Bu şekilde tanışmak ne kadar sıcak bakarsınız?

Kızlar sorum size. Bazen cafede, barda otururken bir kızdan hoşlandığım oluyo ama sadece bakışma olarak kalıyor. Gidip de konuşmak, tanımak istiyorum ama biraz abes geliyo, açıkçası çekiniyorum da. Bir çocuğun gelip de sizle bu şekilde tanışmasına ne derece sıcak bakarsınız ? Ya da bakıştığınız ve hoşlandığınız çocuğun sizinle konuşmasını siz de ister misiniz? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
Bu şekilde tanışmaya ne kadar sıcak bakarsınız? :D Gurbetçi Türkçesi gibi oldu. :D

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sen git konuş kardeşim sorun yok.

0|1
    0|0
    • Burdaki yorumla ordaki amaç çok farklı.Her güzel gördüğüyle tanışmak isteyen nedir yani?Düşüncelerim böyle benim senin mantık araman gereksiz zaten

• 1-size kimse güzel demedi. 2- bakışıp konuşmak istediğm kızın da güzel olduğunu söylemedim. Kendi kendinize gelin güvey oldunuz hanımefendi.

• adamsın titero

Kızlar Ne Diyor 3

• Direkt abaza derim çocuğa başka güzel bir kız olsa ona da gitcekti demek ki belki de gidiyodur emin olamam ki

0|1
    0|2
    • eee senle kimse konuşmasınmı, bu yorumu yaptım diye bende abazayım, bu nasıl bir mantık.

• ben bana güzel diyen mi var dedim ya az saçmalama

• ya bir kop. ne yazdığından haberin yok. alkolik

• İstemem. Bakmışsam bakmışımdır uzamasının manası yok.

0|0
    0|1
  • Ne varmis gurbetci turkcesinde? soruna gelince soguk bakariz sicak degil.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• kardaş. kızlara sormuşsun. erkeklerde cevaplamış.o halde banada cevap verme hakkı doğdu.bence kızın yanına gidip direk girmelisin mevzuya. olursa olur,olmazsa zaten yoktuki der teselli edersin kendini.şansını denersen olma ihtimalide var yani. bazılarının söylediği yourumlar "piyango bileti almadan zengin olmayı ümit etmeye" benziyo . sen bilirsin yinede. bol şanslar : )

0|0
    0|0
  • Bir sürü güzel kız var hepsiyle tanıştığını düşün ?

0|0
    0|0
  • Dostum hiç deneme türkiyede olmaz o işler

0|0
    0|0
    • Aynen :D Burdan böyl diyorlar sonra süslenip püslenip çıkıyorlar sonra milllet bakıncada abaza detecded ne anladım ben bu işden :) Gerçi ben hiç ilgilenmiyorum bu tür şeylerle zaten ilgisiz davranınca kendiliğinden geliyorlar :D

Yükleniyor...