Spor salonuna yazildim neler goturmek gerekir?

Bu konuda bir tecrubem yok deneyimlerinizi paylasirsaniz sevinirim :/

0|2
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Spor ayakkabısı, başını koyabileceğin bir havlu, müzik dinlemek için kulaklık sporcu kulaklığı alırsan iyi olur ve müzikler motive edici olsun youtube de kaynıyor motive edici müzik, vücudun terini emebilecek alt üst ayarla ama nasıl bir model istersin bilemem sen kendin seç bunları sadece spor yapacağın zaman giy, su almana gerek yok spor salonunda vardır zaten, duş almak varsa ek ücret talep edilebilir olsun öderiz diyorsan duş malzemeleriniz fön makinesi vardır diye düşünüyorum ama yine de ilk gideceğin esna da götürürsün bir kerelik, çantan konforlu olsun taşırken omuzların zedelenmesin boşuna alabilirsen içeriden dolap al kaç aylık üyelik alıyorsan :) ve son olarak spor salonuna giderken 1.5 saat öncesine tıka basa yemek ye :D yani yemeği yedikten 1.5 saat sonra spor salonunda ol ve hazırlanırken de yarım saat geçer vücut hazırdır spor yapmaya :)

Sporcu kulaklığı olarak şunu aldım koşarken sıkıntı olmuyor ama telefonda üstünüzde olmalı ve kablolar içte olmalı :) :
    http://i.hizliresim.com/Zd631z.png

Sonra hayallere dalarak spor yapabilirsiniz ; http://i.hizliresim.com/4lAzmJ.jpg

Ter emen alt üst modellerini fazla bilmem de bir tane nike tişört almıştım hem gaza getiriyordu hemde terlediğim de terimi emiyordu :D fiyatını duyunca şok olmuştum ama arkadaşım bana güven demişti aldım şu an memnunum :D

1|0
    0|0
    • Paralar gitcek diyosun 😂

• rica ederim ^^

En İyi Kız Görüşü

• Havlu, büyük su genelde satarlar spor salonlarında , duş alacaksan yedek kıyafet, deodorant, ayakkabı, telefon, kulaklık ben genelde bunları götürüyorum ☺️

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Sadece spor bir çanta, onun içinde spor ayakkabı, spor giyisi bu kadar. Kalanı da sana kalmış parfüm deodorant makyaj gibi vb

1|0
    0|0
  • Kararlılık ^^

1|0
    0|0
  • spor ayakkabı havlu su duş alacaksan duş malzemeleri terlik temiz çamaşırlar hava durumuna göre giyecek kalın veya ince şeyler

1|0
    0|1
  • küçük havlu, iç çamaşırı, duş havlusu, şampuan, çorap, su, sporda giyeceğin rahat ve naylon olmayan bir şort ve penye

1|0
    0|0
  • Dikaktli giyin bence orda yoksa erkekler malak gibi bakiyor. Ozellikle calisirken gogus kismi terliyor bayanlarda. Temiz havlu ayakkabi ic camasir felan gotur

1|0
    0|0
  • Bol bol enerji al yanına :) benim 2 saatte pilim bitiyor

1|0
    0|0
    • Carsamba ilk gun insallah basaririm zayiflamam lazim :)

• Yok ablalarim var ondan ideal kilosunda annemde gencken normalmis

• O zaman senin kilon diyet ile alakalı. Kilo olan bölgeye çalışmalısın.

• Bir şişe su ve kıyafet götür yedek iç kıyafet götür.

1|0
    0|0
  • onu geç eksi gelmiş la çok mutluyum mk dfghjkl

0|0
    3|2
  • Ben 😊

1|0
    0|0
  • havlu su. ayakkabı

1|0
    1|1
  • Öncelikle Kendini

1|0
    0|0
  • kendini

0|0
    0|0
  • ben ilk gittiğimde bir bez ayakkabı çantama koydum (temiz ayakkabı) spor şortu üstüme sporcu atleti havlu aldım çantaya tıktım...

0|0
    0|0
  • bir çift meme yeterli geri kalan herşeyi erkekler veriyor.

0|1
    1|0
  • iç çamasırsız gitme...

0|0
    3|1

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Havlu dus jeli ter havlusu tayt spor bustiyeri

1|0
    0|0
Yükleniyor...