Erkeklerde ne tür giyim tarzlarını ve aksesuarlarını seversiniz?

Evet bayanlar sorudan da anlaşılacağı gibi erkeklerde ne tür kıyafetler ve aksesuarlar sizin hoşunuza gider? Mesela küpe,kolye vb. şeyleri severmisiniz yorumlarınızı bekliyorum..

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• 0|0
    0|0
  • görsellere " adam gallagher " yaz, 3. sırada beyaz t-shirt kot gömlekli bişiler giymiş, o çok iyi bence

0|0
    0|0
    • Evet güzel bir tarz ancak gömleği o şekilde belime bağlamam onu diyim :)

• beline gömlek felan baglamamıs ki benim dediğimde :D benim dediğim, beyaz t-shirt - önü açık kot gömlek - açık kahverengi pantolon - gözlük - el çantası

• erkek saatten baska bişey takmasın abi igrenç oluyor ya

0|1
    0|0
  • kolye sevmem erkeklere siyah rengi yakıştırıyorum

0|0
    0|0
  • Tşortu pantolonun icine sokmadigin, atki takmadigin ve kumas pantolon ile gezmedigin surece ok

0|0
    0|0
    • Tşörtü hiç bir zaman sokmam zaten pantola teşekkürler :) Ama fuların da bazı kıyafetlerde hoş durumları var yani şimdi.. :)

• Olabilir :p

• Spor giyim tarzı,takı olarakta küpe,bileklik vs.

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum herkes farklı sever .

0|0
    0|0
  • sportif ve şık,ortamına göre giyinmesini bilmeli ve modayı takip etmeli bizim kadar

0|0
    0|0
    • Sana katılıyorum ancak insanlar bence kendileri kafalarına göre gayet güzel moda yapıyorlar tv de bakıyorum yeni şeylere hiç güzel birşeyler çıkmıyor. Ama 1-2 senedir şu hardal rengi denilen açık kahverengi pantollar görüyorum sık sık ve bence güzel duruyor..

Teşekkürler tavsiyen için :)

• ne demek :) tvdekiler saçmalıyor bazen abartıdan kaçın çokta basit olma ve modayı takip eden bir kız arkadaşına danış giyim konusunda birde dövmeyi çok yakıştırıyorum tabi sportif bir vücut olması gerek :D

• Dövmeyi düşünmüyorum sonuçta hep genç ve diri olmıycaz yaşlanınca kötü duruyor :) Ama spor kesinlikle şart, zaten ben düzenli olarak fitness yapıyorum :) Ama bazı kızlar göbek seviyor maleseff.. :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...