Cevap vereni Allah Sevdiğine bağışlasın .

Sizin değerinizi bilmeyen canı sıkılınca arayan sevgiliniz olsa ayrılmanın eşiğinde olsanız ama birazda sizi sevse , sizi sinir etse moralinizi bozsa ona ne yazardınız mesaj olarak ? Artık bişeylerin farkına varmısını nasıl sağlardınız ? Güzel bir mesaj yollamak istiyorum herşeyi anlasın istiyorum ne yazıyım ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar 3 gündür beni arıyor ulaşamıyodu bugün açtım niye aramıyosun beni filan demeler başladı ondan sonra bişeyler oldu artistlik yapıyor yüzüme kapatıyor filan . Şimdi ben napıyım ki 3 gündür konuşmuyodum zaten ?
Arkadaşlar kız şimdide evime gelmiş ben telefonu açmayınca .

0|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• sevip değer veriyorsun belli ki ancak insanın verdiği şeylerin karşılığını bulamaması zamanla onu yıpratıyor,üzüyor ve hırçınlaştırıyor,bi yandan kıyamayıp bir yandan zarar vermek istiyorsun bence ona değerini anlatmak için uzak durman lazım.ben bunu yaptım ve ayrıldım he çok mu mutluyum hayır. ama beni haftada bir arayan gün arası da çok sıık konuşmadığım adam ayrıldıktan sonra beni bırak arkadaşarımı aramış haber alamıyorum merak ediyorum çok seviyorum diye ,bence biraz uzaklaş kıymetini anlasın , mutluluklar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• duygu sömrüsü vol1

0|0
    0|0
  • umursamadığını düşünüp sinirlenmiş,seni çantada keklil görüp eziyor işte hiç alttan alma.

0|0
    0|0
  • Benim tamda öyle bir sevgilim var. Emin ol ona istediklerini duygularını düşüncelerini ifade etsende seni anlasada sadece iki gün senin istediğin gibi olabilir. sonra yine içinden geleni yapar.

0|0
    0|0
  • Degerini bilmeyenle ne arkadas olunur ne baska birsey, fazla yuz verme ya gec cevap ver ya da yazmam simdi de hic yazma

0|0
    0|0
  • arama senin ona yaptığını oda sana yapmaya çalışıyor o seni arayacaktır

0|0
    0|0
  • bana ne kadar özenli olursan onun bir tık daha fazlasını kendin görürsün olmadı dimi :P

0|0
    0|0
  • yaptigini yaparim.

0|0
    0|0
  • bende aynı şeyi yaşadım mesaj yazma işe yaramaz

0|0
    0|0
  • boyle dewam et birak o kacsin ardindan

0|0
    0|0
  • sende ona onun sana davrandigi gibi davran ya bu kendisine glmesini saglar anlamazsada birak gitsin

0|0
    0|0
  • Defol git hayatımdan yazardım ben .

0|0
    0|0
  • konuşmamak hiç bir zaman cözüm değildir sorunların artmasından baska hiçbi işe yaramaz ki sizdede öyle olmuş

0|0
    0|0
  • seni seviyorum, ama artık gerçekten de yoruldum yanlış anlama beklemekten değil , bekletilmeye göz yummandan yoruldum beni birazcık önemsediğini bilsem inan seni ömrümün sonuna kadar beklerdim , yine de bekleyecektim ama artık her şeyin farkına daha yeni yeni varıyorum , daha yeni uyanıyorum bu kabustan ve yavaş yavaş kendime geliyorum. sense beni bu kabusa iten , mutsuzluğuma göz yuman insan beni hiç mi düşünmedin ? bu saatten sonrada düşünme çünkü artık senden bir parçayı bırak ismin bile yok aklımda , sen kendini benden soğuttun belki gerçekten de sevebileceğin birisi çıkar karşına o zaman anlarsın

0|0
    0|0
  • seninle bir şey konuşcam diyin ama arayın ya da en güzeli konuşmaktır mesaj ile olmaz deyin ya bıktım artık ben mutlu olmak istyrm seninle sen ise beni hiç önemsemiyorsun ilk nasıl anlatabilirim diye düşündüm ama artık acık acık anlatmaya karar verdim ben dürüstlüğümle sana olan inancımla konuşuyorum seni çok seviyorum sende beni seviyor musun eğer ki sevmiyorsan sevgiin yetmiyorsa bunu sende bana açıkca söyle ki ona göre çözüm bulalım sen mutluyken coğu zaman acı çekiyorum yanlış anlama senin varlığın bile benim yüzümde gülümsemedir ama sende benim kadar beni sev istyrm ve canın sıkılınca aradgn değilde herseyini paylasacagın olmak istyrm farknda değilsn ama acı cekiyorum benimle mutluluğa varmısın aşkımızı dolu dolu yasayalım falan diyin isteklerini sorun birde gül alın saklayın en sonda bu gülü verin eger olgun ve dürüst biri ise gercekleri öğrenmiş olursunuz sizi istemiyorsada yol yakınken kurtulursunuz inşallah mutlu olun:)

0|0
    0|0
  • Ayrilirdim acikcasi o ne cani sklinca arama falan anlatirdim söylesin böylesin bu yüzden ben bunlari istemiyorum yapamiyorum olmuyo kendine iyi bak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• :D siz sevgili değilsiniz kız seni kullanıyo ilişkinizden bir halt olmaz salla gitsin seni sallamıyosa

0|0
    0|0
  • İlla ölmeme gerek yok.

Gel... Mekanım cennet olsun...

0|0
    0|0
  • Sakın altta kalma . Altta kalırsan kız seni ezer ve mutsuz olursun . Sen tepkine devam et .

0|0
    0|0
  • Ona yolu gösterim biraz üzerim biraz sitelere bogarim

değerimi anlasın diye susarim

0|0
    0|0
Yükleniyor...