Taraftarlığın topluma etkisi nedir?

Arkadaşlar şimdi ülkemizde Fb,Bjk,Gs,Ts gibi takımların tarafları arasında bir sorun var. Küfürler,kavgalar,her türlü şey... Sizce bu sıradan bir sey mi,yoksa toplum acisindan önemli bir sorun mu?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Taraftarlar arası çekişme her memlekette var. Gayet doğal bir şey bu. Sorun taraftarın ne yazık ki büyük bir kısmının angut olması. Yasalar ve önlemler de yetersiz olunca saçma sapan bir tablo çıkıyor ortaya.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Toplum açısından önemli bir sorun olan taraftar olmak değil de, taraftarlığı bu şekilde yaşamak..

bireysel kişiliğimizi ortaya koyuyor bunlar; sadece spor taraftarlığı değil bu hiçbir karşıt gruba tahammülümüz yok.. siyaseten, dinen, ırk olarak...

0|1
    0|0
  • Genel konuşulması doğru değil..

Belli bir kesim bu şekilde davranıyo .. Bazen de duygularına yenik düşüyolar falan... Bunun fazlası holiganlık olduğundan dozunu iyi ayarlamak gerekir... Hani fenerden nefret ediyorum ama hiç bir zaman dozunu kaçırmadım küfür vs etmedim etmemde..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bi kaç holigan işi o takımlara tapmaya kadar ulaştırıyor. Takımı için yapmadığı şey yok, tamamen zarar. izliceksen de adam akıllı izle git arkadaş, Avrupa'yı elbette sevmem ama Avrupa kadar olamıyoruz bu konularda. Şiddet gürültü patırtı sanki toprak kaybediyosun, alt tarafı tuttuğun takım maçı kaybetti ve senin parandan kesmediler o paran eskildiyse biletin için eksildi hala neyin tantanası bu anlamıyorum.

0|1
    0|0
  • sorunlu kişilikler yüzünden artan sorun var.

0|0
    0|1
  • Holiganlık toplumsal bir sorundur. İnsanlar bu barbarlar yüzünden dışarı çıkamıyor.

0|1
    0|0
  • tabikide önemli bir sorunda çözmek çok zor orası kesin

0|0
    0|1
  • normal bir olay

2|2
    0|0
Yükleniyor...