Kapat

Erkeklerde ne tür giyim tarzlarını ve aksesuarlarını seversiniz?

Evet bayanlar sorudan da anlaşılacağı gibi erkeklerde ne tür kıyafetler ve aksesuarlar sizin hoşunuza gider? Mesela küpe,kolye vb. şeyleri severmisiniz yorumlarınızı bekliyorum..

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• 0|0
    0|0
  • görsellere " adam gallagher " yaz, 3. sırada beyaz t-shirt kot gömlekli bişiler giymiş, o çok iyi bence

0|0
    0|0
    • Evet güzel bir tarz ancak gömleği o şekilde belime bağlamam onu diyim :)

• beline gömlek felan baglamamıs ki benim dediğimde :D benim dediğim, beyaz t-shirt - önü açık kot gömlek - açık kahverengi pantolon - gözlük - el çantası

• erkek saatten baska bişey takmasın abi igrenç oluyor ya

0|1
    0|0
  • kolye sevmem erkeklere siyah rengi yakıştırıyorum

0|0
    0|0
  • Tşortu pantolonun icine sokmadigin, atki takmadigin ve kumas pantolon ile gezmedigin surece ok

0|0
    0|0
    • Tşörtü hiç bir zaman sokmam zaten pantola teşekkürler :) Ama fuların da bazı kıyafetlerde hoş durumları var yani şimdi.. :)

• Olabilir :p

• Spor giyim tarzı,takı olarakta küpe,bileklik vs.

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum herkes farklı sever .

0|0
    0|0
  • sportif ve şık,ortamına göre giyinmesini bilmeli ve modayı takip etmeli bizim kadar

0|0
    0|0
    • Sana katılıyorum ancak insanlar bence kendileri kafalarına göre gayet güzel moda yapıyorlar tv de bakıyorum yeni şeylere hiç güzel birşeyler çıkmıyor. Ama 1-2 senedir şu hardal rengi denilen açık kahverengi pantollar görüyorum sık sık ve bence güzel duruyor..

Teşekkürler tavsiyen için :)

• ne demek :) tvdekiler saçmalıyor bazen abartıdan kaçın çokta basit olma ve modayı takip eden bir kız arkadaşına danış giyim konusunda birde dövmeyi çok yakıştırıyorum tabi sportif bir vücut olması gerek :D

• Dövmeyi düşünmüyorum sonuçta hep genç ve diri olmıycaz yaşlanınca kötü duruyor :) Ama spor kesinlikle şart, zaten ben düzenli olarak fitness yapıyorum :) Ama bazı kızlar göbek seviyor maleseff.. :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...