Hayattan beklentim kalmadı....

çok çirkin başarısız ve iticiyim off neden yaratıldımki acaba ? psikolojim okadar bozulduki bugün çöp atmak için siteye çıktım ve çöpü attıktan sonra koşarak eve geldim durup dururken ağlamaya başladım insanlardan utanıyorum o kadar ucubeyimki cezalandırılmış gibi hissediyorum kendimi şu an isyanlardayım ve ne yapacağımı bilmiyorum siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız...

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• kim tarafından cezalandırılmış gibi hissediyorsun kendini eğer bu hissi sürekli hissedersen zamanla bunun senin kaderin olduğuna inanırsın Çünkü bu cezayı hakkedecek suç işlemediğin için zamanla denendiğine sabrının ölçüldüğüne inanacaksın ve kader deyip hiç bir şey yapmayacaksın kendini eveine hapsedeceksin .Halbuki bunların hiç birinin ne kader nede bir tanrı tarafından sana verilmediğini bilirsen .Oturup beklemez ve soruna çözüm bulmak için bir şeyler bulmaya çalışırsın Sana örnek vereyi ne kadın lar var ucube gibi değil gibisi fazla tam ucubeler fakat o kadar sosyal ve eğelencelilerki çok güzel kadınlardan daha önde plandadırlar ve onların bu yapısı bozulmaz kalıcıdır. Ve mutludurlar amaç mutluluksa güzel olmakla mutluluk gelmiyor oturup bekleme ve bunun bir kader olduğuna inanma yok öyle şeyler kader mader hikaye einden gelen neyse kaderin odur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Yaşın kucuk. erken yasta bunu yap ki ileride cekme

0|0
    0|0
  • Aslında insanlardan değil, kendinden utanıyorsun. Başarılı olmak için, kendini geliştirmen için çaba harcaman lazım, sen "ucubeyim" düşüncesinin ardına saklanıp çaba harcamaktan kaçıyorsun. Biz de dünyanın en yakışıklısı, en sempatiği, en zekisi, şusu busu değiliz, sıradan insanlarız. Hiç öyle teslim bayrağı çekmeye gerek yok. Herkes aynı geminin yolcusu, akıntıya karşı kürek çekmeye çalış. Çekmezsen işte hayat bomboş gelir

0|0
    0|0
  • Kafanızı böyle şeyleri takmayınız. Kendinize bir hobi edininiz. Arkadaş ortamına alışınız. Bir dönüm noktasından dönmüş biri olarak şöylüyorum bunları.

0|0
    0|0
  • Ölmek çare olsaydı, ölüp de kurtulurduk

Bunun ilacı olsa, bulup da kurtulurduk...

Sabırdan başka ilaç varsa söyle, alalım onu abicim?

0|0
    0|0
  • koyver gıtsın hacım..guzellık gorecelı bır kavramdır.bır ınsanın guzel olmasından cok karakterı daha onemlıdır.ınan ıstedıgın kısı karsına cıkacaktır.kendını uzme fazla

0|0
    0|0
  • Yapma ama her insan güzeldir. Sadece kendine uygun olan yakışan bir stil bulmalısın. Kendini bırakma sakın. Aksine kendine çok iyi bak. Yersiz olduğunu görürsün.

0|0
    0|0
  • Yüreğin güzel olsun yüz güzelliği getir geçer sana kalan yürek özelliğidir...

Benimde beklentim yok ama yaşıyorum öyle Allah dert keder vermesin

gerisi boş herşey gelir gecer

0|0
    0|0
  • neden kendını bu kadar eksık goruyosun kı yas kac belkı ergenlıktende olabılır ozguvenlı olmaua calıs kımse senden ustun değil herkes 9 aylık neden ceknıp utanıyosun kı rahat ol sıkma kendını fazla

0|0
    0|0
  • aa aynı psikolojiyi yaşadık gerçi ben sadece başarısız oldum pek çirkin değilim ama neyse aynı psikoloji işte birkaç arkadaş aile desteği bazı ilaçlar ile atlattım gibi

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim.Bi ara anladimki paran varsa en kralısın.Paranın peşinden gittim onuda beceremedimşu anot gibi yaşıyorum bir mucize bekliyorum hemde mucizelere inanmama ragmen.

0|0
    0|0
  • Emin ol ben senden daha çirkinim. Sanırım sen çok dolmuşsun, bir yakınına içini dök.

0|0
    0|0
  • kendine haksızlık ediyorsun yapma isyan etme bence

0|0
    0|0
  • Kıyamam ben sana böyle yapma hayat bizim için bir sınav

0|0
    0|0
  • Öyle hissetme geçmişte sesimi kayda aldığımızda bana çok kötü gelirdi. Daha sonra Kızın biri ile konuşurken sesin çok hoş şiir okusana demişti. Yani ne olduğun kararını kendin veremezsin Sadece kalbine yakışanı yap Bir gün mutlaka herşey daha güzel olacak Şu an depresyondasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Rahatsız mısın? İnsan kendine ucube der mi ya

0|0
    0|0
  • ergenlik döneminden kaynaklanıyor sıkma canını geçer canım

0|0
    0|0
  • tek yapman gereken özgüvenini yüksek tutmak.

0|0
    0|0
  • Kendine güven .

0|0
    0|0
  • ergenlik dönemindesin..

0|0
    0|0
  • Her kadının kendine has bir güzelliği vardır. Demekki sen bunu keşfedememişsin daha.

Ortaya cıkartamamıssın. Psikolog ile konusmayı dene istersen. Yardımcı olucaktır sana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...