  • beyaz gömlekli kız!azından bal damlıyor!

0|0
    0|0
  • beşiktaşlı olarak şampiyonlar ligine gitmemiz dogru olmaz şu halimizle

0|0
    2|0
  • gs lı olarak bjk ın cl gitmesini isterim

2|1
    0|0
  • Hala Madrid diyenler GS gol attığında gol diye bağıracak sevinecek; tuhaf...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• fenerin puan kaybedeceiğini düşünüyorum inşallah 2.sırada bitireceğiz,şampiyonlar ligine gideceğiz:))

0|2
    0|0
    • inşallah bjk şampiyonlar ligine gider, gerçi fenerde bu sezon Avrupa'da iyi temsil etti sayılır. ama beşiktaşı orada görmek daha güzel olur. hem ordan gelecek kaynaklarla ekonomisi biraz daha düzelebilir. ama bizim şu şampiyonluğu garantiledikten sonra feneri heleki kadıköy'de yenmemiz çok zor. bu nefretle bizi delerler orada... bilmiyorum ama umarım dediğin gibi olur.

• Valla Balım biz Şampiyon olduk geresi umrumda bile değil..

Feneri İnşAllah yenicez bu kez Kadıköy de.. Beşiktaş Gençlerbirliğini yenebilir.. Son hafta fener Karabükle oynicak adamlar çok zorlar düşme hattındalar çünkü Beşiktaş Kayseri yenerse olay biter..

0|0
    0|0
Yükleniyor...