Erkekler gerçekten evlenmeyi düşündüğü kızla..

hayatınızın kadınını buldunuz sözlü ya da nişanlısınız ,evliliği düşünüyorsunuz bu kızla ne kadar yakınlaşmayı düşünebilirsiniz.. başbaşa kaldınız en fazla nereye kadar kızın izin vermesini beklersiniz.. seni hissetmek istiyorum diyor ya erkekler tam olarak ne oluyor bu? ne kadar nereye dokunmak ya da öpmek?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenmeyi düşünüyorsa daha iyi ya, öpsün koklasın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• türkçe açıklaması şu : seninle yatmak istiyorum :D sen ne dokunmasından bahsediyon dokunmasına kurban ol sen

0|0
    0|0
  • İkilemli bir durumdur

Evlenmeden önce son olarak herşeyini tanımak ister( bedeninle ) ama art niyetsiz, öyle haddini aşmadan

Bir de artık sabrı tükenmiştir, sahip olmak ister... Bu nişanlı sahip olmak istiyor, canına tak etmiş... Sonuna kadar gitmek ister.

cut.

0|0
    0|0
    • yok ben öyle düşünmüyorum neye sahip oluyor kolay değil o iş.tanımaya gelince elleyerek mi tanıyacak. öperken evet elleri hareket ediyor ama ben durduruyorum.

• En iyisini yapıyorsun, evliliğe ne kalmış ki, sabretmek zor iş değil.

• Evlenmek girdiyse araya orda ince bir çizgi var güven herşeye dur der o sevgi cinselliği engeller çunku kadının olcaksa evlılık gununu beklersın . ama dudaklar aşkı tazeler :)))) Bu arada seni hissetmek istiyorum telefonda olursa erkek onu heryöne çekiyordur ama belli etmiyodur sevse b,ile :D

0|0
    0|0
  • Evlenmeden geçtim yakınlaşmayı, el ele tutmak bile haramdır. Evlendikten sonra istediğin kadar yakınlaş, o zaman dinen de engel yok, ahlaken de. Acelen ne? Evlen, kurtul.

0|0
    0|0
  • ıcıne gırmek ıstıyorum dıyorda ıcınden dıyor bunu :D

0|0
    0|0
  • bence o işi ilk geceye saklamak lazım daha hoş da hissetmek derken sevişmek yiyişmek budur heralde

0|0
    0|0
  • gül bittiği yere kadar...

0|0
    0|0
  • o seni hissetmek istiyorum lafı seninle herşeyi yapmak istiyorum demek.. ben öyle diyodum yani

0|0
    0|0
    • isteyebilir, sonuçta evleniceği insanı arzulaması gayet doğal ama bunu evlilik öncesi olmıyacağını çok iyi biliyor

• haklısın ama uzun bir ilişkide öpebiliyosun çünkü aşıksın tabiki yanlış ama öpmeden duramazsın sadece bu

• oda olmaması gereken bir durumken bu oluyor. ama sonucta ne olursa olsun bir erkek sevgilisini hep arzular hep ister. mesele isteyip istememeyi durdurmak. sadece öpmede kalıyorsa ne ii

• çok özürdiliyerek söylemek istiyorum seninle ilişkiye girmek istiyor

0|0
    0|0
    • o biraz sıkar, yapmıyacağımı çok iyi bilir teklif dahi edemez.hele etsin tokadı yer

• siz sordunuz ben cevapladım artık gerisi size kalmış

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...