Bugün Hıdırellez. Bugün ne dilesek?

bi arkadaş hatırlattı sağolsun bugün Hıdırellez. Bugün gece dilek dileme imkanımız var yani:)) Hızır ve İlyas Aleyhisselam aracılığıyla. ne dileyeceksiniz ev, araba, koca, çocuk ne varsa artık gönlünüzde:)) dualarımız kabul olsun inşallah

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ev, araba, iş, müstakbel eş hepsi var çocuk dileyeyim. bide dayı kızı için koca dilesem olur mu ki.

zilli evde kalacak haberi yok

1|0
    0|0
    • :) huzurlu mutlu nice seneler ailenizle. dayı kızına dilerken bir dua da bana ediverirmisiniz:)) aday varda kavuşma şeysi için:P

• amin:))

• teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• tez zamanda hayatımın başrolünde oynayacak kadını diliyorum gel artık kadın nerdeysen çık gel bak yaş oldu 30 5 yaş küçük erkek kardeşimin bile 3 yaşında kızı var nerdesin hangi cehennemdesin geldim gidiyom hala yoksun beni piskopata bağlama kadın ağzını burnunu kırarım gel lan artık :(((

2|0
    1|0
  • herkezin duası kabul olur inşlah

1|0
    0|0
  • Hayırlı sağlıklı bir yaşam para pul bunlar gereç sonuçta

1|0
    0|0
    • isminizin hızır olması da tesadüf oldu, soruya hızır uğradı arkadaşlar:P töbe töbe

• gerçekteki ismimden çok farkı yok ama karıştırma şimdi hayırlı geceler

• Askerlikten gidip gelmek ardından güzel bir iş :)))

1|0
    0|0
  • Yaradandan başka kimden istenir ki bu dilekler? dua ile

1|0
    0|0
    • tabiki ona şüphe yok..kulların birbiri için ettiği dualarda değerlidir

Kızlar Ne Diyor 3

• Güzel bir iş,ev,araba,yat,kat,aşk,sevgili,koca daha sayim mi :)

1|0
    1|0
  • aminn :)))

1|0
    0|0
  • Zam,zam,zaaamm :(

0|0
    0|0
    • dilekler imgeleyerek yani gerçekleşmiş gibi hayal edilerek enerjiye dönüştürülünce oluyor. sizi doyuran, yoksunlukların olmadığı bir hayat için dua edelim:)

Yükleniyor...