Kas olayını abartan erkekler hakkında düşünceniz nedir?

Adamın boynu kastan dolayı içe çökmüş, resmen yürüyen üçgen peynir olmuş. Tamam, kaslar elbette ki ilgimizi çekiyor. Ama abartmasanız? ://

Güncellemeler:
💪💪💪💪

0|0
21|44

En İyi Erkek Görüşü

• Bende zamanında bu konuda çok aşırıya kaçmış biri olarak söylüyorum ki gerçekten komik ve zavallı gözüküyor aslında.
    Kendi adıma böyle düşünüyorum.
    Böyle kendini ispat etmeye çalışıyor olmak çok kötü bir şey aslında. Herkes kendini kasa kasa, göstere göstere yürüme derdine düşmüş durumda...
    Tüm bunları da kızlara hava atmak, onları kendilerine tav etmek amacıyla yapıyorlar.(Bende yapmış biri olarak söylüyorum)

Ama gerçek bunlardan çok farklı ne yazık ki...

Kızlar (karşı cins) sanıldığından çok daha akıllılar gerçekten ve bir erkek hayvani düzeyde kaslı olsun, goril gibi olsun diye dileyen görmedim istisnalar dışında. Genel olarak:bir erkeğin yakışıklı olması dışında;adaplı edepli olmasını, akıllı olmasını, düşünceli olmasını, mütevazı olmasını ve beyefendi olmasını dilerler.
    Oysa algı ciddi anlamda çok ters işliyor erkekler için...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Balon gibi oluyorlar çok sinir. Bide takıntılı oluyorlar yok alkol alamam aburcubur kesinlikle yiyemem. Tabii sürekli spor herşeyden önemli. Protein tozlarını yatırıyorlar paralarını bide. Tam bir ruh hastaları

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• o durumdaki birisi muhtemelen yarışmaya katılıyordur.. öyle görünmek istediğinden ziyade ekmek parası için yapıyordur

0|0
    0|0
  • bağımlılık yapıyor o kas geliştirme olayı. aynada kendilerine bakıp yetmediğini düşünüyorlar. arkadaşım var sürekli şunu da yapayım tamam artık bu seviyede tutucam diyo ama herseferinde daha fazla daha fazla yapıyo.

0|0
    0|0
  • Gözü kırmızı boğa gibiler

0|0
    0|0
  • Abartmıyorum hemde hiç çünkü spor yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Tamam

0|0
    0|0
  • Onlara saygı duymak lazım çünkü onlar bu işi spor olmak ile beraber meslek olarak yapıyorlar; yani hayatlarını o peynir görünümlü kasları ile kazanıyorlar. Emin ol o kadar abartı kas yapanların derdi kendilerini beğendirmek değil.

0|0
    0|0
  • Biz sporu kendimizi size beğendirmek için yapmiyoruz. Boş eleştirilerini de al yaylan. Zira omrun boyunca öyle bir erkege sahip olmayacaksın.

0|0
    0|0
  • Cirkin duruyor tamam kas olur az bişi erkekde olması gerek biraz ama bazıları cok abartıyor olmuyo ozman kas yığını oluyor

0|0
    0|0
  • bencede fazla kas çok itici ben bir erkek olarak fazla kası itici buluyosam bir kadının itici bulması gayet normal atletik olsun yeteri kadar

0|0
    0|0
  • İyi değiller sadece yeteri kadar (erise bile normal duracak kadar) kaslı olmak yeter.

0|0
    0|0
  • Yine siz kızlar yüzünden kaslı bir foto görünce altına yerim yutarımları yapıştırıyorsunuz gidip tozla ilaçla şekilleri kaydırıyor millet :D

0|0
    0|0
  • formda olmak yeterli ama beni ilgilendirmez kafasina gore...

0|0
    0|0
  • sizene elalemin kaslarından. onlarıda beğenen var... herkes kendini beğendiği şekilde olmalı. kimseyi önemsememeli. bilmem anlatabildim mi? :)

0|0
    0|0
  • Gobekli kassiz erkeklerimiz kasa karsi olmus. Bilgisayarin basindan kalkip 2 saat spor yapsalar anlayacaklarda gobekli olarak gezmeye razılar.

0|0
    0|0
  • Aşırı komik duruyor. :D

0|0
    0|0
  • adamlar yumurta yemekten gıdaklamaya baslamıs gidip konusmayı denedin mi hiç :D

0|0
    0|0
  • O adamlar ömrünü spora adıyor resmen onlar saygıyı hak ediyor.

0|0
    0|1
  • Abartılan hiçbirşey iyi değildir

0|0
    0|0
  • Sevgilin cılız mi

0|0
    0|0
  • Birincisi insanların dış görünüşü kimseyi ilgilendirmez. ikincisi illa elestireceksen hakaret olmamalı.

0|0
    0|0
  • Herşeyin bir sınırı vardır, olmalıdır

0|0
    0|0
  • Adam senin için hapmıyodur kendisi için zevk alıyodur

0|0
    0|0
  • senin ilgini çeksin diye yapmıyorlar o abartıyorlar dediklerin :D

0|0
    0|0
  • Sadece kol kasi yapiyorum.

0|0
    0|0
  • senin gerçekten ilgini çekiyor mu

0|0
    1|0
  • Bence son derece haklısın.

0|0
    0|0
  • sporu sizden fazla seviyolar dıye kıskanıyosunuz

0|0
    0|0
  • abartmanın luzumu yok :D

0|0
    0|0
  • zaten çoğu kızlar beğensin diye o kiloların altına yatmıyor bence

0|0
    0|0
  • Aynu ben😂😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 20

• Kotu😮💡✨

0|1
    0|0
  • Beyinlerinede yapabilseleer keske birseyler

1|1
    0|1
  • güzel olmuyor hafif olmalı varla yok arası aman bide kısa boyluysa tövbe

0|1
    0|0
  • Yeminle abartiklarinda iğrenç oluyorlar 😒

0|0
    0|0
  • Kas iyidir ama abartı kötü

0|0
    0|0
  • Ben aşırı kası sevmem zaten

0|0
    0|0
  • Kas seviyoruz

0|0
    0|0
  • fazla kası beğenmiyorum nasıl olsa herşeyin fazlası zarar dendiği gibi kasın fazlasıda mide bulandırıyo bence kol kası bile tek başına yeter bence

0|0
    0|0
  • Aynen kötü duruyor fazlası

0|0
    0|0
  • Yağ olayını abartanlardan iyidir

0|0
    0|0
  • Abartı sevmem

0|0
    0|0
  • Kötü görünyor