Şampiyon Galatasaray?Duygu ve Düşünceleriniz Neler?

Vee ve ve Gs 19.kez şampiyon.. düşünceleriniz neler dostlar?

Güncellemeler:
bu arada aklıma da bişiy takılmadı değil

Taksimi inşaat çalışmaları nedeniyle işçi ve emekçilere kapatan zihniyet şampiyonluk kutlamalarına açıyor. Taraftarların can güvenliğinden banane mi diyor acaba hükümet! Bu ne perhiz ne lahana turşusu!
Neyse herşeye rağmen şaampiyonlugun tadını çıkarıyoruz biz.. ŞAMPİYON GS
Şampiyonluk yarınlara kaldı lalalalalalalalayyyyy:)

Fenerbahçe inş stadı yakmaz:D

0|0
12|19

En İyi Kız Görüşü

• Gurur duyuyorum takımımla.. Alın teriyle emekleriyle hak ettiler oyuncularımız.Tüm oyuncularımı ve renktaşlarımı gönülden kutluyorum :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Çok bişey söylemek istemiyorum bu başarıya da bir bahane bulacaklardır hak etmediniz gibi. Ama onlar bilsin ki bu şekilde davrandıkları sürece Gs taraftarları olarak daha çok koltuklarımız kabarıyor bizi çekemediğinizi düşünüyoruz :D O yüzden adam gibi tebrik edin ve susun.

0|0
    0|0
  • şikesiz temiz bir ligte...

üst üste SERİMİZE TEKRAR BAŞLADIK ŞÜKÜRLER OLSUN ...

kutlamakta hep SARAÇOĞLUNA DENK DÜŞTÜ.. bunlara daha iyi ceza olmazdı :D:D:D

0|0
    0|0
  • olcağıda buydu zateeeeeeeeeen :D şampiyonluğu hakeden takımm

0|0
    0|0
  • Tebrikler ama SONSUZA KADAR FENERBAHCE <3 hihi

0|1
    0|0
  • ve ve ve bişey yok tebrik etmiyorum pisler takım ruhsuzları.

0|1
    1|0
  • Hayırlı Olsun Galatasaray'ım...

0|0
    0|0
  • Gururluyum .

0|0
    0|0
  • oleeey oleeeey yaaaaaaaa mutluyummmm

lalalalalallalaa yaşa yaşa cimbombom

0|0
    0|0
  • Gs kazanacaktı tabi sivas kazancak değil ya iddayı kazandım qnq

0|0
    0|0
  • BUGÜN GÜNLERDEN GALATASARAY :)

0|0
    0|0
  • tebrik ediyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• çok şükür sonunda ipi göğüslemeyi başardık. aslında zor geçti bu sene aşırı puan kaybı oldu. son 10 maça kadar derbiler hariç lig maçlarına konsantre olmakta zorlandığımız bir seneydi. öyle ki Fatih Terim takımı ateşlemek için son çare ortalığı karıştırıp kendini bile yaktı ve buda işe yaradı, takım silkelendi hırs ve ivme kazandı, ilk yarı iyi onadığımız maç sayısı fazla değildi. ama 2.yarı özellikle Drogba'nın bireysel katkıları ve Muslera, Selçuk, Melo, Eboue ve Riera'nında yükselen bireysel performansları şampiyonluğa götürdü. taşkınlık yapmadan kutlayan bütün galatasaraylıları tebrik ediyorum. iyi bir stada yakışmayan o patates tarlası zemin sorunu yüzünden az daha şampiyonluğu veriyorduk. en güzelide o zemine rağmen şampiyon olduk, çeyrek final gördük, şükür Allah'a daha ne isterim ki...

0|1
    0|0
  • Bir fenerbahçeli olarak tebrik ederim. Kazanmakta var kaybetmekte tabiki. Herkese hakkını vermek lazım. Ben canı gönülden tebrik ederim. Sonuçta tüm takımlar bir bayrak altında. Ayrıca Fenerbahçeliler için de sözlerinizi yadırgadım. Yine de tebrik ederim.

0|1
    0|0
  • 'her millet icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır' M.Kemal ATATÜRK

kısacası hükümetin taksim işi bizim suçumuz. çünkü tahammül edeyoruz.

0|0
    0|0
  • seneye bir yıldız daha alıcaz inşallah...

1|1
    1|0
    • bu eksi puan ne şimdi anlamadım. seneye 20. şampiyonluğumuzuda aldıkmı göğsümüze 4. yıldızıda ekleyeceğiz.

• fenerlinin biri yapmıştır.. yıldız onlarda sinir yapıyo:) 3. de ilk biz takmıştık :P

ilkler deyince HEP GALATASARAY :):):)

• Fenerbahçeli olarak tebrik edıyorum inş kadiköyde gecen sene gibi olay çıkmaz. yine biber yemiyelımde

0|1
    0|0
  • Fener dısındaki her takımın sampıyonlugu hosuma gıder

0|1
    0|0
  • merak etmeyin herzamanki gibi aziz yıldırım yine gölgelemek için bişiler bulur. (malum hazmı zor olur cimbomun başarısı)

0|1
    0|0
  • En büyük Galatasaray.

0|1
    1|0
  • Cebine para girdimi? Cebinde 10 milyon euro var mı? yok öyleyse salla gitsin futbolu.

0|1
    2|2
  • BİR BAYERN MÜNİH BİRDE BİZ DİĞERLERİ ANTİFİRİZ :D

1|1
    0|0
  • şampiyonluk nette kutlanmaz, bayrakla, formayla tur atılarak kutlanır, böyle bilirim ben:)

0|1
    0|0
  • Beşiktaş lıyım helal olsun :) tebrikler. (spor kardeşliktir)

0|2
    1|0
  • G

A

L

A

T

A

S

A

R

A

Y

1|0
    0|0
  • abartılacak bir durum yok gsliyim bu arada

1|0
    0|1
  • hakkımızla kazandığımız bir şampiyonluk:)

0|0
    0|0
  • fener ağlaaaaaamaaa

2|1
    0|0
  • Bir hafta çıkarın helal derbide Sikileceksiniz <3

0|0
    1|1
  • ağlamak istiyorum :)

0|0
    0|0
  • Bize değil Taksimi Saraçoğlunu bile kapatamazlar her yerde kutlarız Şampiyonluğumuzu

0|0
    0|0
Yükleniyor...